Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:12:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Benzin vs Dizel  (Pročitano 9339 puta)
01. Jul 2009, 20:47:28
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w550
Recite za šta biste se pre opredelili i zašto.

Ja sam veliki pristalica benzinaca, dizelaši su mi ipak suviše bučni. Jeste da ima uštede ali ipak...
IP sačuvana
social share
Da je kupus dobar zec bi imao 100 kila.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Mislim da je to vise stvar licnog ukusa, klase automobila...i osecaja  Smile

Po meni, ako kupujes Mercedes, zna se-uzimas dizela, dok pravi (a ne ovi danasnji digici) vozaci zestokog BMW-a uzima benzinca bez razmisljanja. (po pitanju "buke" ne znam da li si se vozio u automobilima koji imaju dizelase od 3000 ccm i vise-tu buke nema, ti vise buke imas od benzinca iste kubikaze-naravno tu mislim na buku koja je uhu vrlo prijatna)

U srednjoj klasi pretezno je dizel OK (astre, golfovi i sl.), a opet u manjim automobilima (poput Twinga) uzima se benzinac  Smile

Uh, da ne zaboravim-automobili namenjeni drzavnicima-obavezno je benzin preko 3000 ccm  Smile

« Poslednja izmena: 01. Jul 2009, 21:00:33 od Milanno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Sony Xperia Neo L
kod audija TDI ima bas mocan zvuk(vjerovatno i kod ostale vw grupacije)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung i8510 innov8
@Junior, pa ne odgovori na pitanje za koga bi se pre opredelio.


Ja sam za benzin svakako.  Smile Oduvek sa vishe vozio benzince, lepshi zvuk, rad motora, moj neki nachin voznje vishe odgovara benzinskom motoru, i zato shto volim atmosferce uglavnom...

Mada sam razmisljao o dizelu, pogotovu ovi moderni dizelashi su dosta napredovali, imaju veliku konjazu, mirniji rad itd, ali opet...A i uvek su mi delovali komplikovano...Mozda u nekoj buducnosti se odluchim za nekog dizesha sa jachom konjazom, 140-150KS+...

Ali u svakom sluchaju da imam para, nebih se dvoumio uvek bih se opredelio za BENZIN...Definitivno moj favorit za sada.  Smile
« Poslednja izmena: 01. Jul 2009, 22:33:55 od vracarac »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3162
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Apple Iphone 3G 8GB
I ja sam vise za benzin, ali bih rado vozio nekog 3.0 dizela.
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5719
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
razlika izmedju dizela i benzina je ogromna....realno meni je sve jedno,al dizela koji se cuje unutra kako tandrce (golf 2 npr) nikako ne bi mogao da vozim,ne mozes ni ziq da slusas ...
al no smoke no fun  Smile stisnes gas a iza tebe ostaje dimchina  Smile roskab ima iskustva  Smile
« Poslednja izmena: 01. Jul 2009, 22:40:16 od USB Kabal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3162
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Apple Iphone 3G 8GB
Meriva izbacuje kada je gazis pogotovo posle cipa, mada mi je cudno da Toyota ne izbacuje uopste Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5719
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
 Smile Smile Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Sony Xperia Neo L
@Junior, pa ne odgovori na pitanje za koga bi se pre opredelio.



pa ne vozim auto,tako da i ne mogu reci koji mi je bolji Smile

« Poslednja izmena: 01. Jul 2009, 22:48:53 od ooooooooooo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
razlika izmedju dizela i benzina je ogromna....realno meni je sve jedno,al dizela koji se cuje unutra kako tandrce (golf 2 npr) nikako ne bi mogao da vozim,ne mozes ni ziq da slusas ...
al no smoke no fun  Smile stisnes gas a iza tebe ostaje dimchina  Smile roskab ima iskustva  Smile
Pa gde nađe golf II,davno je Ii napravljena,a od tad su dizeli mnoooogo napredovali.U novijim dizelima ne možeš da provališ u toku vožnje da li je dizel ili benzin,samo se na leru čije,i to ništa strašno

Dizeli su mnooogo izdržljiviji i pouzdaniji motori od benzinaca,što se tiče potrošnje i tu su manji potrošači,oko ubrzanja,pa uporedite nekog benzinca i nekog dizela iste snaga,pa da vidite da li ima razlike u ubrzanju,znači,oni što pričaju priče da dizel ne ide,pa su kao oni za benzince,u velikoj su zabludi,dizei idu isto kao i benzinci,naravno,teško je naći dizela koji može da parira motoru kakav je bockov,ali za ove obične benzince što većina vozi,dizeli lagano pariraju,bez problema.Ko ne veruje,neka proba svoim benzincem da iskida nekog modernog TDI-ja,ili CDI-ja,JTD-ja.... Smile
A ja mogu da vam kažem da sa benzincima koji imaju isto konja kao i ja,bez problema izlazim na crtu,pa kad se turbina razigra,da vidimo ko bolje puni,a može i da poteramo automobile do max,brzine,da vidimo koliko će da bude bolji.A benzinci što imaju 1.6 kojih ima najviše,te jedem za doručak sa dizelom Smile


Gotivim i ja benzince,i vozio sam isto dosta dugo benzinca,ali dizel njije ništa lošiji po ubrzanjima,to mogu da garantujem.


Dizele kriztikuju samo oni koji ih nisu vozili,i te kritike potiču od kad su se pojavili prvi dizeli,bez turbina,koji su brektali,a hauba se trese na leru,ko je vozio moderan dizel zna da nema razlike u odnosu na benzinca. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:12:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.