Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:51:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: beatbox  (Pročitano 11303 puta)
Zvezda u usponu


KataStrasne stvari se desavaju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1353
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
 Smile uh kolko pitanja Smile  ja nemam ozvucenje a mic uzmem samo kad ortaci prave rap zurku ... inace iz Panceva sam i koliko sam ja skapirao nasa beatbox scena zapravo i ne postoji tako da ti ne preostaje nista nego da cepas beatbox za ortake kad se ucirkate ...

elem treba ti drugar kog ces da zarasis bbx jel moze da koriguje tebe ti njega (fora je u tome sto laik koji ne zna sta je bbx ne moze da ti kaze lose je ili dobro je sem ako mu nisi skinuo neku rmb pesmicu)

i meni se dub svidja tako da mi je to orijentacija ... jebeni reeps da njega nisam nasao na yt nikad ne bi ni pokusao tako da mi je on da kazemo uzor Smile  ne umem ni ja vokal skrec a nisam ga ni vezbo pravo da ti kazem...

zadjih par dana imam probe pred onaj nazovi nastup (kako ce to da ispadne bog zna ne mozemo da se skupimo da vezbamo) pa mi je to prilika da se "upoznam" sa jakim ozvucenjem  Smile

aj okaci nesto da vidim kakav beatbox gotivis odnosno koje "njuske" slusas Smile

pozdrav !



i da ti odam tajnu najbolje mesto za beatbox je klonja  Smile Smile Smile



« Poslednja izmena: 04. Dec 2011, 22:20:06 od MarConE123 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 133
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
E moras da naucis vocal skretch jer je do jaja meni je posle 3 dana vec bolje msm vidi se razlika.Klikovi mi idu sve bolje pogotovo onaj roll click to je extra ali ne znam uz koji beat da ga ubacim ako imas predlog.Mene iskreno ortaci iz srednje zajebavaju za to posto naravno ne znaju kako valja a i zajebavaju zato sto vise skidam melodije nego nesto svoje ali jbg samo 3 meseca to radim i zadovoljan sam inace sam tek prvi srednje tako da se ni ne znamo puno pa im i ne zamerim toliko puno.Profesorka muzickog se odusevila i upisala me da beatboxujem za novu godinu nesto u okviru skole.Ja iskreno ne  smem i neckam se jer nisam jos tolko dobar a ona me tera.Trenutno jurim drugaricu koja mi se inace svidja da pravimo neki duet posto ona svira violinu dosta dugo.Msm dubstep i violina je do bola kombinacija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 133
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
« Poslednja izmena: 05. Dec 2011, 18:40:39 od Buggy Boy »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 133
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Esi video onog naseg lika sto je bio na ja imam talenat.
I klonja je do jaja za beatbox naci nema sanse da udjem u WC a da ne odbeatboxujem nesto.Smile
Pogotovo dok se kupam.xD
« Poslednja izmena: 05. Dec 2011, 18:42:28 od Buggy Boy »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
HTC Wildfire S
Ne znam za Srbiju ali jedan je Beardyman (divim mu se do imbecilnosti Smile )
Jedini čovek kojem sam pogledao što je postavio na YouTube. Smile Dvaput.  Smile
Potpuno kreativno, potpuno interaktivno... ni on sam ne zna kakav će mu nastup biti i kako će završiti... Smiley





Edit: Ili ajde ko nema da izgubi sat vremena.  Smile




IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 133
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Lik je do jaja.Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


KataStrasne stvari se desavaju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1353
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
pa kako ne brate birdy je faca ne opevana inace 2 x uk bbx sampion i onda je provalio lupstation i otiso je na drugu stranu ... ali je stvarno fantastican previse ideja u glavi ima covek ....

elem ja odradih taj moj prvi nastup i bilo je jebeno do jaja iam neki snimak kod ortakinje kad ga uzmem okacicu da vidite ... atmosvera bila na vrhuncu dok su thc repovali i morali smo da promenimo plan ja i ortak posto se njegov mic jebeno nije cuo i vicem dj-u "daj bas i volumen u ortakov mic" ono nista corak

uglavnom ispomerao sam masu samo tako odusevio i sebe i sve prisutne to je bitno ...

@buggy boy jbg nisam bio na forumu dan dva .... ovaj nemoj ni slucajno da propustis tu priredbu skolsku ili sta vec izadji pokazi sta znas mozda zainteresujes ljude a to ce ti biti i veliki plus u daljem napredku 100 % samo nemoj da te opterecuju kritike  jbenih hejtera (kojih svuda ima jel ko sto sam ti vec rekao svaka kritika je dobra ali svaka)

evo ti neki klipovi pogledaj pa reci kako ti se cini







IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 133
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
E ma izaci cu tamo 100% samo sto imam veliku tremu.Uzecu temu iz kuma da beatboxujem ako uvezbam i jos nesto.Ae kaci sto pre taj snimak da vidim kako je bilo.
To za ortake sto zezaju ma iskomplekirani ljudi msm nekima se svidja neki smaraju kao ti samo skidas pesme a nista svoje,msm ono ja se trudim ali treba vremena jer sam promuko nekidan kolko sam vezbo.Snimke cu pogledam za koji dan posto sam u frci sa skolom,a na brzaka sam izaso sad da vidim sta ima ovde na forumu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 133
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Iskreno meni je beatbox do jaja zato sto kad krenem neki bit i to vise puta,mislim bude isto nikad ga ne zavrsim kao prvi put,uvek je drugacije zato i jeste extra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 133
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Ovaj zadnji lik kako dobro radi vodenu tehniku naci ne verujem,ja to jos nisam naucio dobro ali je uglavno extra.Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:51:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.