Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:45:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: banovan nalog2  (Pročitano 1593 puta)
13. Dec 2008, 13:32:03
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
obzirom da nemam drugaciji nacin da odgovorim na aneinu poruku moram opet ovako.

1. pre svega, meni je moderator crowz obecao i dozvolio da opet koristim stari nalog.  istovremeno me je obavetio da ne moram u tom slucaju da otvaram novi.  ja sam mu poverovao, a ovako sam izigran i prinudjen da otvaram na ovaj nacin nalog, cime opet kršim pravila foruma i dovodim sebe u nezgodnu situaciju.  ovim se krsi clan pravilnika 3. 1 - jer sam isprovociran ovakvim ponasanjem

2.  anea je iznela deo iz pravilnika gde pise da moderatori mogu da udalje nekog sa foruma, ali tim više mogu i da nekome dozvole koriscenje, sto su i crowz i lightsoft meni dozvolili

3. nije ovo jedini put da mi se na nekorektan nacin uskracuje pravo da odgovorim na intervenciju moderatora, a pritom se nisam zalio sto je neko za vreme bana koristio moj nalog! iako to predstavlja flagrantno krsenje pravilnika, koje se ne moze meriti sa mojim, ipak bezazlenim porukama koje se uvek mogu obrisati.  time se krsi clan pravilnika 2. 3

4. anea mi sugerise da popunim formular za zloupotrebu iako sama njegova forma pokazuje da se on pise zbog mnogo ozbiljnijih prekrsaja (na primer krsenja autorskih prava i slicno).  ukoliko bih zbog ovako malog problema slao formular za zloupotrebe time bih prekrsio dva clana pravilnika: onaj koji zabranjuje da se otkrivaju privatni podaci i onaj koji zabranjuje uznemiravanje - jer slanje takvog formulara zbog bezazlenih gresaka jeste uznemiravanje moderatora

5.  i na kraju ono najvaznije: anea mi izricito napominje da ne mogu da koristim vise naloga ali me na ovaj nacin neko na to podstice.  sa jedne strane mi je dozvoljeno da koristim stari nalog, a sada moram da otvorim novi jer je stari banovan.  sada neko od moderatora sa pravom moze da kaze da iako mi je dozvoljeno koriscenje starog naloga, ja sam opet otvorio novi - i time opet prekrsio pravilo.

6. ne znam da li mi je vise puta progledano kroz prste, ali je moje piskaranje na forumu dovelo do toga da budem inspirativan za pisanje stripova, neki stavili moje poruke u potpis (cak je to i jedan moderator uradio!) a same poruke su sluzile za visestruke rasprave na temu.  pri tom sam trpio najgore uvrede, poput onih da sam genetski otpad

ukoliko je moje prisustvo na forumu nepozeljno molim da mi se to izricito kaze, jer ovako nema smisla više

p.s.: takodje ocekujem da mi se dozvoli da odgovorim na sledeci post moderatora. ne zbog toga da bih vodio rasprave, vec da bih dao dodatne informacije koje su izgleda drugim moderatorima nepoznate, kao recimo ona da sam putem privatnih poruka dobio dozvolu od crowza da koristim opet stari nalog
« Poslednja izmena: 13. Dec 2008, 13:34:46 od munlajtdrugi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Da skratimo..

Posto vec pitas... Tvoje prisustvo je nepozeljno.
Obzirom na sve ranije prekrsaje, i cinjenicu da i sada koristis dva (aktivna) naloga istovremeno, mislim da je taj stav prilicno razumljiv.
Da ne idem po stavkama i u detalje, posto ne vidim svrhu.

Nadam se da sam bio jasan.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Citat
Da ne idem po stavkama i u detalje, posto ne vidim svrhu.

ne cudi me da ne mozes da odgovoris, ali u svakom slucaju imacu u vidu ovakav odnos prema meni da se ignorise neovlasceno koriscenje mog naloga, uvrde prema meni, zlonamerno podsticanje da koristim dva naloga i nepravicnost vlasnika koji licemerno primecuje da koristim dva naloga, iako me sam na to podstice

pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Korisnici su sami odgovorni za bezbednost sopstvenog naloga.
A, ucestvovanje na forumu nije obavezno, tako da te niko ne "primorava" da otvaras nove naloge.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
anea ja sam obavesten da je moje prisustvo nepozeljno i to je za mene znacajnije od svake zabrane. ja ne zelim nikoga da vredjam, a samo ocekujem da razmislite o onome sto sam napisao iznad. ja dalje necu da oduzimam nikome vreme raspravom jer sam to i obecao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
ja dalje necu da oduzimam nikome vreme raspravom jer sam to i obecao

Odlicno.

S obzirom da su ti 2 od 3 admina napisala da nema svrhe da ti se odbanuje nalog, mozemo da zakljucimo temu.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
A da ne bude da se nisam osvrnuo na ono sto si rekao...

1. Crowz je obecao u svoje ime. Takav i jeste bio nacelni dogovor u tom trenutku, ali se on promenio kada smo u jednacinu ubacili to da si otvarao nove naloge i koristio ih za vreme trajanja privremenog bana sto je najstroze zabranjeno.

2. Mogu da kazu svoje misljenje o tome, sa kojim se kolege ne moraju sloziti i u skladu sa kojim drugi supervizori i admini ne moraju da deluju. Iako se u 99% slucajeva slazemo, postoji i 1% kada to nije slucaj.

3. Svako od nas ima pravo da sa svojim vremenom raspolaze kako zeli. Nismo duzni da se sa svakim korisnikom u svakoj situaciji raspravljamo u nedogled. Sve sto je trebalo biti receno, receno je u onoj temi. Inace, niko ti nije koristio nalog za vreme trajanja bana, niti je to moguce. Niko od nas ne moze da se loguje kao neki drugi korisnik, samo ti znas svoju sifru, ona je kodirana i ne moze se desifrovati. Dakle pristup nalozima imaju samo ljudi koji znaju password. Ako neko zna tvoj password, to je samo tvoja greska. Pritom, tvoj nalog je koristen samo sa jedne ip adrese, tj adresa iz jednog opsega koji i sad koristis. Dakle nema govora ni o kakvoj zloupotrebi.

4. Za tebe je to mali problem. Za mene nije. Za mene su ljudi koji se tako ponasaju ogroman problem.

5. Niko te ne podstice da koristis vise naloga istovremeno. Banovani nalozi se ne racunaju. Ti i pored toga koristis visestruke naloge. Konkretno munlajtdrugi i cudoviste u ovom trenutku. To je dovoljna osova za trajni ban svih naloga.

6. Neko nepisano pravilo na forumima je da se biseri (prevedeno: gluposti) drugih korisnika stavljaju u potpise. Ako pogledas malo bolje oko sebe videces gomilu bisera u potpisima redovnih korisnika koje su neki drugi napisali. Ista stvar sa stripom, cesto se u njemu pojavljuju oni koji se ne ponasaju pohvalno...

A sad, posto si dobio odgovore na pitanja, budi ljubazan pa napusti forum, kad si vec tako lepo i uljudno pitao da li si dobrodosao.
Mislim da smo time ovaj problem resili kao ljudi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:45:40
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: banovan nalog
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.