Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BB Code ~ Problem sa potpisom [sup]  (Pročitano 1102 puta)
14. Dec 2009, 01:42:46
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Dakle vidite moj potpis kako sada izgleda, zelim da onoTM jos smanjim, jer je veliko u odnosu na ostatak teksta, to TM treba da bude manje ako je ikako moguce...

Dakle ono sto sam ja probao :

Code:

Kod:
[size=6pt][b][color=Brown]Uputstvo za komunikaciju[/color][/b]: [color=Green][s][b]gagijk[/b][/s], Dacha, Čoda, [b]Мастер Чода[/b][/color][/size][size=1pt][sup][color=Maroon][b]TM[/b][/color][/sup][/size][size=6pt][color=Green], Kliničar, kolega...[/color][/size]

Preview:

Uputstvo za komunikaciju: gagijk, Dacha, Čoda, Мастер ЧодаTM, Kliničar, kolega...

Code:

Kod:
[size=6pt][b][color=Brown]Uputstvo za komunikaciju[/color][/b]: [color=Green][s][b]gagijk[/b][/s], Dacha, Čoda, [b]Мастер Чода[/b][/color][/size][size=1][sup][color=Maroon][b]TM[/b][/color][/sup][/size][size=6pt][color=Green], Kliničar, kolega...[/color][/size]

Preview:

Uputstvo za komunikaciju: gagijk, Dacha, Čoda, Мастер ЧодаTM, Kliničar, kolega...

Naravno, probao sam da rotiram mesta [sup] i [size], cisto da vidim dal se kod ne zaglupi... ne pomaze....

nista mi nije palo na pamet, sem da size deo odradim kroz html, kao sto mi trenutno stoji u pospisu, ali to naravno ne radi...e sad ili nije moguce kombinovati bb i html u jednom kodu, ili je to nemoguce samo u potpisu, da li moze taj deo potpisa da se ceo odradi kroz html, ako je uopste stavljeno da useri smeju da koriste html u potpisu...ako moze odradicu... ili je ono sto ja trazim jednostavno nemoguce u mom potpisu na forumu...

Ivane...? Nesho? jos neki expert html-a i bb-a ...?

zahvalan unapred na bilo kakvom komentaru/odgovoru..

test html-a

<span style="color:#009900"><span style="color:#009900"><span style="font-size:0.75em">Dakle vidite moj potpis kako sada izgleda, zelim da ono</span></span></span><span style="color:#CC0000"><sup><span style="font-size:0.5em"><b>TM</b></sup></span></span><span style="color:#009900"><span style="font-size:0.75em"> jos smanjim, jer je veliko u odnosu na ostatak teksta, to TM treba da bude manje ako je ikako moguce...</span></span>

dzabe testiram kad vidim na preview da nam html nije dozvoljen u postovima..., onda ne moze nikako...verovatno... nema veze.. nije toliko bitno, bilo bi lepo da moze, da bude manje... al nije problem
  Smile

edit:

Ako imate bilo kakav bb koji ce izgledati lepo, u ovoj situalciji, ja cu ga kopirati, ako je neizvodljivo, onda nista  Smile

edit 2 :
nasao resenje, ne moze bold, jednostavno je neizvodljivo, ili meni nece da ga prikaze kako treba... :


Kod:
[size=6pt][b][color=Brown]Uputstvo za komunikaciju[/color][/b]: [color=Green][s][b]gagijk[/b][/s], Dacha, Čoda, [b]Мастер Чода[/b][/color][/size][sup][size=4pt][color=Maroon]TM[/color][/size][/sup][size=6pt][color=Green], Kliničar, kolega...[/color][/size]

Uputstvo za komunikaciju: gagijk, Dacha, Čoda, Мастер ЧодаTM, Kliničar, kolega...

ovde ima toliko codova, da nece preview lepo da mi uradi, ali to je to sto zelim.... moze lock.
« Poslednja izmena: 14. Dec 2009, 01:57:20 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
postavi pitanje i sam na njega odgovori... i na kraju prvog posta - moze lock.  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Temeljan covek...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.