Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:57:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bassivity Music pod okriljem Mascom – a  (Pročitano 1625 puta)
20. Apr 2006, 23:04:28
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
Bassivity Music, najuticanija domaća hip hop etiketa, i kompanija Mascom E.C. zaključili su ekskluzivni ugovor o zajedničkom nastupu na tržištu.

Pripajanjem svih izvođača Bassivity Music-a postojećim kapacitetima kompanije Mascom EC, nastala je najveća muzička kompanija u regionu koja će sa svojim partnerima Nika (Slovenija) i Menart (Slovenija/Hrvatska) nesumljivo predstavljati glavnu pokretačku snagu muzičke industrije na ovim prostorima, kaže se u saopštenju.

Najveći generator na hip hop sceni kod nas, Bassivity Music je za poslednjih pet godina lansirao veliki broj uspešnih izvođača i producenata, među kojima su VIP, Oneya, Struka, Suid, Shorty, Lud i mnogi drugi.

Na osnovu zajedničkog ugovora, Bassivity Music će ubuduće koristiti Mascom-ove resurse u oblastima marketinga, promocije, proizvodnje i distribucije, dok će A&R sektor ostati pod kontrolom Bassivity Music-a.

Slobodan Nešović CEO Mascom-a je tom prilikom izjavio: "Marko, Relja i cela kreativna ekipa iz Bassivity-ja su najbolje pojačanje za našu kompaniju. Njihova sposobnost da kreiraju hitove i nova lica je praktično bez granica, što su dokazali u poslednjih pet godina. Ova nova vrsta industrijskog koncepta u muzičkoj industriji gde se na jednom mestu nalazi velika koncentracija kreativne energije je pravi način da se prevaziđu svi problemi sa kojima se suočavamo. Posebno mi je zadovoljstvo što mogu da sarađujem sa mladim i poslovno osvešćenim ljudima koji imaju jasnu poslovnu i kreativnu viziju. Nama treba neograničen broj kreativnih biznismena mlade generacije koji će od “estrade” napraviti industriju".

Marko MIlanković CEO Bassivity Music je takođe zadovoljan ugovorom: "Veoma smo zadovoljni što možemo da radimo u zdravom poslovnom okruženju i da zajedničkim snagama stvorimo novi kvalitet i sugerišemo novu kulturnu politiku. Mascom je dugo na tržistu i kao partner najvećih svetskih i regionalnih kompanija je garancija da će i naši proizvodi imati vrhunski tretman. Forsiramo promene i smatramo da moramo da utičemo na industriju da bi se one i desile. Želimo da promovisemo naša izdanja na celoj teritoriji ex-YU i smatramo da kvalitet koji nudimo zaslužuje da bude ravnomerno zastupljen svuda gde se razume jezik kojim govorimo. MTV Adria je sjajan podstrek ovoj operaciji i nadam se da ćemo dobiti podršku koju zasluzujemo".

Relja Milanković A&R Direktor Bassivity Music kaže: "Za mene je najvažnije da mogu u potpunosti da se posvetim izvođačima i produkciji, a da ostale poslove prepustim partnerima koji znaju šta da rade. Mislim da direktan rad sa izvođačima i fokusiranost donose kvalitet i to će biti moj najveći doprinos operaciji. Mene interesuje da unapredim postojeće i promovišem nove izvođače i što bliže sa njima sarađujem kako bi svaki naš album bio odličan, kako autorski tako i produkcijski.”




Izvor: B92-Kultura
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:57:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.