Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:54:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bad Copy-Novi album  (Pročitano 11719 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung 
A daj vise netko nek stavi!!! tj. posalje!! Smile
IP sačuvana
social share
Now you know the hoes, they know how I roll
In that new Rolls with the suicide doors...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


You wana get high? Are you shure?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6630,N73
 Smile
IP sačuvana
social share
------FC.Liverpool------
you will never walk alone
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Da stvarno...saljite link na private...nema smisla Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
i meni link na private
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson Z610i
Izgleda nista od ovoga. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ne odustajte...na kraju krajeva - ja sam po prvi put posle deset i kusur godina krenuo do grada da kupim original CD...nema!!!...dakle dao bih 850 dindzi ali nije do toga...jednostavno...naravno da je prvo snabdeven BG i okolina...a JUG...ma nema nista od toga - u IPS-u reaguju kao da trazim tartufe...u ostalim CD radnjama - slicno...dakle - bled pogled i glup komentar - " Jos nije izasao taj album"...vazi...sve ja kapiram i komentar coveka koji mi je na PP poslao da ne zeli da bude prvi koji je pustio Album u promet...ej ali...zar izmedju ostalog nije poenta da sto vise ljudi cuje ove kraljeve...alo - pa nemaju svi i za ADSL i za kupovinu i za postovanje nestvarno brzog zakona o privatnoj svojini...tj. autorskim pravima...Hey - pa ja nisam siguran da je kuca u kojoj zivim u potpunosti moja jer idalje postoje repovi stare garniture i zatucanih zakona koji ogranicavaju glupostima...zasto zaboga...bilo ko ogranicava razmenu linkova i downloada bilo cega...alo - bre - cemu to...da - znam - kaznice Vas...alo - pa kako ce da Vas kazne kada su svi serveri koji share-uju strani...pa zar nije malo smesno da se ucutkamo svaki put kada nam zapad nezno izusti PSSSSSSSTTTTT....alo BRE...pa bar je ovo NICIJA ZEMLJA...pa ne moze to tako...ALO BUREK - moderateri pa do juce ste postavljali full albume za download koji su bili toliko svezi da je zemlja gorela od same pomisli da to moze tek tako da se skine...i onda...onda VELIKA...kontra...razumem da Vam prete...da morate da postujere pravila svetskih razmera...ali Jbem mu mater pa ovo je domaci album...ne zelim da ga skinem da bih ustedeo - zelim da ga skinem da bih uzivao...ponavljam - nemam gde da ga kupim...i sada smo mi koji trazimo link - grbavi!!!???....ne razumem...zasto...ko je dao kalup da ocenjujete masu...cemu individualnost ako si u toru...cemu glas protiv ako zabranjen je izbor...sta pokusavate da resite slihtanjem...Da li ste svesni da imate najveci forum na Balkanu?!!!...da li ste razmisljali o tome da ce uskoro stici novi zahtev da uklonite linkove ka slikama iz Sex foruma...i sta onda?!....zasto onda doci na Burek...cemu sve kada ce Vas nakraju ograniciti hortikulturom i klasicnom muzikom...shareware programima i igrama...usluznim linkovima koji iskacu na Googlu na prvu loptu...po cemu cete se razlikovati?!!?...zasto cu pozeleti da Vas posetim?!@...Da naucim kako da presadim kaktus...hahahaha///zaobidjite...ljudi ovde dolaze da bi se izraziili i da bi podrzali slobodu misljenja i nejednakosti koja je ocigledna...Pa zasto je zaboga nebi izbacili u prvi plan...pa retko ko ima...sve ih na kraju ususkaju u demokratiju i ono vec nadaleko poznato "Postuj svoju Drzavu i svoj posao sve dok mozes da prezivis"...znate...demokratija ima puno strana...jedna od njih je uljuljkavanje u sistem koji potencira kolevke kao simbol razvoja...teska je evolucija kada se vec desila a neko te tera da je opet stvaras....nema logike...Sam Bad Copy bi voleo da sto vise ljudi cuje nesto sto menja stvari - definitivno...da - naravno momci zasluzuju da pokupe kes...ali da se ne lazemo...pa Vlado Georgijev - na koga vlaze mnoge zene...je vise skinut sa net-a nego sto je kupljen...Zasto zaboga ne pruziti priliku grupi koja je jos uvek za masu surovi underground...nije ok...niko ko nije upoznat sa temom nece da puknet 500 Dina na nesto o cemu nema pojam...pa to nije Ceca...nije ovo album koji ide uz Svet...na ovom albumu ne zaradjuje Pink(za divno cudo)...ovo je nesto sto je izbaceno direktno iz duse...oseca se i vidi se kada se pogleda spot "zurka"...konkretno govoreci o novom albumu...a premotajte trake i pustite starije albume i pesme...zapitajte se sta im je bio podstrek da ustanu i okrenu situaciju skroooozzz...koji motiv je morao da bude u pitanju da krenu protiv svega sto je vec odavno zacementirano u ovoj nasoj zemlji...koliko ortaka sam morao da nasadim pored zvucnika i da kazem "Aj umukni...i saslusaj"...koliko je vremena bilo potrebno da se oformi 'grupa' pojedinaca koja prihvata ovu vrstu rap-a i muzike uopste...Koliko ljudi je uostalom od prethodnog albuma - postavljalo pitanje sebi "He he he-------koliko je ovo jako i tacno...kada li ce novi album da skoci na policu"...i sada Vi meni recite da je piraterija postaviti link za nesto ovako...NE Nije...to je razmena kulturnih dobara...ako na svakom trecem post-u vidim link za rapidshare koji reklamira Stoju i posle bude banovan...slazem se da i ovde vaze ista pravila...ali uz malo vise propusta...cisto zbog kvaliteta materijala koji se postuje...

Hvala moderateri...

By the way - verujem da radite svoj posao na najbolji moguci nacin...ej - ali ima jedna poslovica...volim da je citiram..."Ponekad kada si na vrhu imaginarnog brega pravila - mnogo vise kontrolises realna prava mase...kada svesno zazmuris na zakon koji ti deluje kvarno no sprovodjenjem istog"....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ovo je poprilicno alkoholisan post...ne zamerite na pravopisnim greskama...a ima ih 500%...poenta je valjda ocigledna...nisam zeleo da prosipam gramaticki neprimeran prekor masi...vec samo da pokusam - da okrenem pogresnu logiku share-ovanja muzike...i svega ostalog...jednostavno - postoje stvari zbog kojih zamzuris na odredjeno vreme - da bi se, naravno, desile...dakle...ispostujes zakon tako sto zaboravis pravila na neko vreme...ukor sledi kada 'posebna masa' zloupotrebi ono sto je predvidjeno za zloupotrebu...dakle ne postoji zlocin vec samo motiv...a motiv sam po sebi izdvaja sebe...ma koiliko paradoksalno zvucalo...ponekad pobedjujes dok gubis...postoji razlog za ova dva post-a...ne, nije do Bad Copy albuma...mada da nije izasao...verovatno bi post bio nevidljiv i bez ikakve poente - koja makar dotice ovu satro zakonski opravdanu cenzuru svega...smesno je sve to...kul... je sto ste izabrali da budete poput onih koji su zbog diplomatskih odnosa - zabranili prikazivanje filma iz Kine - koji je prikazivao ono sto je izuzetno mala grupacija revolucionara u Kini dozivela kao nesto sto treba cak PREnaglasiti u video formatu...i da Srbija treba da slegne ramenima i da kaze : "Da, zarad nasih dugogodisnjih ekonomskih i prijateljskih odnosa nebi trebali da prikazete 'odredjeni' film"...i mi naravno klimamo glavo(interesantno - to radimo bas onda kada o tome ne odlucujemo)...dakle - sve dok neki pojedinac ne ustane i sopstvenim rukama ne ugura film u projektor i pusti ga masi koja je ionako navikla na cenzuru - nema niceg od pesnice koje se izdvaja u vazduhu...nema apsolutno niceg od onog "Ja sam protiv"...ako zelimo da misnjenje pojedinca vredi makar toliko da mozemo da zahtevamo nesto za sta u trenutnoj situaciji nemamo novca tj. nepostojanje ustanove koja ce nam za realnu cenu proizvoda - prodati proizvod...ne smemo pricati o bilo kakvoj razmeni...Alo Mod...cemu Mp3 i Muzika ako ste u potpunosti transformisali poentu istog...neka se zove diskusija o muzici i tekstovima(Strogo zabranjeno bilo kakvo uzivanje u svemu ovom)...hey-----cemu to...koliko para treba da se skupi da se zaobidje cimanje sa Zapada ili odakle god vec...evo za pocetak ja Vam dam 50e - javite se na mail...Poenta je da se ustane protiv svega...alo ovo nije drzava tj.  jeste ali vaze nasa pravila...Pa daj da ih postujemo...a ne da ih odstranjujemo...to ne vodi nigde...samo smanjuje broj clanoca koji iole misle...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ajd nek neko meni na privat pošalje download link za Bed Kopi album
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Cemu trud - kad covek kuca ko lud da docara nesto - kad se sve na kraju izjalovi...

"Imao si pucanj i priliku..."

Yo - ko razume - bori se...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Ne kontas...
Ja licno necu da bilo sta takvo bude... nema pritiska ni odakle.
Eto vam pun internet pa uzivajte u pirateriji ako bas volite, ovde necete...
Ne treba mi ni takav sadrzaj ni paranoicna masa mediokriteta koja vristi i skici "Daj da skinem! Daj da skinem!"
Imate i previse sajtova koji to nude.. slobodno idite na njih i uzivajte..
Sloboda izbora.
I moja sloboda kao autora i vlasnika ovoga.
I tvoje misljenje i ovaj napad iskrenosti, nece nista promeniti...
A "kraljevi" ako hoce da se album cuje, mogli su da i sami slobodno pustiti... kako to nisu uradili i nisu hteli, skidacete ga sa nekog drugog sajta ili cete ga kupiti.
Lock.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:54:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.