Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bačena bomba na kuću Ramiza Delalića-Ćele  (Pročitano 2190 puta)
14. Apr 2007, 02:07:39
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Bačena bomba na kuću Ramiza Delalića-Ćele
Petak, 13. april 2007. 12:11

Jedna eksplozivna naprava bačena je u četvrtak ujutro na porodičnu kuću bivšeg oficira Armije BiH Ramiza Delalića-Ćele u Sarajevu, saopstila je policija Kantona Sarajevo.

Tom prilikom niko nije ranjen, a pričinjena je materijalna šteta na kući. Kako je sarajevska policija saopštila, o tom dogadjaju obavešten je kantonalni tužilac, a službenici policije Kantona Sarajevo, posle uvidjaja, nastavljaju rad na rasvetljavanju tog krivičnog dela, identifikaciji i pronalasku izvršioca.

Delaliću se trenutno sudi za ubistvo srpskog svata Nikole Gardovića, koji je u martu 1992. godine ubijen na sarajevskoj Baščaršiji i što je označilo početak rata u BiH.

Ramiz Delalić važio je posle rata za jednog od ključnih ljudi organizovanog kriminala u BiH, a više od dve godine proveo je u bekstvu u Turskoj.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
Ćelo,moj nekadasnji komsija... Smile
Sta reci...coveku se "sudi" ...kao da se sumnjici za cyber-kriminal,pa je tesko utvrditi krivicu... Smile
Ko zna sta je,i ko je...ne znam kome se sad zamerio... Smile
Moram zvati jednog drugara,Ćelo mu je rođeni amidža-stric...bas me zanima sto je...ranije nije imao problema sa te strane,mada,ko zna... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 5610
Лети, лети, лети... Ћело!   Smile
Следећи пут нема промашаја!
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ćelo,moj nekadasnji komsija... Smile
Sta reci...coveku se "sudi" ...kao da se sumnjici za cyber-kriminal,pa je tesko utvrditi krivicu... Smile
Ko zna sta je,i ko je...ne znam kome se sad zamerio... Smile
Moram zvati jednog drugara,Ćelo mu je rođeni amidža-stric...bas me zanima sto je...ranije nije imao problema sa te strane,mada,ko zna... Smile

celin rodjak ti drug?
jel taj nije extreman kad se druzis s njim il sta?
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
@bokimajk
Nije rodjak nago bratanac,a i nije on kriv za to... a i da je extreman  Smile  pa od toga se ne zivi.... Smile
« Poslednja izmena: 14. Apr 2007, 07:36:47 od niko79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa dobro rod je to opet:)
pa znam da nije al mozda djeli ideje to sam mislio Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
pa dobro rod je to opet:)
pa znam da nije al mozda djeli ideje to sam mislio Smile
Da je Celo neki politicar i ideolog,pa da te razumem,za ideje...ovako on je jedan obican bandit,kriminalac i nista vise od toga,tako da sto se ideja tice... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa moras dodati i nacionalista
obicne krimose boli tuki ko ciju zastavu nosi i mase s njom Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
pa moras dodati i nacionalista
obicne krimose boli tuki ko ciju zastavu nosi i mase s njom Smile
Bas tako...Celo je i bio "perjanik",prva elita njima "Bosne ponosne"... Smile Smile Smile
Obicna fukara,koja pored tog ubistva ima i silovanje na teritoriji Srbije,zbog cega je i "spektakularno" pobegao iz jedne prdekane,skocio sa drugog sprata,polomio ruku i nogu,ili vise,nisam siguran....sacekao ga taxista 500 metara dalje, i prevezao preko granice u BiH....onda su tog taxistu panduri,tako ubili od batina, da ga je,majka Hajrija jedva prepoznala...ko bi reko da ce o takvim fukarama,nakon toliko godina biti nekog pomena...
Evo sad se nesto setih...teta Hajra(onakva zena) odavno preselila na ahiret...nije ni cudo pored onakvog dzenabeta...sram ga bilo,gde god da je,majci na dzenazu nije dosao...
« Poslednja izmena: 15. Apr 2007, 05:50:02 od niko79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa dobro rod je to opet:)
pa znam da nije al mozda djeli ideje to sam mislio Smile
Da je Celo neki politicar i ideolog,pa da te razumem,za ideje...ovako on je jedan obican bandit,kriminalac i nista vise od toga,tako da sto se ideja tice... Smile

sad ukapira da se nismo razumjeli
kad sam mislio djeli ideje mislio sam mu na tog bratranca
Smiley
mada ako je ovaj bio nacos ne moras znaciti da je i mali....
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.061 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.