Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BenQ-Siemens  (Pročitano 8204 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Ja bih eto mozda pre uzeo EL71 jer me je telefon iznenadio,a kosta samo 85e  Smile EF81 mi se nije toliko svideo Wink
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ja bih eto mozda pre uzeo EL71 jer me je telefon iznenadio,a kosta samo 85e  Smile EF81 mi se nije toliko svideo Wink
Nije ni bitno kako izgledaju, ali kada sam video da se jednom Siemens telefonu cena kreće oko 100€ šta više reći?!?
Ne bi taj telefon koštao ispod 250€ sa takvim specifikacijama kod bilo koje firme da se kompanija nije raspala ... samim tim i više nego što vredi - džabe!
Da ne govorimo zaista o slider modelu BenQ-Siemens EL71 koji košta 80 i kusur evra dok bi sa takvim specifikacijama i slajder dizajnom jedan Samsung koštao preko 200€ u svako doba dana i noći ... i ništa bolje ne bi pružao od ovog Siemens-a ...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
HTC Touch Pro
slazem se sa ciglom
btw insteresuje me da li je nko imao iskustva sa BenQ-Siemens P51, kakvi su utisci i da li neko zna cijenu i gdje se moze nabaviti srbiji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
I ja se slazem,cak i ovaj SXG75 koji se bio pojavio na trenutak,bila mu je cena 100e koliko se secam,telefon ima ugradjen GPS i sve ostale normalne funkcije.Kad pogledas neki BT GPS kosta 100e,ali dobro ne moze da se poredi eksterni i interni GPS ali opet za 100e dobijes i telefon i GPS,a ovako samo telefon Wink
A o tome kako radi GPS na SXG75 moze da nam potvrdi clan ovog foruma koji je rekao da je uzeo SXG75 svojoj zeni,mislim da je to cverglan koliko me pamcenje sluzi Smiley
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Milane, to bi trebale biti realne cene i svih Nokia i Sony Ericsson modela sa sl. specifikacijama .... no nas su navikli na cene i do 200% veće od ovih za gotovo identične modele po specifikacijama sa ovim i to svrstavano u nekoj srednjoj klasi dok je viša klasa bila rezervisana za 500€ i naviše ....
To je problem kod korisnika, pa sada dolazi do toga da 100€ ne računamo uopšte i podaništavamo kao ništa iako je to cifra(nekadašnjih 200 dm) kojom se nekada kupovala Nokia i Ericsson srednje klase ....

Problem je u tome što su cene toliko otišle "na gore" kod odomaćenih marki tipa Nokia pa Sony Ericsson, tu se pridružio i Samsung da su kupci naviknuti već na takve cifre kao na nešto normalno a ne nenormalno i basnoslovno skupo! Smile Danas je 500€ cena o kojoj se raspravlja kao da se njome kupuje paklica cigareta ... eto srpske pameti i logike!
Uvideo LG ovo što ja ovde bala** i naravno odmah podigao cene kako bi ostao u igri, iako im telefoni realno ne vrede ni tih 80€ koliko vredi jedan BenQ-Siemens ....

Mi smo krivi što smo nasedali na takvu politiku cena i brže bolje menjali telefone koji u trenutku zamene novi vrede i dalje 200€(alo bre pameti Smile) za neki model od 450€ jer ima noviji OS i nositi ga je moderno ove sezone ... u tome je fora ...
« Poslednja izmena: 02. Maj 2007, 01:25:54 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Ja se ne bih slozio da BenqSiemens pravi tako sjajne telefone Smile.Problem sa ovim telefonima je softver(vec godinama unazad izuzetno lose odradjen posao) koji je bagovit(ima i izuzetaka,ali ovo je pravilo),a od pre nekog vremena i hardver,jer je izuzetno tesko naci rezervne delove!Ovo znaci da ako npr. crkne flat kabl,mozda treba da se rezervise put do Tajvana,radi zamene istog,a ako se i nadje u Srbiji,to je cista sreca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ja se ne bih slozio da BenqSiemens pravi tako sjajne telefone Smile.Problem sa ovim telefonima je softver(vec godinama unazad izuzetno lose odradjen posao) koji je bagovit(ima i izuzetaka,ali ovo je pravilo),a od pre nekog vremena i hardver,jer je izuzetno tesko naci rezervne delove!Ovo znaci da ako npr. crkne flat kabl,mozda treba da se rezervise put do Tajvana,radi zamene istog,a ako se i nadje u Srbiji,to je cista sreca.
Daj bre wayfaringpilgrim pa o čemu ja pišem?!? Zašto se odmah hvatate za "rezervne delove" i kvarove?!? Ne planirate valjda samo BenQ-Siemens mobilni telefon da zadržite godinama u posedu pa strah od kvarova i nedostatka rez. delova???

Jel tačno da 90% učesnika ovog foruma gotovo da ni jedan telefon pa izradjivali ga mali zeleni vanzemaljci ne zadržava duže od 6 meseci?!? Pa u tom periodu se ni onaj iz kutije za deterdžent ne bi pokvario i vršio bi posao majku mu ... čemu onda potenciranje na kvarovima???
Pa nije ovo auto koji treba da služi godinama pa onda razmišljamo o rezervnim delovima. Smile Mobilni telefoni se danas menjaju kao čarape i takvi modeli sa tako povoljnom cenom vrede i više nego što iko može zamisliti ... a siguran sam da će trajati i više od godinu dana i ništa im neće faliti.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
HTC Touch Pro
@wayfaringpilgrim a jesi ti mozda nekad imao siemens

jel zna neko ista o ovom benq-seimens p51
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Ja se ne bih slozio da BenqSiemens pravi tako sjajne telefone Smile.Problem sa ovim telefonima je softver(vec godinama unazad izuzetno lose odradjen posao) koji je bagovit(ima i izuzetaka,ali ovo je pravilo),a od pre nekog vremena i hardver,jer je izuzetno tesko naci rezervne delove!Ovo znaci da ako npr. crkne flat kabl,mozda treba da se rezervise put do Tajvana,radi zamene istog,a ako se i nadje u Srbiji,to je cista sreca.
Daj bre wayfaringpilgrim pa o čemu ja pišem?!? Zašto se odmah hvatate za "rezervne delove" i kvarove?!? Ne planirate valjda samo BenQ-Siemens mobilni telefon da zadržite godinama u posedu pa strah od kvarova i nedostatka rez. delova???

Jel tačno da 90% učesnika ovog foruma gotovo da ni jedan telefon pa izradjivali ga mali zeleni vanzemaljci ne zadržava duže od 6 meseci?!? Pa u tom periodu se ni onaj iz kutije za deterdžent ne bi pokvario i vršio bi posao majku mu ... čemu onda potenciranje na kvarovima???
Pa nije ovo auto koji treba da služi godinama pa onda razmišljamo o rezervnim delovima. Smile Mobilni telefoni se danas menjaju kao čarape i takvi modeli sa tako povoljnom cenom vrede i više nego što iko može zamisliti ... a siguran sam da će trajati i više od godinu dana i ništa im neće faliti.

  Primer:moja prijateljica kupila je pre 2.5 meseca Samsung E900,koristi ga sasvim normalno,a od prekjuce joj je opet(po drugi put) crkao flat kabl Smile...Dakle,2-3 meseca je dovoljno kad je nesto nekvalitetno,da se to i pokaze.Po meni,kad kupis telefon,kupujes ga da bi trajao makar 2 godine,a ne 5 dana,ali verujem da su u vecini oni koji kupuju i koriste fonove na kratke staze.
@wayfaringpilgrim a jesi ti mozda nekad imao siemens

jel zna neko ista o ovom benq-seimens p51

  Da,ja sam imao Siemens telefone,moja sestra takodje,kao i pola ljudi oko mene,i vecina nas ima ruzna iskustva.Npr. Siemens c35i,po meni je to jedan od najgorih telefona svih vremena,proklinjao sam dan kada sam ga uzeo u ruke,a noviji su bili jos gori(oni koje sam koristio,npr. c72)...
« Poslednja izmena: 02. Maj 2007, 02:15:45 od wayfaringpilgrim »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
EF81 je svojevremeno koštao oko 280 evra (pre nego što je Benq-Siemens bankrotirao). Ja sam čitao neke strane testove ovog aparata i mogu da vam kažem da su rezultati bili pozitivni...  U petak idem do radnje da ga pročačkam...
Sa Ciglom se slažem da su svi Nokiini i SE-ovi telefoni ovde precenjeni... Moja mama ima Siemens CX65 koji evo već tri godine radi bez problema... Jedina popravka je bila menjanje džojstika...
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.