Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:38:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Benzin vs Dizel  (Pročitano 9340 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Jbg sa danasnjim motorima se tesko odluciti i najcesce se odlucuje prema imovinskoj kartici Smile...Da se ima vise para niko nebi vozio dizela Smile,a vi sto spominjete turbine hvala Bogu ima ih i u benzincima samo sto za razliku od dizela na benzincu mozes imati jako dobar zvuk Smile...Tako u svakom slucaju beMzin...
Za dobar zvuk kupi gitaru,zajebi slušanje auspuha. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 5800xpress
na plin se kuha,na naftu ore a na benzin vozi Smile
dizel tehnika je dostigla svoj vrhunac.pogledajte samo jedan a4 2.0 tdi 140 ks.gurnite prst u auspuh,nema ni trunke garezi.to samo po sebi govori koliko je napredovala filtracija izduva kod dizela.meni,daleko veci ugodjaj je voziti jedan ovakav motor od "obicnog" benzinca 2.0.
sad,ako poredimo turbo benzinca sa turbo dizelom,ipak naginjem na stranu benzina.ko nije vozio bar 1.8t nezna sta je benzin Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
HTC 
vozio sam pasata 1.8T 150ks ali ipak ostajem pri stavu da bih uvek pre izabrao dizel auto  Smile

Jbg sa danasnjim motorima se tesko odluciti i najcesce se odlucuje prema imovinskoj kartici Smile...Da se ima vise para niko nebi vozio dizela Smile

glupo razmisljas, vecina tih sto imaju para voze dizele.  ne secam se kad sam video u gradu neki X5 a da nije dizel pa cak i X6-ice su uglavnom 30d ili 35d, serija pet uglavnom 20d i 30d, audi Q7 uglavnom TDI, A6 najnoviji ubedljivo dominira 3.0d, Tuareg, Land Cruzer....itd., itd... vecinom dizeli
« Poslednja izmena: 02. Jul 2009, 19:26:26 od avanguardia »
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Posrche Cayenne Turbo S & Range Rover Sport Supercharged

Cenim dizele, ali beMzin je beMzin  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

3285324459_f3e9bfc102_o.jpg
(231.32 KB, 1200x777)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6500 slide
vozio sam pasata 1.8T 150ks ali ipak ostajem pri stavu da bih uvek pre izabrao dizel auto  Smile

Jbg sa danasnjim motorima se tesko odluciti i najcesce se odlucuje prema imovinskoj kartici Smile...Da se ima vise para niko nebi vozio dizela Smile

glupo razmisljas, vecina tih sto imaju para voze dizele.  ne secam se kad sam video u gradu neki X5 a da nije dizel pa cak i X6-ice su uglavnom 30d ili 35d, serija pet uglavnom 20d i 30d, audi Q7 uglavnom TDI, A6 najnoviji ubedljivo dominira 3.0d, Tuareg, Land Cruzer....itd., itd... vecinom dizeli

Nemozes reci da glupo razmisljam,to je moje misljenje, i boli me uvo sta ljudi voze,ja kazem kako bih ja radio a vjerovatno i vecina da imamo para...uostalom Vracarac je fino objasnio...

@ooooooooooo porediti zvuk benzinca i dizela je smijesno,pri tome mislim na malo jace masine sa nekim finim auspuhicem.. Smile
IP sačuvana
social share
Potpis...
Slika...
Link...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Sony Xperia Neo L
nisam poredio zvuk benzinca i dizela,vec samo rekao da dizel nema los zvuk  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 321
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia n97
znaci prije bi ste vozili bmw 530d il 535d nego m5 il npr 540i? 
s320cdi nego s500?
golf 2.0tdi nego gti?

blago vama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
HTC 
znaci prije bi ste vozili bmw 530d il 535d nego m5 il npr 540i? 
s320cdi nego s500?
golf 2.0tdi nego gti?

blago vama...

da
da
da
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Sony Xperia Neo L
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:38:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.