Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:24:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Auto kazne  (Pročitano 7861 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1012
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6300, 5800
E, drago mi je da se razumemo shto se tiche shale Smiley

one su nama pevale i  igrale
Ali ONE!
LOL! Smiley

Ah, shta ti je veliki grad, josh te i zatvorili..
Oca mog dobrog prijatelja zaustavili sa 3,08 promila (!!!), napisali kaznu i pustili ga da se odveze kutji!
IP sačuvana
social share
Mercedes S65 AMG
5.980cm³ 36-valve V12 BiTurbo
Max.Power 604KS@1.500-4.800rpm
Max.Torque 1.000Nm (Limited)
Top Speed 250km/h (Limited)
196.308€
. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
# BAC .30%: You're probably in a stupor. You have little comprehension of where you are or what's really going on around you. You may suddenly pass out and be difficult to awaken.
# BAC .35%: This blood alcohol concentration is similar to the physical effects of surgical anesthesia. You may stop breathing.
# BAC .40% - .50%: You are probably in a coma. The nerve centers controlling your heartbeat and respiration are slowing down, and it's a miracle if you survive.
 
Ovo 0.4% je 4 promila i tako dale, znaci cale se bio dobro narok'o. Inace 4-5 promila kaze ovde da je smrtonosna doza.

Izvor
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1012
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6300, 5800
Da, da, upoznat sam sa time...
Inache, malo mesto, svi se znamo, tako da su se chak i panduri urchili time shto su zabelezhili 3 promila... Kad ih je lik upitao "kako ste smeli da ga pustite da vozi tako mrtav?", pocheli su drsko da prebacuju, u fazonu "to nije moj problem"... choveche... :s
IP sačuvana
social share
Mercedes S65 AMG
5.980cm³ 36-valve V12 BiTurbo
Max.Power 604KS@1.500-4.800rpm
Max.Torque 1.000Nm (Limited)
Top Speed 250km/h (Limited)
196.308€
. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
SonyEricsson K - 700i
Ja imam 2000 sto sam vozio po sinama kad sam preticao kamion i jednu za vozenje u zutoj traci nisam mogo bolji dan da izaberem nego kad su dosli navijaci Rendzersa  Smile Smile Pun grad murije  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 418
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
1200 eur+ 3 meseca zabrana+morao sam da idem na neka predavanja o alkoholu itd!sve to zbog 1,23 i sto sam gazio punu liniju dobro i malo prekoracenje brzine!ovo je bilo u austriji

jednom sam  isparavio krivinu sa 160-170 valjda sam zaspao ni ja se nesecam udarim u kombi,zatim i omegu,onda mercedes w124 i  u 2 kamiona,i sve je to bilo parkirano!kroz kombi kao da sam prosao.omegu i mercedesa coveku uterao u dvoriste jedan kamion malo pomerio i  zadnji kad sam udario okrenuo se za 180 stepeni!alkohol 2,48(vadili mi krv) dobijem 3 meseca zabrane i neku kaznu od 80tak eur!
a one kazne od 1000-2000 din  ni sam neznam kolko(prekoracenje brzine,maglenke,pojas itd)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
1200 eur+ 3 meseca zabrana+morao sam da idem na neka predavanja o alkoholu itd!sve to zbog 1,23 i sto sam gazio punu liniju dobro i malo prekoracenje brzine!ovo je bilo u austriji

jednom sam isparavio krivinu sa 160-170 valjda sam zaspao ni ja se nesecam udarim u kombi,zatim i omegu,onda mercedes w124 i u 2 kamiona,i sve je to bilo parkirano!kroz kombi kao da sam prosao.omegu i mercedesa coveku uterao u dvoriste jedan kamion malo pomerio i zadnji kad sam udario okrenuo se za 180 stepeni!alkohol 2,48(vadili mi krv) dobijem 3 meseca zabrane i neku kaznu od 80tak eur!
 a one kazne od 1000-2000 din ni sam neznam kolko(prekoracenje brzine,maglenke,pojas itd)

a gde je bilo to sto si pokosio 5-6 auta + kamion? U Austriji ili ovde ?
Ako je kazna 80e, onda je ovde  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 418
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
naravno u srbiji da je bilo u austriji verovatno nikad vise ne bih video dozvolu
1200 eur+ 3 meseca zabrana+morao sam da idem na neka predavanja o alkoholu itd!sve to zbog 1,23 i sto sam gazio punu liniju dobro i malo prekoracenje brzine!ovo je bilo u austriji

jednom sam isparavio krivinu sa 160-170 valjda sam zaspao ni ja se nesecam udarim u kombi,zatim i omegu,onda mercedes w124 i u 2 kamiona,i sve je to bilo parkirano!kroz kombi kao da sam prosao.omegu i mercedesa coveku uterao u dvoriste jedan kamion malo pomerio i zadnji kad sam udario okrenuo se za 180 stepeni!alkohol 2,48(vadili mi krv) dobijem 3 meseca zabrane i neku kaznu od 80tak eur!
 a one kazne od 1000-2000 din ni sam neznam kolko(prekoracenje brzine,maglenke,pojas itd)

a gde je bilo to sto si pokosio 5-6 auta + kamion? U Austriji ili ovde ?
Ako je kazna 80e, onda je ovde Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
1200 eur+ 3 meseca zabrana+morao sam da idem na neka predavanja o alkoholu itd!sve to zbog 1,23 i sto sam gazio punu liniju dobro i malo prekoracenje brzine!ovo je bilo u austriji

jednom sam  isparavio krivinu sa 160-170 valjda sam zaspao ni ja se nesecam udarim u kombi,zatim i omegu,onda mercedes w124 i  u 2 kamiona,i sve je to bilo parkirano!kroz kombi kao da sam prosao.omegu i mercedesa coveku uterao u dvoriste jedan kamion malo pomerio i  zadnji kad sam udario okrenuo se za 180 stepeni!alkohol 2,48(vadili mi krv) dobijem 3 meseca zabrane i neku kaznu od 80tak eur!
 a one kazne od 1000-2000 din  ni sam neznam kolko(prekoracenje brzine,maglenke,pojas itd)
Mudro cinis sto cinis, pitomce, ovom se nema sta dodati niti oduzeti. Nego kojim si ti to vozilom sve ovo uspeo, znam da su kod mene u NS ovakve stvari cinili sa Dodge Viperom...
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 418
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
1200 eur+ 3 meseca zabrana+morao sam da idem na neka predavanja o alkoholu itd!sve to zbog 1,23 i sto sam gazio punu liniju dobro i malo prekoracenje brzine!ovo je bilo u austriji

jednom sam isparavio krivinu sa 160-170 valjda sam zaspao ni ja se nesecam udarim u kombi,zatim i omegu,onda mercedes w124 i u 2 kamiona,i sve je to bilo parkirano!kroz kombi kao da sam prosao.omegu i mercedesa coveku uterao u dvoriste jedan kamion malo pomerio i zadnji kad sam udario okrenuo se za 180 stepeni!alkohol 2,48(vadili mi krv) dobijem 3 meseca zabrane i neku kaznu od 80tak eur!
 a one kazne od 1000-2000 din ni sam neznam kolko(prekoracenje brzine,maglenke,pojas itd)
Mudro cinis sto cinis, pitomce, ovom se nema sta dodati niti oduzeti. Nego kojim si ti to vozilom sve ovo uspeo, znam da su kod mene u NS ovakve stvari cinili sa Dodge Viperom...
neces da verujes passat b5 1,9tdilimuzina 1999god postovacu slike pa ce da vidis  sta je od njega ostalo,malo cete sacekati za slike jer su u srbiji a ja u austriji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jednom sam isparavio krivinu sa 160-170 valjda sam zaspao ni ja se nesecam udarim u kombi,zatim i omegu,onda mercedes w124 i u 2 kamiona,i sve je to bilo parkirano!kroz kombi kao da sam prosao.omegu i mercedesa coveku uterao u dvoriste jedan kamion malo pomerio i zadnji kad sam udario okrenuo se za 180 stepeni!alkohol 2,48(vadili mi krv) dobijem 3 meseca zabrane i neku kaznu od 80tak eur!

...i onda samo neko nek' kaze da su sudovi strogi! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:24:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.