Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Baotian skuter - Najbolji odnos cena kvalitet - FUN KLUB!  (Pročitano 78547 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja imam Rocky Baotian 50 , sluzi me savrseno, jedino sto me zanima koliko kosta budzenje i gde se to radi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ja sam kaparisala isti taj ,samo treba da stigne za mesec dana.Zanima me kako vuce dve osobe i da li je izdrzljiv?Imas li bilo kakve zamereke?Koliko ide uzbrdo sa te dve osobe?Jeli bas spor i mora li da se budzi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
a sto se tice budzenja pogledaj ovde mozda nesto nadjes
http://www.elitemadzone.org/t141809-4#1612641
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia n95
kakva je blokada na rolnicama ljudi
sta treba da se radi tu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
najbolji su gilera runner 50 i peuget speedfight 2 :mrgreen:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
pa u pravi si,gillera,aprilia,peugeot. . .

PS: ljudi dragi ne zajebajite se sa tim kinezima(ne znam sta su vec),manite se corava posla,bolje kupite polovnu gilleru nego ta dva njihova motora. drzace 2 god i u tom ce se vrem. roku SIGURNO pokvariti,i sta onda sa njim. . nista na otpad,tesko da imaju servise. . .

Peugeot je meni najbolji imam ga licno i svima bih ga preporucio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Imam Baotian skuter,i prilicno sam zadovoljan.Jedine probleme mi zadaju- lopovi!Na,srecu,za sada su bili neuspesni jer sam skuter sasvim solidno obezbedio.Vozio sam ranije i Piago 90,ali mislim da je Baotian sasvim OK za gradsku voznju,do sada mi se nije kvario nijednom,malo je frka kad se pici uzbrdo ali ipak imam 100 kila,pa nije ni za ocekivati da na uzbrdici razvija neznam koju brzinu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Da dignem ovu temu iz mrtvih...

Kupih proslo leto Baotian BT49QT-20 od uvoznika. Uzeo sam skuter 2008 godište, polovan, navodno prešao oko 2000 km. On ga lično vozio. Platio ga 750e plus prenos i registracija.
Reklamirao ga odmah više puta, pucao kaiš, više puta, pukla centralna matica volana, zadnji točak kriv i još par gluposti. Navodno je skuter kitovan na 80ccm, ali neće brže od 60 ni na nizbrdici.

Trenutno treba da menjam viljušku ili nešto oko volana, pošto lupa pri naglijem kočenju, ležaj točka, rolnice, kaiš i još gomilu gluposti, a prešao sam sa njim samo 1800 km. Siguran sam da ga je sklopio od više skutera....

No, nije to poenta mog posta već upozorenje svima na uvoznika ovih skutera i kupovina polovnih ("malo korištenih") od istog, koje on inače nudi kao alternativu.

Na moje insistiranje, skuter više puta reklamiran, ništa maltene nije urađeno, dok nisam odvezao skuter na drugo mesto gde su ga napravili barem da može da se vozi.

Verujem da je skuter sasvim korektan, tj na nivou ostalih kineza.

Ako neko ima preporuku za dobrog majstora gde mogu da kompletno sredim ovaj motor, neka mi se javi u inbox.

Pozdrav svima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.