Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:46:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Battlefield 2142  (Pročitano 5432 puta)
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Najbolji mi je FH mod za BF 1, a BF2 je doveo odlicna poboljsanja u multiplay-u, e sad sto ea games je totalno usr.. pricu zato sto se pecevi i dodaci placaju za razliku od prvog dela, 'ebale ih pare, to je vec druga prica. Inace  ja cekam FH i apokalipsa  mod za 2 a kad to izadje  Smile.

@darthmaul

mozda nisi igrao sa pravim ljudima u lanu, ali 10 puta je bolje od totalne ne-organizovanosti na netu,  mozda ako imas vremena dodjes na jedno dobro bf2 okupljanje ali igra se Realitymod PPRM   Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Samsung Neki shit
Perverznjaku.

Mislim pogresno sam se izrazio

Igra je masovna sa ispod 16 igraca je mnogo manje zanimljivije

Ma Enemy teritory : Quake wars ce da zgazi sve ovo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mozda, videcemo, ali ja igram bf vec nekih par godina (cuj par od kad se pojavio) samo bf u lanu i nista drugo ali bukvalno, to mi je terapija posle godina izgubljenih na Quaku, Fallout-u i Baldur's Gate-u  Smile

moje misljenje je da ide ET koji je napravio toliko dobrih stvari ka odlicnom multiplayu, zatim bf pa bf2  ne znam ali mislim da Enemy teritory moze samo da iskoristi izume prethodnika tesko da donese nesto revolucionarno... i da bf inace uzima dobar deo kolaca sa gomilom modova koje rade drugi ljudi... ne znam da li toliko fanova moze da skupi Enemy teritory

inace igrao-li sam-o bf 1 sve sto je izaslo (modovi, razni "pekovi") i sad pratim-o bf 2  ....  to radim sa  sa odredjenom grupicom ljudi koja prelazi broj 16  Smile  i na okupu je vise godina svaku nedelju po jedan dan ..  zato sam ti i predlozio .....

« Poslednja izmena: 20. Apr 2006, 00:29:35 od mosko »
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Samsung Neki shit
Naziv u Quake wars-u nece imati sa onim Enemy teritory wolfenstein

Mislim samo sam cuo da su mnogo stvari dodali sto ce da promeni zanr igara tipa BF
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
da tu si, relativno u pravu (to je moje misljenje) i ja sam tako cuo, ali to je marketinski potez (opet po mom misljenju ) bf 2 je jedina frp igra koja ti i na netu i u lanu pruza ono sto pruza, e sad gomila stvari nije dovrsena i ja mislim da jedino sto oni mogu da urade jeste da peglaju te stvari  ali onda ce da se kolju sa gomilom modova koji izlazi za bf 2 i samom "pecevima" koje izbacuje ea games sam, ne znam koliko ce uspeti ....


npr. ok ljudi igraju bf2 ali ja sa ortacima igram  Realitymod PPRM  koji nema veze (ima mape su iste) ali je nacin igranja, team play, skokovi , jacina oruzja totalno druga prica od oreginalnog bf 2... a to je samo jedan od modova, zamisli kad izadju drugi (nadam se da ovo nije spam http://planetbattlefield.gamespy.com/View.php?view=BF2Mods.List&game=3 ) + jos zvanicna "prosirenja" ea games-a .... taman u isto vreme kad i premijera   Enemy teritory : Quake wars, pa ako oni stvarno treba da naprave cudo.... inace meni ide tako na k.. sto bf pocinje da lici na Warcraft ( klasicnu narkomaniju, jurenja za bodovima, rankovima ti td...) ja bre ocu bez ikakvih statiskika da se koljem sa drugarima (po mogucstvu u WWII okruzenju) i da se pljujemo onako  Smile e jbg. to jedino bf pruza ( sa sve "avijonima", tenkovima, klasama) pa ko sta voli......   
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


OK...idemo dalje...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11512
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
BATTLEFIELD 2142 PREVIEW
petak, 18 avgust 2006

GameSpot su odradili preview igre Battlefield 2142, predstojece futuristicke multiplayer pucacine na kojoj radi tim Digital Illusions, u izdanju Electronic Arts.

Tu je i kratak filmic koji prikazuje dva minuta akcije iz ovog predstojeceg hita.

Izvor: Exxtreme3d
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 225
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6680
Ja se izvinjavam sto otvaram ovu temu posle 6meseci,ali interesujeme jeli moguce igrati bf 2142 u sinlge modu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
SonyEricsson k800i
Pa naravno da moze, nego ovo jel igraju ljudi ovo josh uvek?
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 225
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6680
Pa naravno da moze, nego ovo jel igraju ljudi ovo josh uvek?

kad instaliram igru izbaci mi da se ulogujem a za username moram da platim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone
Ako je tako, jedina solucija je da platis, ili da pitas nekoga da ti da njegov nalog da igras.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:46:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.