Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: [Basket, Košarka] Najbolja lopta za Outdoor basket?  (Pročitano 34024 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
pozdrav Smile
naleteh na temu malo setajuci po forumu,pa da je malo podignem pred prolecnu sezonu:)
..je l zna neko gde ima outdoor moltenke gumenjare u novem sadu:)imao sam prilike da drzim jednu,
i sigurno je medju jacim u konkurenciji..ali ne znam gde ima da se uzme..
(http://www.newitts.com/product/IT045157/Molten_BGR_LBB_Basketballs.htm&q= )

takodje,video sam na sajtu beosporta-da ima neke wilson gume i sintetike..ima li nekih iskustava?
( http://www.beosport.com/internet-prodaja/kategorija/38-lopte/41-kosarka/ )
pre svega sa gumenim (ova prva)..Pozdrav
« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 23:09:43 od BucaKrtalic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 14
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Zdravo ja imam moltenku vec duze vreme i nism bas zadovoljna njome posto ze brzo kako za se izrazim "ïzglancala" znaci glatka je i pocne da kliza lopta je za kosarku a ne za basket verujte sad redovno igramo basket i vise od pola trikova ne moze da se uradi zato sto za basket treba lopta koje kada je drzis izmedju sake i onog dela ruke ispod ne sme da klizi mora da ostane tu tako da je nebi preporucila zato sto za manje para moze da se kupi bolja lopta!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Gledam moj primerak adidas lopte sa prve slike. Prašnjava, izlizana, usput i ispušta.
Kao da je pre 100 godina bila nova.
A ovaj topic stoji zdrav i prav.

Pošto mislim ozbiljnije da basketiram, potražiću jeftinu Trifecta-u ili neku sličnu. Po NS-u može se naći na popustima i dobra Spalding.

I dalje smatram da je veštačka koža najbolji odnos cena-kvalitet. Gumenjarke prekratko traju, a izostaje i zadovoljstvo.
Od adidaske sa slike odustajem samo zbog težine ("mase") - lakša je od proseka.

Zakasneli odgovor na pitanje gde u NS? Adidasova radnja bila je kod gradskog wc-a u centru, i preko puta "radijatora" (novog Matijevićevog hotela) na početku Jevrejske. Nisu jedine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Ja sam planiram da kupim neku loptu pa bih zeleo savet hteo bih da to bude SAPLDI ali bez obzira sto treniram kosarku 4 god nisam ima iskustva sa SPALDING loptama igrao sam samo sa MOLTEN pa bih zeleo da cujem misljenja onih koji su igrali. . .
P. S: Teba mi za salu odnosno parket  :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.01
Update Smiley
Pojavila se Moltenka GO7, O kao Outdoor, i prošlo je dovoljno vremena od tada da se može konstatovati da neverovatno čuva početnu "lepljivost".
Znači, ubedljivo najbolji izbor za basket. Vredi tih 4000 koliko uglavnom košta.




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Još ovaj info i sve sam napisao - gorepomenuta moltenka može se naći u Sportvision radnjama (i na Kupindu).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.