Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bebo pistolj u ruke [Aca Tijanic]  (Pročitano 911 puta)
24. Okt 2004, 23:29:00
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bebo pistolj u ruke!

"Pištolj u ruke ili put pod noge, huljo! Pištoljem, a ne vibratorom na sebe, mamlaze!"
"Zašto je na mnogo načina ubio Đinđića; zašto je neovlašćeno hapsio, prisluškivao, reketirao"

BEOGRAD - Aleksandar Tijanić žestoko u autorskom tekstu za Kurir odgovora BEBI! Prenosimo integralnu verziju ovog teksta, bez skraćenja i uz redakciju opremu:
Zamislite da ste idiot. Sad zamislite da ste Onaj beba. To vam je pleonazam. Kako zašto? Pa normalan čovek, kad milion Srba pročita onakav tekst kakav sam o njemu napisao, ima samo tri izlaza. Prvi, najlogičniji - uzme pištolj i ubije mene. Jes, fale muda. Drugi izlaz - uzme revolver i ubije sebe. Za nešto tako valja imati savest. I to onu koja te muči. Savest, koja ti veli da je u tekstu sve o tebi tačno. Ili treće - da se spakuje. Da ode. Da Srbija više nikad ne vidi omraženog sveštenika zla. Dakle, pištolj u ruke ili put pod noge, huljo. Pištoljem, a ne vibratorom na sebe, mamlaze.

"Remek-delo gluposti"

Umesto svega, stigao je odgovor neodoljivo odvratne Lakirane Bubašvabe. Glup odgovor. Zaključak: sam je pisao. Niko nije hteo da mu pomaže. Otuda ovo remek-delo gluposti. Skoro umetnost. Naime, ovaj Virus sa gelom, čije se obrazovanje prepoznaje, rekoh, što velika slova izgovara glasnije nego mala, nije u stanju da, bez mucanja, prepriča svojim rečima ni kratku, pravu liniju. Evo dokaza da se ceo tekst može napisati bez ijedne ideje, umačući pero samo u sopstvenu žuč.

Kad pitam bebu - zašto je na mnogo načina ubio Đinđića; zašto je neovlašćeno hapsio, prisluškivao, reketirao; zašto je učestvovao u tri državna udara; zašto je uništio srpske medije; zašto je nesrećna Srbija, i posle petog oktobra, uz njegov nemerljiv doprinos, pravljena kao akcionarsko društvo mafije i političara; kako se to misteriozno vratio baš na sahranu - a odmah i na posao - kad je premijer, za života, ritnuo nalickanog batlera; kako se to "javilo" Đinđiću da će ga lični kelner koštati vlasti, a možda i života; zašto je išao uz svaki kriminal, korupciju i zlo kao kečap uz krompiriće; kako je, u ondašnjoj konjunkturi imbecila, vodio vladu kao čopor besnih pasa; zašto je, sa takvih visina, prezrivo, neumitno i zauvek odbačen od Srba, DS, medija, javnosti, familije pokojnika, svakog normalnog čoveka.

Kad sve pitam, dobijam odgovor koji najbolje definiše dijagnozu neizlečivo nečastivog. Ti si, otpisuje meni proizvod mutacije gena sa lojem u presađenoj kosi - debeo, znojav, neobrazovan, iz Podujeva, na pragu sedme decenije, a ulaziš u tuđe krevete, radiš za DB i KOS, pričaš po kafanama da si postavio sadašnji srpski vrh, fizički ti se dopada Mira Marković.

Majku mu. Ajde, uzmimo da je sve to tačno. Fakat, duže mogu da izdržim ispod vode nego da patrijarha Pavla gledam u oči. No, da li je zbog toga što sam ja loš, ovaj trgovac zlom manje kriv za Đinđićevu smrt? Da li je period bebine strahovlade stoga manja galerija zla, poroka, mržnje, nenormalnosti, kidnapovanja, privatnih zatvora, otkupa? Da li Srbiju, pošto sam takav kakav sam, onomadne rane sada manje koštaju i bole? Šta u mom nedovršenom karakteru abolira od krivice ovog nedovršenog čoveka? Je li naša bruka ukidanja advokature, ponovnog uvođenja smrtne kazne, straha države i navodnih prijatelja da zaštite premijera posle četiri pokušaja atentata manja?

Kakva lobotomirana logika. Kakav čas podlosti. Koliko skretanja s teme. Briga mene što je Bog stvorio ovu bebu u eksperimentalnoj fazi svog rada. Ponavljam, nisam njegov neprijatelj zbog onog što jeste. Toga se gadim. Ali, sve dok pokušava ponovno da zagadi Srbiju, neću ga ostaviti na miru. Pamtim šta je učinio svakome od nas. Zato sam ga u ono doba izvukao u javnost. Zatim ga predstavio u pravom svetlu i pravoj veličini. Gnom. Načinio ga smešnim. Čim su Srbi prvi put postavili pitanje: "Ko je, bre, ta pička od bebe?", moj posao je okončan. Još kad su Srbi sebe upitali - šta je u programu te bande, koja je iznutra okupirala zemlju, veće od ništa. Ko je među njima više od nule? Moj posao je bio završen. Medijski, zaklao sam upišanka. Ne bez obostranog uživanja. Ipak je on koprodukcija sadiste i mazohiste.

Pigmejski megaloman

Dok je bio svemoguć, ničija sloboda, ničiji život, nijedan posao i nikakva imovina nisu bili sigurni. Tek je pad bande Lakirane bubašvabe predstavljao stvarni kraj slobizma, stvarno odricanje od metoda, instrumenata i okova koji su držali Srbiju. Beba i njegova privatna grupa, nasleđujući mafiju, metode, poslove, moć i novac, učinili su da slobizam danas izgleda manje kriv. Da je aboliran za mnoge stvari koje nas još dave. Zbacivanje zločinačkog bratstva, maskiranog parolama o reformama, demokratiji i Evropi, omogućilo je danas da Srbi budu oslobođeni straha od vlasti, tajne policije, otmica, privatnih zatvora, koalicije mafije i države. Ovo predstavlja najkrupniji iskorak Srbije ka normalnosti. Ili, bar, najneophodniji, premijerni korak.

BEBU je, dakle, uništilo to što on jeste, budući da je činio to što je morao. Što je besprizivno nalagala priroda njegove tamne bolesti. Ja sam ga samo preveo u kategoriju prvog srpskog političkog vampira. Zario glogov kolac u to srce puno zla i nesreće. Ostalo su uradili sami Srbi. Eto ga danas u statusu kontradiktornog zombija. Živ, a mrtav. Sujetan, a ponižen. Ambiciozan, a nemoćan. Bogat, a bedan. Pigmejski megaloman. Ubija ga sećanje na svemoć i svest o kraju. Sve što danas radi nije pokušaj vraćanja u srpsku politiku. On nije glup. On je lud. Ali, smatra da ga javnost štiti od nekadašnjih partnera kojima duguje novac, neodržana obećanja ili krv. Njegova je sudbina stoga strašna za nošenje. Ne može ovo bez kazne Svevišnjeg. Bebin tvorac trune u grobu. Fukara koja ga je prodala, njegovom krvlju plaća kuće u Beču i Herceg-Novom.

P. S. Bebisiteri najavljuju protiv mene tužbu Sudu za ljudska prava u Strazburu. Zatražio sam mišljenje pravnih eksperata iz Evropske unije. Ako je u pitanju BEBA, kažu oni, može da me tuži samo UNICEF-u. Za kaznu, moj lik će sledeće godine biti na dečjim čestitkama. Neka deca vide kako izgleda isterivač đavola.

Kurir je izvor, a ovo je treci deo genijalne prepiske izmedju Tijanica i Lakirane bubasvabe Smiley Ako neko ima prva 2 dela nek da, ja sam izubio kurir Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
e njima stvarno nikada nije dosadno ..  :x
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.