Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:14:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Balegari ne vjeruju sreci  (Pročitano 1042 puta)
20. Maj 2006, 22:20:23
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Zapravo,moj problem je sto nemam problema a nisam navikao na takvo stanje stvari.
Da li je to dovoljno da se covjek zabrine?
Mozda je jedan od proslih nerijesivih problema kulminirao u neakav vid amnezije?
Znate,kod teskih tjelesnih rana najkriticnija faza je kad ranjenik ne osjeca bol.
Mozda to mozemo presikati u dusevnu dimenziju  i zakljuciti da sam zahvacen stanjem duhovne obamrlost?
Ne kazem da neki od aktuelnih tokova u mom zivotu ne navode na razmisljanje i brigu(za pocesat se po glavi:)ali jednostavno kao da se to ne dogadja meni.

Dzoni Stulic kaze jos;
Ako zelis da saznas pristani na sve
Ako zelis da mjenjas ljude
ne odmeci se

Negdje sam procitao jos i da su ljudi skloni da sudbinom nazivaju samo ono sto ih satire.
Mozda je moja sudbina da u narednom periodu nemam problema?
Da li ste imali slicno iskustvo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
pa znas, kad se malo vise razmisli o tome sto si pisao, ima tu necega....
u stvari, kad nemas nikakav problem (ma koliki on bio), nemas verovatno ni neki cilj, nemas motiv da se boris. bar ja tako gledam na to  Smile

a onda covek postane po malo prazan, sve je nekako ususkano, sve tece svojim tokom - kolotecina
a to je  Smile
nema pokretacke snage, nema motivacije, nema zivosti, borbe....

ubih te u pojam, jel`?  Smile
nisam to htela, krenule mi misli nekako  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Citat
Zapravo,moj problem je sto nemam problema...
Eto, vidis da imas... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Iva 177
nismo se razumjeli.

Zivim u jednoj od starih evropskih prestonica.
Radim za jaku firmu koja me i stipendira i daje platu i sve.
Skoro sam se preselio u jedan predivan stancic odakle puca predivan vidik na rijeku
Imam vise nego dobar seks sa jednom raskosnom damom,doduse malo starijom od mene ali oboje smo u ono* najboljim godinama*.
Uz sve to imam toliko vremena da se bavim onim sto najvise volim( devijant-performansi )i stvarno ne znam sta bih jos.

Ti si Iva u odsustvu problema prepoznala staticnost,izolaciju ali ja dnevno upoznam i kontaktiram sa toliko ljudi da je to neciji mjesecni prosjek.
To bi bila izvjesna  satisfakcija u zivotnoj ekspanziji ako mogu dovoljno jasno da se izrazim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
onda ne razumem sta hoces da kazes.

ako si hteo samo malo da se pohvalis, za to postoji druga tema
http://forum.burek.com/index.php/topic,89813.0.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Zelim da diskutujemo o necemu sa cim ni sam nisam nacisto.
Skoro sam cuo jednu terminolosku uzansu
"iskusan vjernik"
Znaci vjernik sa stazom jel?
To bi podrazumjevalo neakav visi rezonski nivo i mali otklon u ophodjenju prema stvarima koje nam se desavaju.
Otklon u smislu povecane tolerancije za pojmove koji su opsteprihvaceni kao dobri ili losi.

Nesto slicno postoji u astarlnoj projekciji ili manje famoznim video-igricama gdje za svaku narednu fazu opremas se oruzjem koje ti obezbjedjuje put.
Znaci,pri nekom od narednih padova  ne vracas se na pocetak  vec do upravo tog nivoa.
U umjetnosti devijacije postoje pravila i jedno od tih je da devijant mora da ima "Gurua devijacije" inace postoji velika opasnost za njega.
U svakom slucaju svaki duhovni put zahtjeva podrsku od osobe koja je vec iskusna u tome i koja je prosla slicnom stazom.
Taoisti,sekte mrznje i nasilja,pogromisti,dani i noci sakala,monasi,i razni ini,svi se slazu u jednom.
Da za put koji odaberes moras da imas iskusnog ucitelja koji je prosao tom stazom.

Ja sam sam se do sada  suocio sa velikim procentom problema koji u toku zivota zadese normalnog covjeka .
Prelezao sam jedan rat i jednu ljubav.
Prelezao sam mnogo rastanaka i bio svjedok mnogim nepravdama.
Poprilican dio moje psihosomatske strukture je odvaljen od pocetnog statusa.

Ne bih mogao reci da sam generalno oguglao na te stvari ali kao da sam stekao neko novo !"oruzje"na svom putu.
A iz gore navedenog zakljucili smo da se to ne moze bez Gurua,kojeg inace nemam jel.
Mozda pravi Gurui i nemaju svoje ucitelje?
Neko se radja iz loze Gurua i u zivotu moze da ima samo ucenike?
Ako jedan takav u zivotu odabere ljudsku psihu kao krucijalno zanimanje onda on danas postane dobar psiholog?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
uh, previse filozofije za ovako sparan dan....

nedelja je covece, nedeljom se i mozak odmara  Smile
mozda neki drugi put... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
U VL postoje razvijene matrice ispoljavanja koje su direktan produkt aktuelne motivacije individue
Iva177,
prednost ovih foruma je sto niko ne moze da te primora na diskusiju.
Komentar je odraz dobre ili lose volje ali volje.
To je kao kad bih ja sad otisao na forum o kulinarstvu i na nekoj temi napisao;

"Dobar vam je ovaj recept ali moja stara to bolje napravi samo sada je u garazi i mjenja krajnice na nasem landroveru tako da ne moze da vam se javi.
Mozda neki drugi put...pozdraf i mahanje"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:14:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.