Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:14:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beograd i Beograđani  (Pročitano 20551 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 248
Zavisi sta je istina vama? To da su srpkinje sponzoruse? Da se pale samo na tipove sa boljim kolima? Hrvatice cepe noge samo tipovima bez kola, sta??
Pozdrav za Seve, a?
Tip me kao individua uopste ne interesuje, ogorcena sam na njegovo seme, korov odakle je iznikao-NEK SE TAMO I VRATI!!!!A ne da mi komentarise njegovo vidjenje Beograda i Beogradjana! Ko je on da daje bilo kakav komentar!?I zbog toga sam se osetila prozvanom da dam repliku. Uostalom niste vi izgubili svoju porodicu dole vec ja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
Za katarinu: nekužim čemu vrijeđanje ,samo zato što sam počeo ovaj post.Katarina, pročitaj moj post gore kako bi ja trebao reagirat.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
@Katarina
bash si otvorena jedna osoba sirokih shvatanja..
nadasve tolerantna i spremna za razgovor...
recimo da ti jedan ogroman deo mrznje i uvreda odbijemo na to sto si izgubila porodicu, ali nisi jedina.. mislim da toga treba da postanes svesna, ima i mnogo hrvata koji su izgubili porodice, a cinjenica je da niko od njih to nije zeleo.. koliko god da si ogorchena mislim da nemas prava da ovako vredjas, pogotovu nekog kog ne poznajes, ciji si jedan post procitala, i to jedan post koji nije napadao.

@roko
mislim da su tvoji postovi ovde i vise nego u redu, apsolutno razumem predrasude i strah od 4C i slichnih stvari, pa ljudi smo, i plasimo se, normalno.


e sada, sta svet misli o tome koliko smo mi miroljubivi... evo ispricacu vam sta mi se desilo, proslog semestra..

dosla sam na reviziju, pravila onaj cuveni brod, prilazi asistent i cuje kako pricam sa cimerkom na srpskom (inace imao je bas pik na mene, non-stop me je nesto peckao, gundjao, pretio, na sta ja naravno uopste nisam trzala), on zastaje, slusa nas par sekundi. u medjuvremenu moja cimerka odlazi, on se me gleda dve sekunde i pita:
odakle si ti?
ja: iz srbije.
on: iz srbije??? jel ti neces da me zakoljes? jesi li ti neka dobra srpkinja?
mrtav ozbiljan, dragi moji prijatelji, mrtav ozbiljan on mene to pita, ja... bez texta, ustvari imala sam stosta da mu kazem, ali sam se pravila luda (bolje malo da me se plasi dok ne dobijem ocenu Wink )

e sada, da mi neko objasni, zasto mi "mrzimo" ili mrzimo hrvate, a italijane ne, neki ih cak i vole!!?
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Secam se ja pre par godina da je neka reprezentacija odbila doci razlog je bio da se plase kanibalizma...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 248
zao mi je zbog onih koji me ne razumeju i stoga ne zelim vise da trosim energiju ni vreme na nesto sto je za Vas bezpredmetno.Da se ubedjujemo.....neeeee, da se prepucavamo .....neeeee, da se gadjamo argumentima, dokumentima.....neeee
ovde stavljam tacku, zao mi je sto sam uopste komentarisala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
e za to si u pravu... nema potrebe da se iko svadja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
@Roko
Cuj ovako, stari moj, ja imam i hrvatske i srpske krvi, te se trudim da i jedne i druge razumem dobro (kao i ostale europske narode ciju krv nosim). Dakle, dok su te rakete pogodile Zagreb, a pre ili posle toga (hronologija mi je vec umakla) desavao se i Medacki dzep i klanja oko i u Gospicu. Prema tome, ja razumem tebe potpuno i sav gnev Zagrepcana, ali morate da shvatite da dok ste vi "mirno" ziveli u Zagrebu dotle se u drugim krajevima desavalo nesto strasno. Nazalost, nista drugacije nije bilo ni tokom Drugog svetskog rata. Dok ste vi mirno ziveli u Zagrebu, Jasenovac je funkcionisao sve u 16, a vi ni pojma niste imali o tome zato sto su to od vas krile tadasnje vlasti. Dakle, ne krivim ja vas koji ste ziveli u Zagrebu, ali shodno tome ne mozes ni ti da krivis ljude koji su bili u Beogradu i koji su jednako tako bili izlozeni ovom delu jednostrane price u kojoj su se krili najgrdji zlocini protiv Hrvata.

Dakle, ja te potpuno razumem, ali sam rekao vise puta na ovom forumu i reci cu opet: Srbi i Hrvati treba da stave magarece usi i da njacu kao magarci, jer to su ispali i jedni i drugi iz vise razloga. I sto vise odmice vreme, pokazuje se koliki smo magarci svi skupa!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
Citat: Sasha1

...Srbi i Hrvati treba da stave magarece usi i da njacu kao magarci, jer to su ispali i jedni i drugi iz vise razloga. I sto vise odmice vreme, pokazuje se koliki smo magarci svi skupa!


e zbog ovakvih izjava, ako ni zbog cega drugog, vredi pruzati "moralnu podrsku" Sashi1.
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Nemam neko lepo misljenje o Beogradjanima zbog nabijenih frajera koji ne znaju ni prosto-prosirenu recenicu da sastave.Ostali Beogradjani su ok  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Sve je ovo ok,ali ja moram da prokomentarisem jednu stvar koju je Roko rekao,a vi niste do sad to komentarisali...
Radi se o tome da je pomenuo prljav Beograd i kako Zagreb bolje izgleda-tacno,ali to smo znali i da nam nije rekao.
Koliko je bombi palo na Beograd,i iz koliko ratova...ajde ko zna istoriju?
naime,pomenuo je i kazaliste gde je blizu bacena bombica za vreme ovog rata u Zagrebu.
Zasto niko nije ispricao svoje iskustvo iz naseg 3-mesecnog jada nad tmurnim nebom -bombasticnim!!!???
Ja imam mnogo da kazem,i kako mi je bilo one noci kada je RTS pogodjen-(tamo su mi bili prijatelji),i kada sam videla decka koji visi naopacke mrtav,samo tada jednom su pustili taj snimak....koji je njegova majka ipak videla... Smile  Smile  Smile  Smile
Ima tu mnogo da se kaze....ali ne sada
Ja sam dete mesanog braka-moja krv je Jugoslovenska
mama hrvatica,
baba -slovenka,
tata- srbin-rodjen u Makedoniji
deda vojno lice-ziveo u svim velikoim gradovima bivse YU
i zato me ovo boli,jer ne volim da cujem svadju jednog(drugog,treceg..)naroda,ali ipak naseg!!!
Nismo mi krivi zbog onoga sto su nam uradili politicari!
Bila sam u Zagrebu letos i mene su Hrvati sjajno prihvatili,cak sta,hteli su sa mnom u Beograd,za koji su culi sve najbolje..pogotovo za nocne izlaske i druzenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:14:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.