Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:31:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Belgrade ~ Under construction  (Pročitano 11519 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
gumena svinja i plasticno voce iz staklenika ... i vestacka vagina .

evo vracamo se na temu.
« Poslednja izmena: 15. Okt 2007, 23:26:46 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
u americi i evropi sta sve nema da vidis na terasi u velegradima veliki grad ljudi dodju sa svih stana evo ja cu dati primer doso sam u bg inace sam iz provincije i to bas na novom beogardu parkirao kola ispred zgrade i izlazi baba koja vristi histerise sklanjaj to odatle po celi dan mi tu parkitare kol ispred prozor itd nasta to lici?
eto to je jedna beogradjanka a da me lepo zamolila lepo bi i pomerio ali ja to razumem veliki grad ima svega i svacega sami bolesni isfrustrirani bedni bogati itd tako je u svim metropolama!

a inace sad se gradi jedno 150 puta vise nego pre i mozda infrastruktura u beogradu nije bas najbolja sto se sazem ali recimo u srbiji je mnogo toga izgradjeno i dosta vise se ulagalo u puteve van bga nego u bgu ali hvala bogu docice sve na svoje mesto!

inace sloba napravio 3 petlje ali zato u citavoj srbiji nije odrzavano nista 30 god pa smo onda morali sve rupe da zakrpimo pre neo sto krenemo nesto da radimo jel su putevi bili u takvom stanju 2000 da mislim da bi sad a da je sloba jos uvek tu vozili traktore jel kolima nebi moglo nigde da se ide!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Problemi su to svih velikih gradova u Europi. Meni se nekako vise svida Americki sustav gdje srednji sloj zivi izvan gradova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Citat
Ljudi shvatite-gradski budžet nije neograničeno veliki,a ozbiljni projekti(mostovi) koštaju,baš koštaju

Довољно велик...

Коштају око 80 милиона док реновирана позоришта коштају 140...Где су приоритети?
Feanor,uz dužno poštovanje-nisi baš najbolje upućen u tematiku-ako si mislio na  mostove,njihova cena uveliko prevazilazi sumu od 80mil koju si naveo!Veliki projekti koji se izvode ili će se izvoditi iz gradskog budžeta su mahom finansirani iz EIB i EBRD kredita-dakle nemamo mi dečko para kao grad za tu vrstu planinarenja!
« Poslednja izmena: 16. Okt 2007, 09:26:38 od gavriloBG »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Citat
ДС има подужи платни списак глумаца који нам професионално мажу очи, треба исплати свакога.

Суштина коју ретко ко схвата!

А онда ти глумци долазе у емисије и онако"демократски" износе став о систему, странкама, филозофији живота...
Кукају по новинама како немају пара и "како нису схваћени и цењени довољно"! Кад оно међутим, у глоријама, сторијима и осталим срањима виле, потпуно опремљни станови...
Најгора сорта људи! Увек су били у служби власти док нормалан народ не може да се вози као човек у превозу већ као стока...

Citat
Problemi su to svih velikih gradova u Europi. Meni se nekako vise svida Americki sustav gdje srednji sloj zivi izvan gradova.

Амерички систем где поодица има 4 аутомобила и живи 50 километара од центра може да се одржи само силовањем света што САД врло добро и предано раде...
Онај ко је свестан тога а то жели је много себичан и оправдава све што Америка ради...

Citat
Feanor,uz dužno poštovanje-nisi baš najbolje upućen u tematiku-ako si mislio na  mostove,njihova cena uveliko prevazilazi sumu od 80mil koju si naveo!Veliki projekti koji se izvode ili će se izvoditi iz gradskog budžeta su mahom finansirani iz EIB i EBRD kredita-dakle nemamo mi dečko para kao grad za tu vrstu planinarenja!

Ако неко изнесе аргумент онда се не разуме у тематику...
Тематику Београда и његовог развоја пратим врло предано одавно...
Има мостова налик Газели рецимо и за 40-50 милиона евра...(мада се ја слажем да имамо леп и скуп мост који ће бити за разгледницу града - али само да га имамо)
Ја ти кажем да је у изградњу и обнову позоришта уложено 140-150 милиона евра у последњих пар година...
То није урађено да би се удовољило малобројној публици већ да би се подмирила багра глумаца и режисера који увек траже још...

IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Мени није јасно - толико се гради и градиће се, на лединама Новог Београда, и на другим лединама, а у самом центру, ето, Славија чами и чека. Брука београдска!
Она чувена рупа-паркић, шта ли је, као да је уклета. То је још Дафина као требало да гради -. па ништа. Има ли ко заинтересован за ту локацију? У чему је проблем?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Što se Mitićeve rupe tiče država je taj plac dala na gradnju Dafini i za uzvrat uzela mnooogo (naših) para. Trebalo je da se tu podigne velika poslovno trgovinska zgrada i javna garaža ispod. Rok je valjda 2013 ili 14. Drugo Mitići potražuju svoj plac nazad pa niko ne želi da preuzme od Dafine ugovor.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Ех, ова тема мора да живи много да би се изнео само део свега што се дешава у граду....

Од неспособне градске власти до веома јаке урбане мафије...и још много других ствари...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
KAZINO UMESTO ZOO-VRTA
Vuk Bojović, direktor Beogradskog zoo-vrta, nedelju dana štrajkuje glađu i optužuje Skupštinu grada da hoće tu da otvore kockarnice

BEOGRAD - Već nedelju dana Vuk Bojović, direktor Beogradskog zoo-vrta, štrajkuje glađu i poručuje da ostaje dosledan u nameri da proklamovani srpski superbrend ostane na mestu gde je to i zaslužio. U svojoj kancelariji u „Vrtu dobre nade“ gde mu dnevno dolaze na desetine znanih i neznanih i pružaju podršku da izdrži u tome spremno je reporterima Kurira otkrio razloge i povode zbog novonastale situacije.

- Nema tu velike filozofije, glavni razlog što žele da isele zoo-vrt na neku „poželjniju“ lokaciju je očigledni dil gradskih čelnika i novih vlasnika zgrade „Beka“ da se pasarelom to sve prespoji i na mestu vrta napravi nekakav „centar zabavu i kocku“(!) Planiraju nekakva kazina, kladionice i noćne klubove ... E, ja to ne dam i zbog zaposlenih, ali i hiljada ljudi dobre volje koji mi pružaju podršku.

Uz opasku da je Beogradski zoo-vrt sam finansira još od 1952. godine i na mnoga priznanja koja je dobio u poslednjim godinama Bojović navodi i još jedan frapantan podatak:

- Lično mislim da je kap koja je prelila čašu njihovog nestrpljenja to što sam pre par meseci odbio da u nekoj, za mene, suludoj priči učestvujem kad se Radmili Hrustanović, tada zamenici gradonačelnika, preda Zlatni ključ Kalemegdana (!) Trebalo je da se i šiju kostimi iz turskog doba, da se prave neki specijalni scenski efekti pa da se ona pojavi u kočijama i da ta lakrdija onda bude nekakav spektakl. Skoro da sam ih izbacio iz kancelarije kad su mi predložili takvu nebulozu. Pola Srbije nema hleba da jede, a gospođa bi kočije i zlatne ključeve. E, to su mi izgleda silno zamerili - otvoreno će nam Vuk Bojović.

Opet nam je ponovio da će istrajati u štrajku koliko god izdrži, ali i da zbog silnog pritiska prijatelja „da se ne igra glavom zbog birokrata“ razmišlja da sa zaposlenima ode ispred Skupštine grada i tamošnjim funkcionerima preda ključeve zoo-vrta.

PETICIJA U JAGODINI

Dok razgovaramo sa gospodinom Bojovićem, u njegovu kancelariji ulazi Dragan Marković Palma, gradonačelnik Jagodine, i sa vrata nam kaže:
- Vuk Bojović je sam godinama obezbeđivao život i rad ovom ponosu Srbije i sad grupica političara hoće da ga otme. Vi u Beogradu kako hoćete, a ja ću od danas u centru Jagodine organizovati peticiju da se pomogne Vuku i sačuvamo ovo dobro Srbije. Neka zapamte da im je ovo poslednje zlo od 1997. godine koje žele da nanesu građanima Srbije. Neće im proći!
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:31:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.