Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:02:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beocity lopovi - ovo morate procitati  (Pročitano 20662 puta)
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple iPhone 4
Pa kakav je nas aDSL bolje da ga i nema... bar znas na cemu si, a ovo kao ocekujes nesto extra super ultra sega mega drive brzo... a dobis .... Smile
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Suditi po tome "ovo je srbija" ili "do jucher niste imali net" ili tako nesto tome slicno je zaista neprikladno.(da nekazem nesto gore) Samo par primera : u razvijenim delovima evrope (da sepcificiram) recimo milano dobijate link od 512 kb dzabe tj pojavljuje vam se jedan baner koji vrti reklame a da ne pominjem tehnologije u fazi testiranja.
Mi vec jesmo daleko zaostali za ostatkom razvijenog sveta tj hocu da kazem da umesto da se trude da poprave ili usavrse ove servise sto nude oni ih unazaduju. To sto rade pojedini provajderi je cisti lopovluk
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
otisao ljudima i proxy i sve ostalo, sta da se kaze...
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple Iphone 5s
licno ti garantujem da ovaj prvi post vam napisu i sezampro i neobeenet Smile

a ja cu ti reci samo ovo

Eunet od novembra koristim 56gb downloadovano do sada mjesec dana = 1300din Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia E71
licno ti garantujem da ovaj prvi post vam napisu i sezampro i neobeenet Smile

a ja cu ti reci samo ovo

Eunet od novembra koristim 56gb downloadovano do sada mjesec dana = 1300din Smile
Ne znam bas za neobee...Ja sam u proslom mesecu sa 512/128 kod njih skinuo oko 120 GB filmova serija i sl.,niko mi nista nije rekao...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple Iphone 5s
odnosilo se na to da su ne profesionalni dakle kada sam otisao kod njih da se prijavim za adsl cekam i cekam mjesec pa dva niko me ni nazvao nije,odem u eunet sutri dan me yovu da je prihvacen br ya 3 dana da me mogu spojiti ali da me drugi provajder blokira(neobee net) odem kod njih a oni aaaa ne moze to tako ti si se kod nas prijavio evo tebi broj pa ti zovi ovoga i ovog,ja popizdio i izderao se na onu glupu curu sto radi(inace sto je vec neko rekao postave ribu koja nema blage veze sa kompjuterima uopste da im radi ) i kazem joj da me boli uvo,da necu nikog da zovem i da mi davaju samo telefone,ona nazove i kaze kao tek me mogu iskljuciti posto me uspostave Smile a cekao sam ponavljam vec  2mjeseca i nista ko zna koliko bih jos cekao,i oni mi tako jedno 5 6 dana tvrde da nema sanse da se otkaze prije uspostave,ja odem posaljem mail u Telekom,sutra ujutru mi odgovaraju da su na moj zahtjev raskinuli proces uspostave sa neobee netom i da se slobodno mogu prijaviti kod drugog provajdera,odem u Eunet i tip mi dodje sutri dan donese opremu,sve fino spoji i kraj price,btw trebam li reci da su me skoro svaki dan zvali iz Euneta da me obavjeste oko uspostave,neobeeneta,telekoma i svih komplikacija koje su nastale Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 318
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
Ja koristim beocity 256/64 i rapidshare radi na oko 28KB/s, znaci sasvim ok.
Sto se tice garantovanog protoka, kod mene ovde na Kanarevom i dalje ima vise kokosaka nego adsl koisnika, tako da za sada nisam ni razmisljao o tome. Ranije je bila prica da se kaci otprilike 16 korisnika na 1 Mb/s, pa ako svi max vuku u isto vreme to je onda 62.5 Kb/s, kao modem, ali meni se nije desilo nista slicno.

Ja taj garantovani protok ne kapiram tako da ce oni da ti ogranice ako nemas garantovani, nego nece da rezervisu protok za tebe - tako da se koljes sa ostalim korisnicima.

P2P mi radi nesto slabije poslednjih par meseci, ali ni ranije to nije bilo nesto sjajno, i mnogo je lakse kupiti rapishare premium za 700 kinti nego se jebavati sa emule-om.

U svakom slucaju 1400 din. za adsl pruza ipak mnogo vise nego 550+300 za sbb+rts Smiley

a ona prepiska sa gazdom je stvarno na pijachnom nivou...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
LG Nexus 5
Posto je tema o beocitiju da jos nesto dodam na sve ovo:)

Prosle godine mi istekao net 25-og u mesecu. Ok, ja sacekam 1 u novom mesecu i uplatim flat 256. Medjutim dodje 25 i vidim ne radi net. Pozovem ih i oni u fazonu: "Isteklo vam vreme". Ja im kazem da sam uplatio prvog u mesecu, po nekoj logici, treba bi da imam net do 1 sledeceg u mesecu. Tu pocnu da mi prodaju neku propalu pricu ovog tipa:

-Gospodine, vama kad istekne net, mi i dalje placamo vasu pretplatu telekomu, vi ste i dalje prikljuceni na net, samo smo vam iskljucili  protok. Tako da ako zakasnite sa uplatom to je vas gubitak, ne nas......

Naravno, pitao sam da li su to naveli bilo gde u ugovoru. Nisam dobio odgovor. Necu da lupetam gluposti, net mi radi extra, od tih 25 dana recimo, mozda ne radi par sati, ne skidam nista preterano od kuce sa neta, cist surfing i eto, mozda po koji spot ili pesmu. Na samo funkcionisanje neta nemam zalbu ali brate mili, kako znaju da se proseru u podrsci, pa to je strasno. Ni moj komsija Milutin im ne bi poverovao...

Najjaca fora je bila kad sam trazio bilo sta sto bi mi pomoglo da konfigurisem jebeni sagemov USB modem da sljaka preko linux-a fedore 6, jos sam naveo u mail-u da verujem da admini iz beocitija koriste UNIX platformu, pa im nece biti tesko da mi kazu nesto vise.

Dobio sam smesan odgovor:

Nasi admini ne koriste nikakve unix-e, vama je potreban ruter, imamo ga i kosta 80 evra i slazemo se da linux ne znaci nista ako nemate internet.



Hahahahaha, dobra je Srbija, nigde vece zajebancije nego ovde.Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Beocity_Arogancija  Beocity_bezobraluk
Dali postoji neki nacin da im se nogom stane za vrat.
To su prevaranti najbednijeg kalibra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 2565
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
na celu ovu temu ma samo da kazem No CommenSmile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:02:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.