Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:27:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Barak Obama -Antihrist (video)  (Pročitano 18090 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
Samsung Galaxy SII
"Nešto slično se govorilo za Buša, on je povezivan sa Mabusom iz Nosterdamusovog proročanstva. Zanimljivo ako spojimo imena dva predsednika i maknemo prva tri slova (Oba)MABUŠ dobijmo nešto slično."

Tako spajajuci kojesta mozemo napisati roman...

Po mom misljejnu gluposti. I Klinton i Bus su proglasivani antihristom... Sada je red i na Obamu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ako se igramo slovima, imenima i brojkama svašta možemo dobiti i povezati. Evo recimo ovako, da se setimo Danila i njegove četri zveri. Druga je medved, možemo to povezati sa Medvedevim i Rusijom. Zver iz otkrovljenja ima medveđe noge, eto još jedne paralele sa današnjom Rusijom. Ovako možemo u nedogled. Ako se potrudimo može ispasti zanimljiva knjižica. E sad koliko će to biti tačno.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
@bf_109_g_6: Jako me zanima tvoje misljenje, da li je Obama antihrist?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
@bf_109_g_6: Jako me zanima tvoje misljenje, da li je Obama antihrist?

ja nisam hriscanin ,a pa ne verujem ni u antihrista  Smile . chak shta vishe , sumnjam da je obama neshto vishe od puke marionete svojij jevrejskih gospodara. ipak , on bi mogao da bude bar delimichno utelotvorenje Zla ,odnosno onih principa koji su napravili ovu epohu takvom kakva jeste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Pitao sam se jer sam se i zacudio da si ti otvorio ovu temu. Znam da ti Obama sigurno nije drag, ali ne bih ocekivao da pored prica o "judeo-hriscanskim neprijateljima" i "cionistima koji kontrolisu svet" optuzujes ikog da je antihrist.
« Poslednja izmena: 02. Avg 2009, 12:23:34 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
pa sad recimo ovako - ako je isus stvarno postojao ,on nije bio boziji sin ,ali je sigurno bio osoba sa velikom duhovnom moci . kao takav ,moguce je da je ostavio neka prorochanstva koja mogu da se ispune .  Smile

inache ,autor prvobitnog videa je napravio novi ,gde su stvari sa barak bama  Smile josh dodatno pojashnjene :




a ima i ovaj drugi gde se obama povezuje sa nekim prorocanstvima ,nalazi njegovo ime u bibliji i naravno 666  Smile

« Poslednja izmena: 02. Avg 2009, 13:19:13 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
 Smile
@bf veruje samo u Crno Sunce...  Smile

(S.A.L.A.,druze...  Smile Smile )
« Poslednja izmena: 02. Avg 2009, 15:30:59 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ako se igramo slovima, imenima i brojkama svašta možemo dobiti i povezati. Evo recimo ovako, da se setimo Danila i njegove četri zveri. Druga je medved, možemo to povezati sa Medvedevim i Rusijom. Zver iz otkrovljenja ima medveđe noge, eto još jedne paralele sa današnjom Rusijom. Ovako možemo u nedogled. Ako se potrudimo može ispasti zanimljiva knjižica. E sad koliko će to biti tačno.
Oprosti brate ali nista glupnje odavno nisam cuo.Izvini jos jednom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
O tome i pričam. Mnogi danas lupaju sve i svašta. Ako tražiš uvek nađeš nešto. Ja sam lupio direkno iz glave prvo što mi je palo napamet, iz tog razloga, ne što tvrdim to. Da sam obradio ovu tvrdnju iskucao je na nekoliko stranica, dodao još ponešto i okačio ne bi zvučalo toliko loše. Inače većina predsednika su obične marionete i nemaju realnu moć, pa nezaslužuju veću pažnju. Uzgred ne verujem u antihrista, djavola i slično.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
U Novom Zavetu stoje Hristove raci da Niko ne zna dan i cas dolaska,ne kaze dace polati crnog coveka itd.A u otkrovenju se kaze da ce doci Antihrist,ali opet se ne zna ko je i sta je.Negde sam citao da ce kraj nastupiti kad svet napuni 8000.god.A posto je star ''tek''7517 god.ne moramo paniciti.Mada ja mislilm da je bilje da svako brine o svom spasenju jer svako od nas moze sutra umreti i sta onda.Bolje je da se pripremamo za Hrista nego za Antihrista.To jes bolje da misilmo o spasenju svoje besmrtne duse.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:27:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.