Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Autoput Kragujevac-Batočina konačno 2013?  (Pročitano 3843 puta)
Jet set burekdzija


Duboko u šumama Amazonije

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Duboko u sumama Amazona
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia 2610
koliko para toliko se i sagradi, izgradnja autoputeva je naskuplji i najkomplikovaniji posao u oblasti nisko gradnje.

u chileu od grada La Serena do Copiapo- a nema autoput kroz pustinju Atacamu, jer se neisplati njegova gradnja, ima samo neku uzani i to je sve cak su izeleznicu ukinuli na toj relaciji. Naravno kome se zuri ima na raspolaganju sijaset aviona i avioncica.

hocu reci da je to veoma skup posao. Najveci poslovi i finansije odpadaju na pripremu terena i zemljane radove i obezbedjivanje stabilnosti podloge preko koje dolazi donji stroj. asfaltiranje je najlaksi posao u svemu.
« Poslednja izmena: 05. Jul 2012, 21:02:51 od zummba »
IP sačuvana
social share
zummba zlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
@zummba

Jel ti vidis razliku izmedju dzungle gde je flora toliko jaka da podize asfalt i ove sumadijske travice? Razumecu ove tvoje gluposti samo u slucaju da si clan "Zajedno za Sumadiju" pa moras da branis Verkovu politiku... sto verovatno i jesi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Citat
Naravno kome se zuri ima na raspolaganju sijaset aviona i avioncica.

Tebi kao pojedincu, najbolji vid transporta je avion. Medjutim firme koje svoju robu plasiraju na trziste avion je najgori moguci oblik transporta.
Putevi i zeleznica su ubedljivo najbolji vid transporta i shodno tome treba ih unapredjivati i razvijati.
Izgradnja aerodroma je jos komplikovanija stvar i jos vise zavisi od konfiguracije terena, ne mozes izgraditi gde ti zelis i kako zelis...put i mozes aerodrom ne.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Duboko u šumama Amazonije

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Duboko u sumama Amazona
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Nokia 2610
cg govorio sam o delu chilea koji zahvata pustinja atacama. i tamo sam isao vise puta. naravno da transport robe ide tesko avionski aki chile ima i more tihi okean. sav cargo ide brodovima cak do aljske. resili su oni dosta toga odavno.

a shone misli da sam napravio neku gresku u postovima, zao mi je jer je dosta summnjicava osoba i nemogu da dokazem da sam ozbiljan,
ja sam geolog pa sam jedno vreme radio na fundaciju terena za niskogradnju, sada me zanima samo arheo geologija i latin america.
IP sačuvana
social share
zummba zlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.