Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 22:45:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bela ladja  (Pročitano 44814 puta)
Poznata licnost


Дадоше те, питао нас нико није!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4626
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia E71
Sojicu care, Sojicu care stampaj nam pare. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


"Srce heroja zauvek zivi ne mogu da ga ubiju
Srce heroja kuca vecno samo za Srbiju!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
"Uznes moju sliku,ovako i onda nacrtas kruzici onako ko kad ides na vasar da gadjas kokosku,zajca" "meta" "e meta i stavis centar izmedju moje oci i posaljes sa anonimnu adresu na moj mejl www sojic"  Smile
Puko sam od smeha....
« Poslednja izmena: 11. Mar 2009, 00:40:40 od vandemon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Sojic u prosloj epizodi: "Koji organ od organizma je pogodjen?"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Poslednja klapa treće sezone televizijske serije „Bela lađa", režisera Mihajla Vukobratovića, pala je juče u studiju u Košutnjaku. U jednom od studija „Avala filma", u kojem je smeštena „Pantićeva kuća", ekipa veoma popularne serije privodila je kraju snimanje scena iz poslednje, četrnaeste epizode.
Glumce Nenada Jezdića (Blaško), Mirjanu Minu Lazarević (Miroslava), Ljiljanu Dragutinović (Sida Pantić) i Miloša Bikovića (Filip), koji u TV seriji „Bela lađa" igraju porodicu Dimitrija Mite Pantića (Petar Kralj), ekipa Pressa zatekla je u neobaveznom ćaskanju sa producentom serije Zoranom Jankovićem i scenaristima Ljiljanom i Sinišom Pavićem.

A onda su na poziv organizatora glumci ušli u studio i, posle nekoliko probnih kadrova, počelo je snimanje jedne od završnih scena.

Blaško je stavio kofer s novcem ispred svog oca Mite, dok su oko njih stajali Miroslava, Sida i Filip. Ovaj poslednji pokušao je da uzme nekoliko novčanica s gomile...

- Dok ja nosim tuđe odelo, vi se razbacujete novcem - izgovorio je repliku najmlađi Pantić.

- Ostavi to! - viknuo je Blaško: - To je novac za kampanju. Platićemo ti sudske takse, štampaćemo plakate, zakupićemo kancelariju, platićemo bilborde i intervju na televiziji, mogu ja da govorim, dakle, Mito, imaćemo sve - obratio se Blaško svom ocu Dimitriju, koji je kraj njega sedeo u pidžami.

Nastavak snimanja odvijao se bez prisustva novinara, a mi smo zamolili scenaristu TV serije Sinišu Pavića da prokomentariše veliki uspeh i popularnost svojih dela.

- Šojića vole i oni koji najviše liče na njega - rekao je Pavić za Press. - To je lik koji nema nikakvih pozitivnih osobina i kao takav nigde ne bi uspeo i opstao osim ovde kod nas. On kao mahovina preživljava u svim uslovima i praktično je neuništiv - rekao je uspešni scenarista.

Mladi glumac Miloš Biković, koji je trenutno na drugoj godini glume na beogradskom FDU, prvi je završio svoj deo snimanja i za Press rekao da je veoma zadovoljan što se njegov lik Filip razvija paralelno s njim.

- Kako se moj lik intelektualno razvija, kao član društva, tako se i ja privatno razvijam, pa mi nije teško da se saživim s njim. Zadovoljstvo mi je da ga radim, jer ga potpuno razumem - ispričao je Biković.


Unapred se raduju četvrtom delu... Siniša Pavić i Nenad Jezdić

Producent serije Zoran Janković iz „Košutnjak filma" veoma je zadovoljan uspehom koji je postigla serije „Bela lađa".

- Radujem se uspehu serije - rekao je Janković za Press. - Trenutno smo u pregovorima sa RTS-om i o četvrtom serijalu, ali o tom - potom - izjavio je uspešni producent.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ja sam nesto video i cuo danas na jutarnjem programu rts-a o ovome. Smile
« Poslednja izmena: 13. Apr 2009, 18:20:49 od vandemon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
Nokia 
Bez maestralnog Laneta ova serija bi bila totalni smor.
On je legenda...Ali stvarno
Ostali katastrofa.Posebno Petar Kralj.Dosadan do bola.Bolji bi bio Nikola Simić.100%
« Poslednja izmena: 23. Maj 2009, 11:01:23 od greenfire »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung 
To je strasan tandem glumaca,simic i gutovic,bolja je bila tesna koza,al ovde kao sto ime kaze,bela ladja,sve se radi o sojicu. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jedino sto zaista valja od Sinise Pavica su zaista dobre serije Vruc vetar i Diplomci, i poneki deo Boljeg zivota.Ostalo su gluposti, komercijala, dosadno i sve na isti kalup.
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung 
Pa verovatno si u pravu,samo ja volim da gledam te serije,iako ih znam napamet. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Hej zanima me jel serija Bela Ladja zavrsena? izgleda da nisam odgledao bas poslednju epizodu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 22:45:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.