Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Barbika bi imala ogromne grudi i bila bi anoreksična  (Pročitano 1111 puta)
23. Apr 2011, 14:29:34
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Popularna lutka Barbi, koja je decenijama omiljena igračka devojčicama širom sveta, napravljena je po takvim dimenzijama da bi žena iste građe izgledala kao da je anoreksična, sa ogromnim grudima na neuhranjenom telu.

Lutku u prirodnoj veličini napravila je studentkinja Galija Slejen, koja je otkrila da bi žena Barbikinih proporcija težila nepunih 50 kilograma i imala indeks telesne mase 16.24, koji se vezuje za ljude koji pate od poremećaja ishrane. Nutricionisti upozoravaju da se ljudi sa indeksom manjim od 17 smatraju neuhranjenim.

’Da je Barbika prava žena, bila bi visoka 175 cm, imala obim grudi od 99 cm, obim struka 45 cm i obim bokova 83 cm. Disproporcionalna bi bila i veličina stopala, pa bi nosila malene cipele broj 35’ objasnila je Galija za ’Huffington Post’.

Slejenova, koaj je nekada i sama bolovala od anoreksije, napravila je ’ljudsku Barbi’ kako bi upozorila ljude na implikacije neuhranjenosti. Lutku je napravila od žice i mokrog papira, a obukla joj je svoju staru garderobu.

’Suknja koju sam joj obukla me i danas podseća na to kakva sam bila. Ta suknja, inače veličine ’dupla nula’ mi je u periodu kada sam se borila sa anoreksijom spadala sa kukova. Obukla sam je na Barbiku da služi kao podsetnik kako sam izgledala i kako Barbi izgleda, da to nije zdravo i nije normalno’ kaže studentkinja.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Folk zvezda Seka Aleksić tužila je slovenačku pevačicu Rebeku Dremelj i firmu koja proizvodi lek „askalcin“, zato što su preradu njene pesme „Aspirin“ iskorisitili u svrhe reklamiranja ovog medikamenta.

"Obzirom na to da je Seka Aleksić vlasnik pesme „Aspirin”, a da su slovenačka pevačica Rebeka Dremelj, kao i firma za proizvodnju leka, iskoristili njenu pesmu za svoje potrebe bez odobrenja, Seka je uz konsulatciju sa svojim advokatom odlučila da traži odštetu u vrednosti od 60.000 evra" rekli su iz PR službe pevačice.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Poznata pevačica iz Novog Sada prolazi kroz težak period brakorazvodne parnice sa Danilom u okviru kojeg su joj dosadili dnevni susreti sa advokatima i cirkus koji se dogodio u kancelariji Dačinog advokata, za koji, kako kaže, nije samo ona kriva.

Posle nedavnih dešavanja obećala je sebi da si to više neće dozvoliti i da će od sada sve rešavati njen advokat.

Mlada novosađanka je razočarana formalnostima koje su po njenim rečima upropastile sve lepo što dvoje mladih mogu očekivati od jedne veze, piše Press.

I pored velikih briga koje ima pored parnice, susreta sa advokatima i odnosa sa javnošću Nataša Bekvalac će najveći srpski hrišćanski praznik provesti u krugu porodice sa ćerkom Hanom i roditeljima, ali ovog puta bez Danila.

Jedna od najvećih pop zvezda naših krajeva je celu prethodnu nedelju provela u pripremama za ovaj praznik prilikom kojih je sa korpom punom uskršnjih jaja došetala do jednog novosadskog izletišta sa svojom mezimicom Hanom.

Nataša smuvala sestrinog bivšeg dečka?

Rukometaš Ljuba Jovanović navodno je pre sedam godina bio u vezi sa Kristinom Bekvalac, natašinom sestrom. Kako piše „Pulsov“ portal, mlađa sestra Bekvalac i zgodni sportista su bili u vezi pre nego što se u njenom životu pojavio Vlada Mandić. "Kristina je bila sa Ljubom pre nego što se pojavio Vlada Mandić. Njihova veza nije trajala dugo, a ima tome jedno sedam-osam godina" ispričao je neimenovani izvor za ovaj list.

Medjutim, kada su novinari lista Alo! pozvali Kristinu, ona je bila šokirana pomenutim navodima: "To je nešto najodvratnije što sam do sada čula. Ne mogu da verujem dokle ide ljudska zloba i mašta. Stvarno sam u šoku. Navikla sam da se svašta priča i piše, ali ovo je stvarno previše" rekla je mlađa sestra Bekvalac.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Američka glumica Lindzi Lohan osudjena je u petak uveče u Los Andjelesu na zatvorsku kaznu od 120 dana zbog toga što je prekršila uslovnu slobodu kradjom vredne ogrlice. Glumica je nekoliko sati po izricanju presude puštena iz zatvora uz kauciju od 75.000 dolara.

Sudija je proglasila 24-godišnjakinju krivom za kradju ogrlice vredne 2.500 dolara iz jedne losandjeleske zlatare i kritikovala glumicu zbog toga što se nije potrudila da nakit vrati. Lindzi Lohan moraće da odsluži 500 sati društveno korisnog rada uključujući rad u mrtvačnici okruga Los Andjeles i u skloništu za žene.

Za sada nije poznato da li će presuda uticati na glumičin angažman u filmu o mafijašu Džonu Gotiju kojeg će tumačiti Džon Travolta. Producenti ostvarenja "Gotti: Three Generations" saopštili su prošle srede da je Lindzi Lohan dobila ulogu Gotijeve snaje.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.