Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Baotian skuter - Najbolji odnos cena kvalitet - FUN KLUB!  (Pročitano 78546 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 5610
To ti je zastita!!! Da ne bi mogao da ga upalis dok je spustena. Svi baotiani imaju to. Mozes tako i da ga ugasis
Јел то Баотиан патентирао?  Smile

Да неко верује у ове ваше хвалоспеве, помислио би да од Баотиана нема бољег моторцикла на планети. Увек је цена пратила квалитет, и тако ће бити док је света.
Боље је имати добар бицикл него лош мотор. 


Није увек цена пратила квалитет, ја сам зимус продао ђилеру ранер 2000. годиште за 400 еура.  Smile
Вероватно јој је душа била извађена?!  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia ispo iz modu
Ма јок, компензација, дуга прича.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam kupio boatian u Tempu i kostao me samo 49000 dinara ,ako se doda i montaza jer je bio u kutijama plus 1900dinara plus registracija 5000 sve zajedno iznosi oko 650-700evra sto je u odnosu na 2000-2500evra koliko kostaju isti skuteri sa zapada veoma jeftino ,ja se nadam da ce se dobro pokazati .I da ne potraje dugo nema veze kupicu drugi i opet ce oboje biti jeftiniji od vespe .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 5610
Где још постоји бољи скутер од Баотиана???  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovakav sam kupio i za sada je dobar za te novce
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a jel moze neko da me posavetuje,ja bih da kupim polovan baotian bt49qt7,kosta 450 eura,ima na ovom sajtu> hxxp:|| www. moto-berza. com/ponuda. php?id=7430&trazi=1&ur=1&model=113&m=Baotian-BT49QT7,ili sprint sport koji isto toliko kosta na ovom sajtu>hxxp:|| www. moto-berza. com/ponuda. php?id=6725&trazi=1&ur=1&model=107&cena=1&m=Sprint-Sport,ja samo hocu da mi se sto manje kvari. . .  :-k
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
ja sam razmisljao da kupim baotian rebel ali bi ipak pitao posto se verovatno vise razumete u skutere od mene?dali vredi dati pare? :help:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC Desire HD
i ja sam na korak ka tome da kupim jedan...samo cu da sacekam sajam automobila da vidim ko sta nudi tamo i da li ce biti neki popust
« Poslednja izmena: 11. Feb 2008, 20:23:20 od momboj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1780
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 1650
Jedina mana  baotiana BT 50 QT-9 je sto slabo vuce...licno sam se uverio u njegovu snagu...to nije toliko bitno ako se radi o nekom coveku od 60-70 kg preko toga tesko..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia n95
Citat: baotian link=topic=91775. msg2626498#msg2626498 date=1171445628
Citat: moka74 link=topic=91775. msg2558284#msg2558284 date=1170427833
Zna li neko koliko blokada ima BT49QT-12 i koje su?Imali neko ovaj skuter,da malo razmenimo misljenja?Ja ga od nenavno vozim

Ima dve blokade i to jednu na karburatoru, a drugu na rolnicama.  Kada ih skineš skuter će ti razvijati brzinu oko 70km/h.  Kontakt telefon za servis koji ti to može rešiti za 10 minuta, traži preko zastupnika za te skutere 011/3222-542.
kakva je ta blokada na rolnicama  :?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.