Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bekam u Arsenalu ?  (Pročitano 2148 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pusti ih sve da igraju par sezona zajedno pa ce se uigrati pa ces videti da i takvi kakvi su, samozive zvezde, mogu napaviti izuzetne rezultate. Ako misle da ce time sto ce prodati pola tima i dovesti pola novog osvojiti nesto sledece sezone.. nece.. ma koliko dobre igrace imali.. svaki tim moze da ima jednog eventualno 2 lidera.. i sta njima vredi da dovedu jos nekog izuzetnog na sredinu kad su tu vec 5 igraca koji su dobri, ili u napad ili bilo gde.. treba samo raditi na tome da se od igraca napravi tim.. jer sami igraci nisu bitni za titulu.. bajern nikad nije imao imena.. a uvek je imao titule.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Pa to i je pricam. Znaci oni izgleda hoce da naprave neki rezultat a da bi to uradili moraju da prodaju sve zvzde ili bar vecinu i kupe ozbiljne igrace, igrace radnike, a ne igrace manekene. Igraci koji sada igraju kao zvezde ne mogu da igraj nekoliko godina zajedno zato sto su svi na kraju karijera. Ajde Bekam moze jos par sezona da igra, ROnalndo i Karlos, mozda jos sezonu dve. Figo je na kraju, Zidan je na kraju. Nije to neka perspektiva, oni su svi manje vise na kraju. Bolje ih je sada prodati jos ako mogu da se uzmu pare za njih jos bolje i onda napraviti jedan tim kao recimo Milan, koji i ako ima odlicne igrace nema te vrste zvezda i ocigledno to daje rezultate.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
E ljudi, pratim arsenal vec par sezona, i verujte mi svaki drugi igrac je oznacen kao njihova zelja, ali na kraju uvek dovedu neke mlade, ili neka slabo poznata imena, naravno sa retkim izuzecima. Prosle sezone arsenal je zeleo polovinu igraca koji su na kraju otisli iz klubova, a on je doveo neke mlade super talentovane i nepoznate igrace. Cisto sumljam da ce ga dovesti i da mogu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Odakle ti ideja da sam ja rekao da treba da prodaju sve zvezde?
Ja sam rekao da treba da ih sve zadrze i da ih nauce da igraju zajedno jer generalno 70% utakmica iako su tek prvu sezonu zajedno igraju odlicno i 30% igraju lose.
Nek prodaju 1-2 igraca, dovedu ako im neko treba, mada im fakat ne treba i nek ukomponuju postojece i nek ih nauce da to sto imaju toliko para ne znaci da mogu da se izlezavaju po terenu.
Kad je gusto da vidis kako se igra...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
ma imaju tim i po, samo nisu kompaktni. Videli ste kako mogu da eksplodiraju. Npr. protiv rome i barse.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa to je.. .treba nauciti stoku da igra.... reci ko je gazda i ko sta moze i sme da radi i to je to.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
upravo tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Odakle ti ideja da sam ja rekao da treba da prodaju sve zvezde?
Ja sam rekao da treba da ih sve zadrze i da ih nauce da igraju zajedno jer generalno 70% utakmica iako su tek prvu sezonu zajedno igraju odlicno i 30% igraju lose.
Nek prodaju 1-2 igraca, dovedu ako im neko treba, mada im fakat ne treba i nek ukomponuju postojece i nek ih nauce da to sto imaju toliko para ne znaci da mogu da se izlezavaju po terenu.
Kad je gusto da vidis kako se igra...

Dva puta pisem isti post i ti me opet pitas istu stvar. Nisam rekao da si ti rekao da treba da prodaju sve zvezde, ja sam to rekao, sve ili bar vecinu. Ti si rekao da ih treba pustiti par sezona ad igraju zajedno, a ja sam rekao da mislim da to nije moguce zato sto je vecina tih zvezda na zalasku svoje karijere, poput FIga, Zidana i ostalih.

Sto se Arsenala tice, mene odusevljava njihov stil i nacin igre, narocito Tijeri Anri kada je u formi. Par utakmica koje sam gledao kako ograju je prosto neverovatno i prosto je neverovatno kako je moguce da nikako nista da osvoje a igraju tako dobro.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Real nije birmingem ili everton da igra bez zvezda... Poenta tog kluba uvek i jeste bila da ima najvece zvezde planete... sad je to preraslo u megalomaniju.
I sta ako je zidane ili figo na kraju karijere? Mogu jos jednu dve sezone da pruze na vrhunskom nivou i to treba iskoristiti maksimalno a ne prodati ih jer iako na mladjima sve ostaje... konkretno od njih boljih nema.
Ko sto je maldini bog u odbrani i ako ima 40.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Maldini nije zvezda kao sto su to Figo ili Zidan. Maldini je, a to sam vec rekao u nekoj temi, po meni sinonim za vrhunskog igraca, vrhunskog sportsmena i sto je najvaznije mozda sebe ne dozivljava kao vleiku zvezdu vec kao deo tima i to se najbolje vidi u rezultatima Milana. Figo mislim da je sam izjavio da mu je ovo poslednja sezona u Realu zato sto Real hoce da ga se resi, sto ja pozdravljam i da ce karijeru mozda nastaviti u Benfici. Zidan je isto vec par sezona pricao da mu je to zadnja sezona tako da pitanje je da li ce i on dalje nastavljati. Ostaje Ronaldo koji je isto koliko ja znam presao 30 godina kao i Karlos, dok Bekam izgleda napusta Real a i on je valjda tu negde oko 30-te. Znaci to su vecina igraca koji realno mogu da odigraju jos najvose sezonu ili dve na vrhunskom nivou, a posle toga opet Real mora da menja ceo tim skoro i opet nekoliko sezova uigrava tim za vrhunske rezultate. To je za moje poimanje fudbala neprihvatljivo. Ja prvo ne voli zvezde, a drugo pravi treber je onaj koji razmislja nekoliko sezona u napred pa vrsi smenu igraca tako da se to neodrazi ili bar ne u vecoj meri na rezultate.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.