Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:26:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beba Popović jači od cele države!  (Pročitano 19390 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 6230
Ma bre, nikako da shvatite. Svi su oni prljave sluge ozne.
Meni se najvise svideo onaj Mijatovic, kada ga b92 pita, pa kako ste drzali evidenciju opozicije u Srbiji?
Kaze covek, pa nije Djiki i Vuk bio pod shifrom opozicija. To je bio Sheki sa radikalima. Djiki i Vuk su bili pod shifrom teroristi. Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 512
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kada je poznati crnogorski prevarant i "Biznismen" Ratko Knežević, kum Sefa crnogorskog Kartela Mila Đukanovića,  u Londonu "izvukao  uši" Sefu srpske Mafije Bebi Popoviću, tu "vest" je odmah preneo sarajevski Dnevni Avaz. Knežević je nekulturno i primitivno napao Popovića u poznatom londonskom restoranu "Ćiprijani". U pitanju je bio tipicni mafijaski obracun u vezi nerasciscenih racuna oko transferra cigareta i narkotika! Takav nastup od "Kneza", Beba nikada nije ocekivao.
IP sačuvana
social share
No money, no funny!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.1b2
mob
Apple 
a sad ozbiljna izjava o bebi... beba vam je svojevremeno u toku svog uspona ka slavi bio devizus devizus i prodavao devize za gazda jezdu, a potom je bio konobar na splavu.. sta da vam kazem... copy/paste pa svi na ulicu  Smile sad i onako izgleda dolazi vreme dilovanja  Smile
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 512
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja licni poznajem gospodina Bebu, jer smo zajedno pocinjali sa sitnim lopovlucima, kradjama i tapkarenjem. Al kada je osnovao "Zemunski Klan", odmah se prebacio na kidnaping i reket, zaboravivsi na stare drugare.
IP sačuvana
social share
No money, no funny!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.1b2
mob
Apple 
hm... nisu bas to stvari sa kojima covek treba da se hvali Veljo...
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 6230
Ja licni poznajem gospodina Bebu, jer smo zajedno pocinjali sa sitnim lopovlucima, kradjama i tapkarenjem. Al kada je osnovao "Zemunski Klan", odmah se prebacio na kidnaping i reket, zaboravivsi na stare drugare.
Vi ste bre beda Veljo. Ostali ste na tome. Zajeba vas baba Jula i akademik Bogoljub. Oni sada preko Pece revoverasa prodaju naftu i gas, uljudno preko Jugorodjaka, prodaju lebac isto preko Pece revolverasa a i krpe ti prodaju preko Miska.
Necu Miska da vredjam, jer ima covek ukusa. Moram priznati i ja bih voleo u tajkune, da mi Milka svira u flautu ili frulu. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 04. Feb 2009, 19:28:43 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 512
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bebi su svi govorili da se okrenen Mišketu i da zajedno sa Slobodanom Miloševićem, opeljese Srbiju. Ovde se ima u vidu da je Beba slican "Picopevac" kao i Miške, a za 5 banki bi obojica zajebali i sopstvenu mater. Ali Beba je, ne osvrcuci se na savete vec uveliko poceo saradnju sa Legijom, Cumetom, Acom, Canetom i ostalim najjacim Srpskim Mafijasima. Na njega je veliki uticaj imao mali Ceda koji je izuzetno cenio "Zemunce" jer je preko njih sticao ogromnu lovu. Ali Beba je najbolje "pasove" odigrao sa legendarnim Canetom, koji je vec bio "u semi" sa sefom Crnogorskog Kartela - Milom.
IP sačuvana
social share
No money, no funny!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 6230
Bebi su svi govorili da se okrenen Mišketu i da zajedno sa Slobodanom Miloševićem, opeljese Srbiju. Ovde se ima u vidu da je Beba slican "Picopevac" kao i Miške, a za 5 banki bi obojica zajebali i sopstvenu mater. Ali Beba je, ne osvrcuci se na savete vec uveliko poceo saradnju sa Legijom, Cumetom, Acom, Canetom i ostalim najjacim Srpskim Mafijasima. Na njega je veliki uticaj imao mali Ceda koji je izuzetno cenio "Zemunce" jer je preko njih sticao ogromnu lovu. Ali Beba je najbolje "pasove" odigrao sa legendarnim Canetom, koji je vec bio "u semi" sa sefom Crnogorskog Kartela - Milom.
Jel si ti Veljo video kako je baba pizdila kad su je optuzili da je radila sa Canetom.
I ja bih pizdeo. Takvo ponizavanje da radi sa sopstvenim slugom i mesetari neku sicu u slepere pa to je ispod svakog dostojasntva.
Jes ona je dala sinku da se malo poduci, ali i on je izrastao tu sicu.
Beba se na vreme izvuko, jer ostali su obrisali dupe sa njima.
Legijina jedina sansa je da Toma kurton bude predsednik. Lepo je Toma rekao: uzecu dosije, prelistacu i ako vidim da nase dete nije krivo ima da bude slobodan.
Sve se to moze lako dogoditi. Posle tri puta po 40 godina.
I Toma predsednik i Legija slobodan.
To su bre potrosni materijal.
Baba kupila citavu firmu u Rusiji, cherkicu gaspromnjeta, a ovi vulgaristi je vredjaju za slepere.
Koja bre ujdurma. Sramota. baba Jula pored nekog kioska, prodaje Canetove cigarete da prehrani unuce. Smile Smile Smile
ustala bi teta Davorjanka iz groba iz Uzicke da joj odalami samar. Smile Smile Smile

Nemoj Misketa. Miske je lepo rekao da je Cheda ciganche uzeo pola od love za ucenu. Zaboravio samo da kaze da  je onu drugu polovinu drpio on licno. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 05. Feb 2009, 02:40:59 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 512
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa to i ja govorim, da je Beba najjaci kriminalac u Srbiji. Sa Canetom je uvek bio u talu i sve su "bratski" delili, al sada je malo nezgodno da se pominje ime ovoga "poznatog Srpskog biznismena" jer ga na sve strane traze! Smile
IP sačuvana
social share
No money, no funny!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 6230
Pa to i ja govorim, da je Beba najjaci kriminalac u Srbiji. Sa Canetom je uvek bio u talu i sve su "bratski" delili, al sada je malo nezgodno da se pominje ime ovoga "poznatog Srpskog biznismena" jer ga na sve strane traze! Smile
na koga mislis, na Pecu? Peca to i voli.Vise voli da uteruje strah revolverom nego sve pare ovoga sveta.
Tajkun za njega je uvreda.Ima veliku glavu a usi su mu dva puta vece od glave. Kaze da su u cz-u za vreme sablje trebali posebnu sobu da mu obezbede za usi.Ne vidis kako mu na tv daju sliku? kao na poternici. Peca uziva u tome.
Misko je bio i dobar student i dobar direktor pre ratova. O njemu stvarno pricaju kao o sposobnom coveku.
Sta bi ti bre Veljo? Cane ima licni helikopter a Beba nema pas za sta da ga ujede. A odjednom vlast.Pa naravno da ce da gi padne kafica u helikopteru iznad Beograda.Uz kaficu, kljucevi od sopstvene vile u Svajcarskoj: idi Bebo prazno je i uzivaj na obali jezera. Smile Smile Smile Smile
cane je zasluzan gradjanin. On je poducavao sinka Marka zanatu: gde se ide revolverom, gde se ide kalasnjkovim, gde se nosi kravata, gde stoje telohranitelji, sta se radi kad je marzha ispod milion. Iz cega se puca.Nije lako postati mlad uspesan biznismen.Dok mama pise u Dugi clanak mladim maturantkinjama, kako je lepo kada je mama sila suknje za maturske veceri. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 06. Feb 2009, 06:45:39 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:26:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.