Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bečki institut: Srbija u EU do 2015. godine  (Pročitano 3286 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
BlackBerry bold
ja bih za pocetak voleo da se ukinu carine i uvozno-izvozne barijere!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
ja bih za pocetak voleo da se ukinu carine i uvozno-izvozne barijere!

Probali su ako se ne varam sa secerom,ali zasrase Kole i neki Cacani ako se ne varam.

Zato sam u nekom predhodnim temama i bio za okretanje prevrede prema Rusiji jer tamo nemamo carine i ostale barijere.
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mene boli ona stvar za EU dajte mi pasos bez vize i Smile
Ovaj decko je pametan! Pasos bez vize je sasvim dovoljan. Ne treba Evropa nama mi trebamo Evropi, oni imaju vecu racunicu oko toga , a kad je vec tako onda mi treba da se zapitamo gde je nasa racunica.
Na kraju krajeva ako vec idemo- idemo zajedno sa ujkicama i drugim klosarima oko nas itd.  Smile kakva 2025-7 tada ce se Evropa raspadati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
ubacise Kosovo u EU Smile  Smile
« Poslednja izmena: 07. Jul 2007, 23:56:38 od argent »
IP sačuvana
social share
"All beings tremble before violence. All fear death. All love life. See yourself in others. Then whom can you hurt? What harm can you do?'' izvor Sutta Nipata
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Pitanje ulaska u EU je pitanje da li zelimo da ocuvamo soptvenu drzavu ili ne.
Ako ne,onda napred u "Jevropu"... Smile
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Moje je misljenje da cemo mi uci u EU ruku pod ruku sa Kalkutom Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
BlackBerry bold
ja bih za pocetak voleo da se ukinu carine i uvozno-izvozne barijere!

Probali su ako se ne varam sa secerom,ali zasrase Kole i neki Cacani ako se ne varam.

Zato sam u nekom predhodnim temama i bio za okretanje prevrede prema Rusiji jer tamo nemamo carine i ostale barijere.
prvo, nisam govorio o nekim bednim kontigentima, vec o pravoj slobodonoj trgovini!
drugo, nije mi jasno kakvo je to okretanje privrede rusiji? kakva je to glupost, kada i pored sporazuma sa rusijom o slobodnoj trgovini, mi i dalje imamo daleko bolje bilanse sa eu! a da stvar bude jos crnja, taj sporazum je duze na snazi!

daj, trgni te se tih budalastina! nemam ja nikakav problem sa tom rusijom, cak sta vise mislim da je cela stvar oko trgovniskog ugovora sa rus. fenomenalna, ali i cinjenice pokazuju da nemamo mi sta tu da trazimo!
budi realnan i pogledaj razmisljanja preduzetnika koji krecu u posao! kada govore o konkurentnosti i trzistu misle na isključivo eu! koja je to rusija poznato i dobro trziste za srpsku privedu?! vise od 90% stanovnistva srb., uključujući i mene ne zna nista o tom trzistu! dok o eu znamo mnogo vise! tu su ljudi mnogo vise kooperativniji i plasman zavisi od privrednicima poznatih faktora!
to rusko trziste je prica za malu decu! idi pa kupuj i prodaj tamo! a kada uspes obavesti nas. dolazimo odmah!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Kada bi imali vise koristi nego stete, i ja sam za. Ali nema tih para kojima se moze kupiti Kosmet!

Frid: Srbijo, odreci se Kosova i Metohije!


DUBROVNIK - Američki državni sekretar za Evropu Danijel Frid u intervjuu za agenciju Frans pres pozvao je Srbiju da se odrekne Kosova i Metohije i da zauzvrat "izabere budućnost unutar EU". On je istakao da "pitanje za Srbiju nije da li njeni lideri žele da zadrže kontrolu nad Kosmetom, jer ga je pokojni predsednik Slobodan Milošević izgubio".

- Glavno pitanje je da li oni žele Evropu. Naš odgovor je - "vi ste dobrodošli, mi vas želimo" - rekao je Frid.
On je precizirao da je poruka samita u Dubrovniku da balkanske zemlje mogu, kao i države centralne Evrope, biti uspešne u svojim evroatlantskim integracijama, ukoliko uspeju da prevaziđu prepreku, koju predstavlja problem budućeg statusa Kosmeta.

- Ironija je u tome da je jedini način za sve Srbe da žive u jednom političkom entitetu bila bivša Jugoslavija, ali to su uništili srpski nacionalisti. Drugi način da Srbi žive u jednoj političkoj zajednici jeste da se pridruže EU, a jedini način da se to ostvari jeste rešenje statusa Kosova i Metohije - kazao je Frid.
On je pozdravio predlog francuskog predsednika Nikole Sarkozija da se pregovori o budućem statusu prekinu na šest meseci, dok Rusija ne uvidi da je nezavisnost neizbežna.

Glas Javnosti

Eto...Tekst govori sam za sebe koliko nam dobra donosi EU i "evro-atlantske integracije".
Inace,primeticete u zadnjem delu teksta da su se dogovorili da cekaju Putinov odlazak,pa da onda pokusaju.Ali,po svemu sudeci,morace oni da shvate da to vise nije Jeljcinova Rusija.
« Poslednja izmena: 08. Jul 2007, 08:01:51 od gupman »
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ja neshvatam vase razmisljanje cekajanja da se EU ugasi ili da ce se ugasiti,pa najvecu krizu je upravo sada uspijela da sredi i svi su zadovoljni. Pa vi mislite da ste svicarska da mozete bez EU u kojoj pripadate geografski i da se mozete okrenuti Rusiji i nekim istocnim strujama... a najvise financija Srbija upravo dobija od EU i opet vam nesto smrdi tu...pa bez nje bi crkli jer nije nijedna zemlja sposobna da sama se bori za opstanak a da nepricamo o zemljama zapadnog balkana koji su i od jednog prdeka Europskog ovisni....

Ljudi nemoj te sanjati i nemoj te biti pesimisticni kao da zivite u Luxenburgu i da ste zemlja obecana....
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung S7220
Meni smrdi samo gay parada... ipak smo mi Srbi, a nasa nacija i istorija je svetinja...

Nacionalno jedinstvo i nacionalnost, uvijek prije EU...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.