Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:12:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bentley bez dizela i w16  (Pročitano 8182 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Po meni je sasvim ok R8 TDI, zasto da ne. Audi je poznat po TDI-ju, i taj motor moze savrseno da se uklopi u tu varijantu, ne bi narusio imidz, Audi je odavno poznat po TDI motorima, a i bilo bi unikatno ugraditi dizel u sportski auto. A i ti motori bas ne stekcu kao traktori i MB 123 200D...

Skoro se u potpunosti sve slazem sa tobom, ali licno nista unikatno ne vidim u neizbezno izbacenom "oblacicu" dima prilikom "saltanja" u nizi
stepen prenosa ili "kickdown-a" (kod automatika), ma koliko savrsen dizel agregat da je... Mogu da zamislim kako bi to izgledalo na R8? Smile
« Poslednja izmena: 27. Mar 2008, 22:05:57 od bockoyogi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Po meni je sasvim ok R8 TDI, zasto da ne. Audi je poznat po TDI-ju, i taj motor moze savrseno da se uklopi u tu varijantu, ne bi narusio imidz, Audi je odavno poznat po TDI motorima, a i bilo bi unikatno ugraditi dizel u sportski auto. A i ti motori bas ne stekcu kao traktori i MB 123 200D...

Skoro se u potpunosti sve slazem sa tobom, ali licno nista unikatno ne vidim u neizbezno izbacenom "oblacicu" dima prilikom "saltanja" u nizi
stepen prenosa ili "kickdown-a" (kod automatika), ma koliko savrsen dizel agregat da je... Mogu da zamislim kako bi to izgledalo na R8? Smile
Ma unikat je samo zato sto je dizel, po prvi put u supersportaku, samo zato. Mozda jos i zbog momenta koji bi postideo mnoge protivnike pri medjuubrzanju. A ako ima filter cestica nema ni oblacica dima Smile. Nego, kad svi vec napadaju dizele u sportacima, ajde da kazem da je dizel tehnologija zaista napravila ogroman korak unapre u zadnjih 15 godina i da zaista ima dizela u za do sad segmentima rezervisanim za benzince, kabrioleti i kupei. Mada, dizel tehnika je mislim sada na vrhuncu, nece se po meni uskoro desiti novi veliki prodori. Sada su benzinci na redu, i njihovo smanjenje potrosnje. Evo sta kaze jedan nas poznati inzenjer koji je radio dugo u Porscheu:
"B92 – Da li su tačna predviđanja da će benzinski motori za desetak godina po potrošnji stići dizele?

Prof. Gruden – Verovatno. Današnji dizeli su sa prehranjivanjem (turbo punjenjem) i uskoro će benzinski motori većinom biti sa direktnim ubrizgavavnjem goriva i turbo punjenjenjem. Teži se daunsajzingu, to znači smanjenje zapremine motora pri zadržavanju iste snage. Mene poslednjih četrdeset godina prati priča da će klipni motor, pošto je jedna vrlo komplikovana mašina, biti zamenjen boljom alternativom. Nema alternative. Oto i dizel motor i dalje ostaju glavni! "

Ceo intervju mozete procitati ovde, vredi http://www.b92.net/automobili/intervju.php?nav_id=169329

Inace svi su pricali da je ovo i ono nemoguce, pa onda se pojavio Porsche SUV. Tako se i sad prica, dizel ovo, dizel ono. Kako trziste zahteva i menadzment proceni, tako ce i biti.
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)

Cekaj, cekaj. To je ok sto ti kazes da se na tako skup auto stavlja platforma jeftinijeg, masovno proizvodjenog. ALI, kada bolje razmislis ko to zna? Ti, ja, i ljudi koji se malo bolje razumeju u auta. A obican smrtnik kada vidi, kaze wow, Bentley. E, u tome je poenta, da se dobro zakamuflira ono sto je isto kao na A8, a da ipak ima sto vise istih delova da se smanje troskovi. Ne vidim sta je lose u VW platformama, kvalitet je zagarantovan, takodje vozne osobine, a izrada je tradicionalna engleska, u tom autu je ugradjeno sve najbolje. Greska bi bila da se A8 ili Phaeton samo malo izmeni, da mu se stavi znak Bentleya, e to bi narusilo imidz marke. Ovako je manje vise sve ok. Malo se izgubi od ekskluzive jer se stancuje vise komada, ali se ide na to da firma bude profitabilna. Isti slucaj Lambo u okviru VW koncerna. Prave 10x vise auta nego pre 10 godina, kvalitet bolji, jedino sto se pravi dosta komada. Ali nesto mora da se izgubi kada se nesto drugo dobije. To je uvek tako.

Sto se tice Lambo i Ferrari dizela i hibrida, Lambo je imao ugradjen TDI jer su ga testirali za R8 jos ranije, pa je test vozilo bio naravno Gallardo. Po meni je sasvim ok R8 TDI, zasto da ne. Audi je poznat po TDI-ju, i taj motor moze savrseno da se uklopi u tu varijantu, ne bi narusio imidz, Audi je odavno poznat po TDI motorima, a i bilo bi unikatno ugraditi dizel u sportski auto. A i ti motori bas ne stekcu kao traktori i MB 123 200D. Sve u svemu, zbog rastucih pritisaka eko-normi i proizvodjaci sportskih auta ce morati da se prilagode, da li manjim turbo motorima, dizelima ili hibridima vreme ce pokazati, ali vreme velikim V12 motorima polako ali sigurno istice. Smile

E da, i Bentley CGT se pravi na platformi Phaetona, a ne A8, zato  i jeste delom tezak ko djavo, jer ima celicnu sasiju, a ne alu kao A8.
Da, sve to stoji ali pazi sad, VW planira da do kraja 2010 napravi 4 platforme za sva vozila VAG grupacije, znači i Lambo i Bentley i Seat i Škoda, svi zajedno, i gdje je tu eksluziva. Bentley je pravljen kao unikat, nije imao ni jedan dio s nekog drugog auta... a sad dijeli 50% stvari sa A8.
Što se tiče dizela mislim da je sramota da se spominje u kontekstu Lamba i sličnih supersportskih auta, isto važi za prestižne marke, zašto BMW ne stavi dizel u Rolsa, samo VW to pada na pamet.
VW nije testirao motor u Gallardu, već su razmatrali njegovu proizvodnju, taj motor (4.2 TDI) se nalazi u A8 i još nekim modelima i perfektan je, nemaju ga oni šta testirati, a što se tiče ugradnje dizela u R8, to je OK, jer Audi je već odavno postao seljačka marka, tako da im to samo još dodatno povećeva ugled među svojom klijentelom.


Ali si ovde nalupao gluposti,strašno. Smile Samo kenjanje protiv vw bez osnova. Smile Smile

Po čemu, šta sam ja to pogrešno rekao, VW je maksimalno dotjerao svoje dizele u Golfu, ali jel se mora sad i u Bentley stavljati, dizel je OK ali forsirati ga u prestižnim markama i u supersportskim autima je pretjerivanje.
« Poslednja izmena: 28. Mar 2008, 00:24:38 od blaCkie87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
HTC Tattoo
A možda dizel ima nekih prednosti,npr.autonomija vozila,jer benzinci koje bi stavili u bentlija bi imali potrošnju 25-30 lit.,i koliko onda goriva mora da bude u njemu da bi imao aautonomiju od 600700 km.Koliki rezervoar mora da se stavi,od 250 lit.,a sa dizelom to može da se pređe sa duplo manjom količinom goriva,znači,ne ušteda u novcu,nego autonomija vozila.

A i dizeli su dugotrajniji,znači,kupiš bentli i u njemu imaš motor koji prelazi milion bez problema.Ni sa strane performansi dizel ne zaostaje,tako da nikakvih mana nema ,samo prednosti.


Cekaj, cekaj. To je ok sto ti kazes da se na tako skup auto stavlja platforma jeftinijeg, masovno proizvodjenog. ALI, kada bolje razmislis ko to zna? Ti, ja, i ljudi koji se malo bolje razumeju u auta. A obican smrtnik kada vidi, kaze wow, Bentley. E, u tome je poenta, da se dobro zakamuflira ono sto je isto kao na A8, a da ipak ima sto vise istih delova da se smanje troskovi. Ne vidim sta je lose u VW platformama, kvalitet je zagarantovan, takodje vozne osobine, a izrada je tradicionalna engleska, u tom autu je ugradjeno sve najbolje. Greska bi bila da se A8 ili Phaeton samo malo izmeni, da mu se stavi znak Bentleya, e to bi narusilo imidz marke. Ovako je manje vise sve ok. Malo se izgubi od ekskluzive jer se stancuje vise komada, ali se ide na to da firma bude profitabilna. Isti slucaj Lambo u okviru VW koncerna. Prave 10x vise auta nego pre 10 godina, kvalitet bolji, jedino sto se pravi dosta komada. Ali nesto mora da se izgubi kada se nesto drugo dobije. To je uvek tako.

Sto se tice Lambo i Ferrari dizela i hibrida, Lambo je imao ugradjen TDI jer su ga testirali za R8 jos ranije, pa je test vozilo bio naravno Gallardo. Po meni je sasvim ok R8 TDI, zasto da ne. Audi je poznat po TDI-ju, i taj motor moze savrseno da se uklopi u tu varijantu, ne bi narusio imidz, Audi je odavno poznat po TDI motorima, a i bilo bi unikatno ugraditi dizel u sportski auto. A i ti motori bas ne stekcu kao traktori i MB 123 200D. Sve u svemu, zbog rastucih pritisaka eko-normi i proizvodjaci sportskih auta ce morati da se prilagode, da li manjim turbo motorima, dizelima ili hibridima vreme ce pokazati, ali vreme velikim V12 motorima polako ali sigurno istice. Smile

E da, i Bentley CGT se pravi na platformi Phaetona, a ne A8, zato  i jeste delom tezak ko djavo, jer ima celicnu sasiju, a ne alu kao A8.
Da, sve to stoji ali pazi sad, VW planira da do kraja 2010 napravi 4 platforme za sva vozila VAG grupacije, znači i Lambo i Bentley i Seat i Škoda, svi zajedno, i gdje je tu eksluziva. Bentley je pravljen kao unikat, nije imao ni jedan dio s nekog drugog auta... a sad dijeli 50% stvari sa A8.
Što se tiče dizela mislim da je sramota da se spominje u kontekstu Lamba i sličnih supersportskih auta, isto važi za prestižne marke, zašto BMW ne stavi dizel u Rolsa, samo VW to pada na pamet.
VW nije testirao motor u Gallardu, već su razmatrali njegovu proizvodnju, taj motor (4.2 TDI) se nalazi u A8 i još nekim modelima i perfektan je, nemaju ga oni šta testirati, a što se tiče ugradnje dizela u R8, to je OK, jer Audi je već odavno postao seljačka marka, tako da im to samo još dodatno povećeva ugled među svojom klijentelom.


Ali si ovde nalupao gluposti,strašno. Smile Samo kenjanje protiv vw bez osnova. Smile Smile

Po čemu, šta sam ja to pogrešno rekao, VW je maksimalno dotjerao svoje dizele u Golfu, ali jel se mora sad i u Bentley stavljati, dizel je OK ali forsirati ga u prestižnim markama i u supersportskim autima je pretjerivanje.
Kakvi dizeli u golfu,pa ne pravi vw dizele samo za golfa,kakve veze ima golf sa ovom pričom.I još nešto,ti očigledno misliš da dizel nije za prestižne marke,jer te asocira na uštedu,ali,zaboravljaš da su dizel motori skuplji od benzinskih,a i po performansama nema razlike.

A i umesto mog imena si ubacio dragvorl,i ispade kao da si njega citirao. Smile


Audi seljačka marka Smile Kakva je ovo glupost,strašno.Koliko mi se čini i ti imaš audi-ja,sam sebe prozivaš. Smile
« Poslednja izmena: 28. Mar 2008, 01:37:51 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung i8510 innov8
As for the diesel, Bentley's position remains that customers aren't ready for oil-burning Bentleys at this point.

In the short term, then, Bentley customers will just have to make do with 6.75-liter V8s and 6-liter W12s.
« Poslednja izmena: 28. Mar 2008, 01:44:12 od vracarac »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ni sa strane performansi dizel ne zaostaje,tako da nikakvih mana nema ,samo prednosti...
Vec dokazano!!! Smile Smile Smile

A ako ima filter cestica nema ni oblacica dima Smile.
Zelja pusta! Smile Smile Smile



   

« Poslednja izmena: 28. Mar 2008, 01:48:45 od bockoyogi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
HTC Tattoo
Ovaj ko da ide na ugalj. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovaj ko da ide na ugalj. Smile


...ide na biodizel! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
Audi seljačka marka Smile Kakva je ovo glupost,strašno.Koliko mi se čini i ti imaš audi-ja,sam sebe prozivaš. Smile

Ja vozim Fiata a stari Audija  Smile , pa se prozivamo stalno, nije glupost kad samo vidiš kakvi ga sve voze ovde, strašno, svi seljaci koji su došli do nekih para kupe A6 1.9 TDI (ni slučajno 2.5 jer troši), A8 je na udaru isto, strašno grad je pun Audija. Još da vidiš što su se ove "mafioze" navadile na nove A8 auuu.
Bez obzira na sve to opet mi je seljačko auto!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12

Cekaj, cekaj. To je ok sto ti kazes da se na tako skup auto stavlja platforma jeftinijeg, masovno proizvodjenog. ALI, kada bolje razmislis ko to zna? Ti, ja, i ljudi koji se malo bolje razumeju u auta. A obican smrtnik kada vidi, kaze wow, Bentley. E, u tome je poenta, da se dobro zakamuflira ono sto je isto kao na A8, a da ipak ima sto vise istih delova da se smanje troskovi. Ne vidim sta je lose u VW platformama, kvalitet je zagarantovan, takodje vozne osobine, a izrada je tradicionalna engleska, u tom autu je ugradjeno sve najbolje. Greska bi bila da se A8 ili Phaeton samo malo izmeni, da mu se stavi znak Bentleya, e to bi narusilo imidz marke. Ovako je manje vise sve ok. Malo se izgubi od ekskluzive jer se stancuje vise komada, ali se ide na to da firma bude profitabilna. Isti slucaj Lambo u okviru VW koncerna. Prave 10x vise auta nego pre 10 godina, kvalitet bolji, jedino sto se pravi dosta komada. Ali nesto mora da se izgubi kada se nesto drugo dobije. To je uvek tako.

Sto se tice Lambo i Ferrari dizela i hibrida, Lambo je imao ugradjen TDI jer su ga testirali za R8 jos ranije, pa je test vozilo bio naravno Gallardo. Po meni je sasvim ok R8 TDI, zasto da ne. Audi je poznat po TDI-ju, i taj motor moze savrseno da se uklopi u tu varijantu, ne bi narusio imidz, Audi je odavno poznat po TDI motorima, a i bilo bi unikatno ugraditi dizel u sportski auto. A i ti motori bas ne stekcu kao traktori i MB 123 200D. Sve u svemu, zbog rastucih pritisaka eko-normi i proizvodjaci sportskih auta ce morati da se prilagode, da li manjim turbo motorima, dizelima ili hibridima vreme ce pokazati, ali vreme velikim V12 motorima polako ali sigurno istice. Smile

E da, i Bentley CGT se pravi na platformi Phaetona, a ne A8, zato  i jeste delom tezak ko djavo, jer ima celicnu sasiju, a ne alu kao A8.
Da, sve to stoji ali pazi sad, VW planira da do kraja 2010 napravi 4 platforme za sva vozila VAG grupacije, znači i Lambo i Bentley i Seat i Škoda, svi zajedno, i gdje je tu eksluziva. Bentley je pravljen kao unikat, nije imao ni jedan dio s nekog drugog auta... a sad dijeli 50% stvari sa A8.
Što se tiče dizela mislim da je sramota da se spominje u kontekstu Lamba i sličnih supersportskih auta, isto važi za prestižne marke, zašto BMW ne stavi dizel u Rolsa, samo VW to pada na pamet.
VW nije testirao motor u Gallardu, već su razmatrali njegovu proizvodnju, taj motor (4.2 TDI) se nalazi u A8 i još nekim modelima i perfektan je, nemaju ga oni šta testirati, a što se tiče ugradnje dizela u R8, to je OK, jer Audi je već odavno postao seljačka marka, tako da im to samo još dodatno povećeva ugled među svojom klijentelom.


Ali si ovde nalupao gluposti,strašno. Smile Samo kenjanje protiv vw bez osnova. Smile Smile

Po čemu, šta sam ja to pogrešno rekao, VW je maksimalno dotjerao svoje dizele u Golfu, ali jel se mora sad i u Bentley stavljati, dizel je OK ali forsirati ga u prestižnim markama i u supersportskim autima je pretjerivanje.

Prvo, lose si citirao, i naveo da je moj citat.

Drugo, ne znam odakle ti da su hteli u Lambo da ugrade dizel, jesu bili neki prototipovi Gallarda sa dizelom, sve zbog testiranja za R8 koji je veoma slican auto.

Trece. Cetiri nove platforme za VW grupu. 1 od tih za ultrasportake. Opet ona prica, ne vidim sta je tu lose ako su komponente dobro skrivene, a svaka marka ostane individualna. Jel ti mislis da bi Lambo i Bentley pravili bolje aute da su ostali samostalni. Za Lambo sam siguran da ne bi.

"A fourth unnamed architecture is also under development for Volkswagen's mid-engine sports cars sold by Audi and Lamborghini, according to AutoBlog."

Vise se moze procitati ovde. http://www.news.com/8301-10784_3-9823245-7.html?part=rss&subj=news&tag=2547-1_3-0-5

Cetvrto. Audi je "seljacka" marka kod nas, jer ga voze izmedju ostalog i raznorazni strucnjaci. Ali isto tako voze i BMW i MB pa kao te dve marke nisu seljacke. Kakva je to logika? Smile
« Poslednja izmena: 28. Mar 2008, 16:24:31 od dragvorl »
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:12:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.