Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bata Živojinović u kritičnom stanju  (Pročitano 14530 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Poznati glumac se oporavlja
Bata danas izlazi iz bolnice

Bata Živojinović danas izlazi iz bolnice. Milijardu i nešto Kineza i nekoliko miliona bivših Jugoslovena može da odahne. Najpoznatiji filmski partizan izlazi kao pobednik iz još jedne bitke. Najvažnije bitke. Bitke za život.

Od kada je pre mesec i po dana doživeo infarkt, Živojinović je bio u ozbiljnoj životnoj opasnosti. Prema rečima dr Đukanovića, direktora Instituta za kardiovaskularne bolesti Dedinje, infarkt je mnogo oštetio njegovo srce, zatim, krvni sudovi su bili u veoma lošem stanju, a činjenica da je 73-godišnji glumac još i dijabetičar stvarala je dodatne razloge za zabrinutost. Bata je imao dve operacije: proširenje arterija i ugradnju dvostrukog bajpasa.

- Njegovo stanje je stabilno i rešili smo da ga pustimo na kućni oporavak - kaže dr Vladimir Ilić i dodaje:

- Bata je veoma radostan što ide kući. Već danima ponavlja: „Ljudi, smučila mi se bolnica. Pustite me mojoj kući.“

Boris Dvornik je baš od novinara „Blica“ čuo da Živojinović izlazi iz bolnice.

- Uuuu, pa to je odlično! Znači da mu je dobro. Jedva čekam da ga vidim. Već sam se spakovao i samo čekam da mi njegovi lekari jave da mogu da krenem. Jer, znate, njega će naš susret mnogo uzbuditi. Mora da ojača i da se oporavi pre nego što dođem - kaže Dvornik.

S. Stanković

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1862
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
jak je to chikica... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple Iphone 5s
walter Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Galaxy Nexus
to bre shmekeru!! Smile drago mi je da chujem ovo Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia N86
Bata Živojinović na kućnom lečenju

Glumac Velimir Bata Živojinović otpušten je u sredu iz bolnice i nalazi se na kućnom lečenju, rečeno je Beti u porodici Živojinović.

Poznatom glumcu su nedavno ugradjena dva baj-pasa na Institutu za kardiovaskularne bolesti "Dedinje".

Prethodno je bio smešten u Urgentnom centru, a potom u Institut "Dedinje", gde je ustanovljeno potpuno zapušenje aorte.

Sada su se stekli uslovi da u Beograd dodje hrvatski glumac Boris Dvornik, dugogodišnji Batin prijatelj, sa kojim se nije video 15 godina.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Glumac Bata Živojinović juče izašao sa klinike na Dedinju
Bilo je ludo i nezaboravno



Bata Živojinović je izašao iz bolnice. Najpopularniji pacijent Instituta za kardiovaskularne bolesti na Dedinju juče se nešto pre 11 sati u bolničkim kolicima spustio liftom iz apartmana u kom je boravio po izlasku iz šok-sobe, u pratnji supruge Lule i sina Miljka. Stigavši do izlaznih vrata, okrenuo se sa osmehom na rumenom licu da mahne osoblju koje se okupilo da ga isprati.

- Srećan put, Bato - dobacivali su mu ljudi u hodniku.

- Ne idem ja nigde, samo do vrata da ispratim Lulu - našalio se Živojinović.
Zar vam se toliko sviđa ovde, pitali su reporteri „Blica“ Batu ispred klinike.

- Kako da ne. Ludo i nezaboravno!
Lepo izgledate.

- Kao i uvek.
Kako se osećate?

- Odlično.
Da li vas boli rana?

- Ništa me ne boli, sve je zaraslo.
Kakvi su vam sad planovi?

- Da završim ovo što sam počeo. Treba da snimam tri serije.
Kada ćete početi da radite? Koliko dugo još morate da se odmarate?

- Šta da se odmaram! Nisam ja umoran. Pitanje je samo da li možete, ili ne možete. Do sada nisam mogao - rekao je Bata i namignuo lekaru. Po smehu smo zaključili da nije mislio na posao.

Da li da se ne zamara ili da ne otkrije previše, tek Lula je prekinula razgovor i, uhvativši supruga pod ruku, odvela ga do automobila. Sa mesta suvozača Bata je još jednom mahnuo ekipi „Blica“.



Simonida Stanković
Boris: Hrvatski glumci su protiv nas

Sve češće se čuje priča da od Borisovog dolaska u Beograd nema ništa i da se neko samo grubo našalio sa Dvornikom. On već mesec dana čeka da mu jave kada će avion doći po njega (koji nije ni tražio!), a usput doživljava brojne neprijatnosti u Hrvatskoj od ljudi koji ga osuđuju zbog pomirenja sa Batom.

- Nisu valjda odustali! Pa, to bi bilo očajno! Ja sam bio spreman odmah da krenem, ali su mi rekli da ne dolazim dok Bata potpuno ne ozdravi. Ljudi sa „Pink“ televizije, koja će da snima naš susret, rekli su mi da je bolje da Bata potpuno ozdravi i da dođe na aerodrom po mene. Pravo da vam kažem, sve ovo se odužilo i ja sam pomalo postao skeptičan - priča Boris i dodaje kako svakodnevno doživljava neprijatnosti.

- U teatru u Splitu su od upravnika Milana Štrljića pa naniže skoro svi protiv mene. I oni kažu da su me zaje... i da neću ni doći u Beograd. Niko ništa ne sme da mi kaže u oči, jer bih ih poslao u onu stvar, ali znam šta pričaju. Ja ne mislim kao moje kolege glumci. Sram bilo sve one koji su protiv mog odlaska kod Bate. Gledao sam na televiziji kako su Aljoša Vučković, koji sad u Zagrebu nešto snima, i Ivica Vidović samo okrenuli glavu kada su ih pitali za Batu i mene. Sramota! I njih i Milana Štrljića, koji me osuđuje, a ćerka mu živi u Beogradu. Kako može? Čas je ovakav, čas onakav! Vidite li koliko dušmana imam, a mislio sam da su mi veliki prijatelji?! - uzbuđeno priča Boris za „Blic“.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung S4
living ledzend
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple Iphone 5s
bata je robokap bre Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.