Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:24:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Battlestar Galactica  (Pročitano 46382 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
a moze i meni  Smile ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Дајте људи зар нико не гледа ову генијалну серију. У марту како сам видео почиње нови серијал (последњи), а овог месеца је изашао нови филм који прати судбину Пегаза.

Шта мислите јо је пети сајлонац?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Bas sam faca

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 74
Zastava Srbija - Stubica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b1
mob
LG KU250
Ovo je jedna od najboljih serija koju sam ja gledao. Ne znam sta vise da kazem. ja sam je odgledao u jednom dahu. Gledao sam i po 10 epizoda za redom, jer jednostavno nisam mogao da prezivim ni moment u neizvesnosti. Jos jednom najbolja je.
IP sačuvana
social share
POZ....
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia Lumia 1020
Ovo je jedna od najboljih serija koju sam ja gledao. Ne znam sta vise da kazem. ja sam je odgledao u jednom dahu. Gledao sam i po 10 epizoda za redom, jer jednostavno nisam mogao da prezivim ni moment u neizvesnosti. Jos jednom najbolja je.
Daaaa!
Prva serija koju zaista gledam zato što sam impresioniran svakim njenim aspektom-slikom, glumom, pričom, muzikom, animacijom za koju se slobodno može reći da je umetničko delo, a ne samo da bih popunio vreme. Ko će da čeka mart... Smile

Za sve koji ne vole SF žanr, citat sa imdb-a(za najnoviju epizodu/film Razor):
Citat
Almost no previous sci-fi series has taken the job or the respect to their audiences of building a full array of human emotions in the characters, and this create a perfect link to the quite impressive special effects. No hero results perfect, no villain is completely hateful in this story, giving the viewer that precious feeling that you are not being treated like a stupid just to have chosen a ''space movie'' instead of ''Bridges of Madison County''. The sensation after is that you have watched a good film (in general) and a great sci-fi flick.

If you are thinking ''this laser-monkey-suit kind of cinema it's not for me'', you couldn't be more wrong. If, from the other hand, want a well told story, interesting and meticulously crafted narration: this is for you. Saludos from Argentina.


pogled u sledeću sezonu Smiley


"we're going the wrong way..."

http://video.scifi.com/player/?id=189559
http://video.scifi.com/player/?id=191433
http://video.scifi.com/player/?id=191432


I još nešto sam zaboravio o starom hibridu u razoru. Ako ste skinuli film koji su prikazivali na predpremijeri, tu nema jednog dela hibridove priče i Adamina sećanja na prvi rat.
Upravo ono što hibrid kaže je možda i najveći teaser za sledeću sezonu Smiley
Citat
"Soon there will be four, glorious in awakening, struggling with the knowledge of their true selves, the pain of that revelation, bringing true clarity. And amidst confusion, you will find her... Enemies brought together by the apostle, enemies now joined as one. The way forward, once impenetrable, yet inevitable. And the fifth, though still in the shadow yet clawing for the light, hungry for redemption, that will only come in the howl of terrible suffering. I can see them all, the seven, now six self-described machines who believe themselves without sin. But in time, it is sin that will consume them. They will know enmity, bitterness, the wrenching, the agony of the one splintering into many. And then they will join in the promised land, gathered on the wings of an angel. Not an end, but a beginning."

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N8
Serija je sam vrh,jedino sto su sjebali 4-tu sezonu sto je nisu pusti kako treba neg otreba da se ceka do januara ili februara ne znam tacno zaboravio sam
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia Lumia 1020
Na vikipediji piše mart... A druga polovina sezone će možda tek u 2009-oj. Smile
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
Јели гледао ко Разор, ја сам се одушевио. "Набавио" сам продужену верзију. Једна од ретких серија које сам погледао у даху, кроз пар дана.

Шта мислите ко је пети, ајде да мало оживимо ову тему, јер серија то сигурно заслужујуе!!!

Ко су вам омиљени ликови?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N8
ex Kapetan Adama, sadasnji Admiral Adama  Smile
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia Lumia 1020
Citat
Шта мислите ко је пети
Ja mislim da je Lee Adama - još u prvoj ili drugoj sezoni je Leoben rekao da je Adama sajlonac, a pošto nije admiral Smile Ali ko zna da li je lagao...
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Највећи ликови су Пуковник Тај и поручник Гета, а штета што је пуковник ..... мада можда је и то неки трип.
Док је др Балтар посебна прича!!!
Ја типујем на Розлинку и оног адвоката Балтаровог, на њега сви заборавише.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:24:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.