Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Baotian skuter - Najbolji odnos cena kvalitet - FUN KLUB!  (Pročitano 78548 puta)
20. Mar 2006, 11:10:05
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Od pretprosle godine postao sam ponosni vlasnik Baotian skutera. Ovaj topic je otvoren za sve one koji zele vise informacija o ovom fantasticnom Kineskom skuteru koji je radjen po Yamahinoj licenci.

Baotian fabrika je jedna od vodecih fabrika skutera iz Hong Konga, koja se veoma brzo probila u sam svetski vrh proizvodjaca skutera. Jedna je od retkih koja ima zastupnistvo u 54 drzave sveta. U evropi ga ima u skoro svim drzavama, a najvece predstavnistvo po prodaji skutera je u Svedskoj gde se proda 10000 kom. godisnje. Svojim kvalitetom i veoma pristupacnom cenom, kao i modernim dizajnom Baotian predstavlja BEST BUY sada i na nasem trzistu!

Skuteri ispunjavaju sve rigorozne  Evropske standarde i atestirani su u Holandiji tako da imaju sertifikat Evropske ekonomske zajednice, a na njima je ugradjen cetvorotaktni euro 3 motor u kome je ugradjeno 85% Yamahinih delova.
Najveca prednost cetvorotaktnih motora je u dugotrajnosti, jer su manje optereceni, ali samim tim imaju i manje konjskih snaga u odnosu na dvotaktne. Iz mog iskustva, ja nisam osetio bitnu razliku u brzini.
Ovi motori trose cist bezolovni benzin, bez mesanja sa uljem, tako da ne morate da vodite racuna da li ste ostali slucajno bez ulja sto bi prouzrokovalo ostecenje motora, a i rade dosta mirnije i manje su bucni.
Na nasem trzistu za sada ima cetiri modela ovih skutera i to: 3 modela od 50cm3 i jedan model od 125 cm3.
Sa mojim skuterom BT49QT-7 od 50cm3 presao sam za dve godine skoro 10000 km i nisam imao nikakvih problema osim sto sam skoro zamenio sajlu za gas, koja je kostala samo 500 din.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

BT50QT-9.jpg
(177.11 KB, 1594x1194)
BT49QT-7.jpg
(198.2 KB, 1600x1163)
BT49QT-12 .jpg
(527.55 KB, 3425x2569)
BT125T-9.jpg
(218.77 KB, 1600x1200)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia 5800xm
baotian hahaha 4-t 50ccm pa to neide s mjesta,moraš nogama pogurati da bi krenuo  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ForzMilan!
SOME OF US ONLY SEE IN RED AND BLACK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


8 times champion of the world

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2403
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
aprilija rules  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
baotian hahaha 4-t 50ccm pa to neide s mjesta,moraš nogama pogurati da bi krenuo Smile Smile Smile Smile

Nije mi jasno o cemu pricas?  Smile Motor ide ko zmija.Ja imam 102 kg i prezadovoljan sam. Pre ovog motora sam imao Apriliu koju sam platio 200 eura vise, a staru 6 godina, navodno presla 4300 km i posle 500 km morao sam da promenim pola motora (inace Italijani su poznati po kvalitetu...he he). Ne znam sta ocekujes za 1000 eura, ja samo kazem da za taj novac ne postoji bolji motor. Ne kazem da za vece pare ne mozes da kupis bolji skuter, ali treba da izbrojis bar dve hiljadarke, sto je duplo vise, a razlika u kvalitetu nije tolika, po meni mozda 30%. Smile Moje misljenje je da ako treba da dam 2000-3000 eura za skuter, pa pre cu da kupim auto. Meni moj skuter zavrsava posao. Stignem veoma brzo od tacke A do tacke B, vozikam se po gradu, malo trosi, ne kvari se, sve u svemu za ulozen novac vredi bar duplo vise. Pa skuter i nije napravljen da se sa njime jurca, vec da obavis sve poslice po gradu sa malim troskovima, a ako si u fandjo fazonu onda nemoj ni da polemises o skuterima vec kupi neki sportski motor gde ne moras da koristis nozni pogon pa se izivljavaj.

By the way, BT50QT-9 je kostao oko 850 sa carinom i PDV-om po sistemu kljuc u ruke, BT49QT-7 oko 1150 eura i BT125T-9 1500 eura (da, nije fantastika, 125 kubika za samo 1500eura), za BT49QT-12 ne znam cenu, jer je to novi model za 2006 godinu.

Koliko sam cuo uvoznik je najavio redizajn i dosta izmena na ovim skuterima za 2006 godinu u pozitivnom smislu po sistemu vise za isti novac! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
ajde majmuni nemate pojma o motorima, da se provozate na necem normalnom onda bi vidjeli!!!!!!!!
jeste opce culi za gileru runerr, apriliu sr ili tak nesto????????????????javascript:replaceText(' Smile', document.postmodify.message);javascript:replaceText(' Smile', document.postmodify.message);budale jedne maloumneeeeeeee hehehehehehehe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia 5800xm
znači kupio si apriliu rabljenu?!?pa naravno da je krama kada je stara 6godina(4300km-hahaha ne kužim kuda si razmišljao da nisi skužio da nešto nije u redu s tim....) a kažeš da za dvije tisuće eura možeš kupiti auto! a daj mi reci koji to auto?!?
pa ja skuter imam za zajebanciju,za ljeto.....imam kit gore i skuter ide..pa ne vozim se samo po gradu....mogu puno dalje otići s njim bez ikakvih problema...a za tisuću eura miožeš kupiti piagia zip!!!!i talijani su kod skutera poznati po kvaliteti jer koliko ja znam mnogi koriste piagio mašinu u svojim skuterima od 50 do 500ccm  čak i derbi ima njihovu mašinu....
IP sačuvana
social share
ForzMilan!
SOME OF US ONLY SEE IN RED AND BLACK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


8 times champion of the world

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2403
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
piaggio je kupio derby ima i godina dana !! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vise karakteristika za Baotian skutere mozete pogledati na www.zdecompany.co.yu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 2110
I ja sam kupio prosle godine Baotian skuter BT125T-9. Veoma sam zadovoljan ovim skuterom. On mi je postao glavno prevozno sredstvo od kuce do posla i nazad. Najbitnije je to sto motor moze da podnese veliko opterecenje cak do 200kg uzbrdo. Posle predjenih prvih 300km i razrade samog motora ovaj skuter je uspeo da razvije 110km/h. U vreme kada sam ga ja kupio to je bio jedini motor od 125cm3 koji sam mogao da kupim za 1500 eura. Ove sezone se mogu naci za 1400 eura. U pocetku sam bio skeptican da li je u njemu YAMAHA motor ali sam se vremenom uverio u njegov kvalitet i mogucnosti. Samim tim sto je cetvorotaktni ovaj motor je sasvim rasterecen i trosi 2L bezolovnog benzina na 100km. Odrzavanje i servis su izuzetno jeftini tako da cu ove sezone i zeni uzeti jedan. "I moja zena utera, u dvoriste skutera"!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


8 times champion of the world

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2403
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.177 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.