Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Isuviše posebno pitanje - nova šansa  (Pročitano 961 puta)
31. Maj 2012, 13:47:42
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Amuru
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Hi.Otvaram ovu temu za igrače koji šalju pitanja, a koja im se obrišu uz obrazloženje da su isuviše posebna.Cilj ove teme je da se još jednom obrati pažnja na to pitanje,ako igrač smatra da je to pitanje kvalitetno i da bi unapredilo kvalitet kviza.Ako ova tema uspe da zaživi,ovde ćete ostavljati screen pitanja koje je odbijeno (samo ono koje je isuviše posebno) i napisati razloge zbog kojih mislite da treba da bude u igri.Takva opcija kod slanja i odbijanja pitanja ne postoji,a evo ovde može da se čuje i vaš glas.Tema nije otvorena protiv pregledača pitanja već čisto radi poboljšanja kviza i davanja višeg stepena slobode postavljaču pitanja koji za sada ima samo opciju pošaljem pitanje-odbije mi se pitanje -  i to je to.Ljudi koji pregledaju pitanja nisu roboti,ukusi su različiti i normalno je da ponekad nekome deluje vaše pitanje kao isuviše posebno,tako da ova tema može da bude poslednja nada za vaše pitanje.Tema ovog tipa ne postoji,tako da ne bi bilo lepo da mi je odmah izbrišete jer nije provokacija.Ako tema zaživi,takodje bih molio ljude da se ne svadjaju ovde,kucaju samo smajlije i ostale fore da bi bili vidjeni,ima milion drugih tema za to.Takodje,molio bih i ljude koji šalju po 500 pitanja na dan da ne zloupotrebljavaju temu pa šalju 450 svojih dnevnih odbijenih pitanja.
Dva pitanja za koje ja smatram da bi trebalo da im se pruži šansa su ova dva jer dovoljno je samo ukucati na google ime i prezime i pročitati ko su i šta su Aleksandar Belić i Pavle Ivić.Hvala

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

slika11.JPG
(28.15 KB, 601x649)
IP sačuvana
social share
Hey you!Don't tell me there's no hope at all. Together we stand,divided we fall.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
Dovoljna je jedna tema za postavljace pitanja:
http://forum.burek.com/tema-za-postavljace-pitanja-novi-pocetak-t538300.html

[lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.