2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Australian Open 2010  (Pročitano 14720 puta)
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG L5 II
Šok na startu - Šarapova ispala!

Premijerni meč Australijan opena doneo je odličan tenis i prvo iznenađenje. Duel dve Marije je pripao 58. teniserki sveta Kirilenko, koja je eliminsala bivšu šampionku, svoju odličnu prijateljicu i 14. nosioca Mariju Šarapovu posle tri seta i više od 200 minuta uzbudljive igre - 7:6 (4), 3:6, 6:4. Safina, Klajsters, Enan i ostale favortkinje nisu dozvolile iznenađenja.

Šarapova je takmičenje u Melburnu otvorila brejkom, koji je bio pravi nastavak njene samouverene izjave da se konačno oseća spremnom za vrhunski tenis. Međutim, svojevrsna odbrana titule iz 2008. godine i nekakav veliki povratak posle povrede i prošlogodišnje pauze sa AO su se ubrzo činili kao teška misija.

 

Šarapova je imala puno problema sa servisom, morala je da čupa svoje gemove i brani vezane brejk lopte, što joj je polazilo za rukom sve do osmog gema. Raspoložena Marija Kirilenko se uz nekoliko briljantnih riterna vratila u ravnotežu, a kada je povela sa 5:4 usledio je veliki test za Mašin servis i njeno samopouzdanje. Šarapova i njeno rame su izdržali tada, ali ne i u taj-brejku - 7:4 posle pet vezanih poena i zasluženih 1:0 za Kirilenko.

U drugom setu se situacija na terenu dodatno zagrejala, a publika na Rod Lejver areni je mogla da uživa u žestokom i prilično glasnom tenisu. Šarapova se odbranila na startu nastavka, a onda je kroz bezbroj izjednačenja stigla i do prednosti - 2:0. Kirilenko je odmah odgovorila, ali i dopustila novi brejk - 3:1. Ovog puta to je bilo dovoljno za Šarapovu da se potpuno vrati u meč, iako je bila na ivici u samom finišu seta. Dva fantastična servisa su joj otvorila put ka izjednačenju - 6:3 i 1:1.
Odgovor nekoliko meseci starije Ruskinje je stigao veoma brzo, a na semaforu na krovom pokrivenom centralnom terenu je pisalo 3:0. Šarapova je probala nekako da uzvrati i našla je snagu za ribrejk i 5:4. Ipak, već u sledećem gemu nije mogla da pronađe pravi servis, vezala je nekoliko grešaka, a Kirilenko je uprkos očiglednoj nervozi uspela da pusti ruku i iskoristi drugu meč loptu - 6:4!

Marija Kirilenko je upisala jednu od svojih najvećih pobeda u karijeri i u 2. kolu će potpuno zasluženo igrati protiv Ivon Musburger, koja je eliminisala Timeu Bačinski sa 6:4, 4:6, 6:2.

 

Belgijanka Žastin Enan nije imala puno posla na startu AO budući da je posle 73 minuta igre slavila protiv zemljakinje Kirsten Flipkens 6:4 i 6:3. Mnogo ranije, premijerni meč na Hajsens areni je završila Dinara Safina i prva obezbedila plasaman u narednu rundu. Druga teniserka sveta je rutinski savladala slovačku teniserku Magdalenu Ribarikovu sa 6:4, 6:4. Safina će igrati u 2. kolu protiv bolje iz duela Zahlavova Stricova - Regina Kulikova.

 

Možda i najveći favorit za osvajanje titule, bez obzira što uz njeno ime u zagradi stoji broj 15 Kim Klajsters je potvrdila svoje ambicije furioznim startom. Belgijanka je oduvala Kanađanku Valeri Tetro sa terena rezultatom 6:0, 6:4 za manje od sat vremena igre. Klajsters u drugom kolu očekuje bolja iz duela Sesil Karatančeva - Tamarin Tanasugarn.

Sigurno je startovala i Svetlana Kuznjecova (3), koja je loš početak sezone ostavila iza sebe i sa 6:1, 6:2 pobedila Anastaziju Rodionovu. U jednom od većih derbija 1. kola, Italijanka Flavija Peneta bila je bolja od Ane Čekvetadze 2:1 (6:3, 3:6, 6:2), dok je predvodnica novog talasa belgijskog tenisa Janina Vikmajer savladala Rumunku Dulgeru posle mnogo muka sa 1:6, 7:5 i 10:8.

Program na Hajsens areni zatvorila je Jelena Dementijeva (5) više nego sigurnom partijom protiv zemljakinje Vere Duševine - 6:2, 6:1.

 

Kraj programa je bio rezervisan za meč Alise Klejbanove i Jelene Dokić, koja očigledno nije mogla da se nosi sa emotivnim teretom koji je donela u Melburn park 6:1, 7:5 - opširnije pročitajte ovde.

 

Rezultati 1.kola:

Kim Klajsters (15) (Belgija) - Valeri Tetro (Kanada) 6:0, 6:4

Marija Kirilenko (Rusija) - Marija Šarapova (14) (Rusija) 7:6, 3:6, 6:4

Žastin Enan (Belgija) - Kirsten Flipkens (Belgija) 6:4, 6:3

Dinara Safina (2) (Rusija) - Magdalena Ribarikova (Slovačka) 6:4, 6:4

Janina Vikmajer (Belgija) - Aleksandra Dulgeru (Rumunija) 1:6, 7:5, 10:8

Svetlana Kuznjecova (3) (Rusija) - Anastasija Rodionova (Australija) 6:1, 6:2

Flavija Peneta (12) (Italija) - Ana Čekvetadze (Rusija) 6:3, 3:6, 6:2

Elena Baltača (V. Britanija) - Polin Parmentije (Francuska) 6:4, 3:6, 7:5

Žije Ženg (Kina) - Šuaji Peng (Kina) 0:6, 6:1, 6:2

Ivon Mojzburger (Austrija) - Timea Bačinski (Švajcarska) 6:4, 4:6, 6:2

Katerina Bondarenko (30) (Ukrajina) - Joana Raluka Olaru (Rumunija) 6:2, 7:6

Anastasija Pavljučenkova (Rusija) - Anastasija Sevastova (Litvanija) 6:2, 6:4

Marija H.M. Sančez (24) (Španija) - Evgenija Rodina (Rusija) 6:0, 6:0

Elena Dementijeva (5) (Rusija) - Vera Duševina (Rusija) 6:2, 6:1

Alisa Klejbanova (27) (Rusija) - Jelena Dokić (Australija) - 6:1

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG L5 II
Ispala i Jelena Dokić

Kišom isprekidan program Australijan opena zatvorila je miljenica domaće, ali i dela srpske publike Jelena Dokić. Ona se u svom stilu oprostila od Melburna porazom od Alise Klejbanove - 6:1, 7:5, za 95 minuta igre.

Dokićeva je prvi set odigrala u skladu sa svime što joj se dešavalo od početka 2010. godine i uz mnogo oscilacija je izgubila taj period igre sa ubedljivih 6:1.
Ruskinja je svoju veliku seriju započetu pri rezultatu 1:1 nastavila sve do vođstva od 2:0 u drugom setu, kada je bilo jasno ko će ići u drugo kolo i da nema ništa od reprize herojskog niza Dokićeve na "svom terenu" iz 2009. godine.

Jelena je nekako uspela da se izbori sa emocijama, smiri ruku i odgovori na brejk u desetom gemu, čime je na najbolji način iskoristila veliku nervozu, vezane servis greške i činjenicu da njena rivalka nije umela da se nosi sa pritiskom prepune Rod Lejver arene - 5:5.

Ipak, to nije bila najava velikog preokreta, uprkos podršci publike, jer je Dokićeva sve upropastila za nepun minut. Loši servisi i traljavi forhend otvorili su prostor za Klejbanovu, koja je kao i mnogo puta do tada kaznila protivnicu, napravila novi brejk za 6:5, a zatim i odservirala za pobedu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG L5 II
Navijači uneli baklje, izbačeni sa tribina


Policija je danas odstranila sa tribina 11 osoba jer su stajale na sedištima i uznemirivale druge posetioce meča u kojem je prvog dana Australijan opena Hrvat Ivo Karlović eliminisao 13. nosioca turnira Čeha Radeka Stepaneka.

Kod jednog muškarca su pronađene dve baklje, koje je uspeo da, uprkos kontroli, unese na stadion.

"Ovi ljudi su odstranjeni sa stadiona i njihov povratak nije dobrodošao", izjavio je šef policije Džek Menzel.

On je rekao da ne zna za koga su ti ljudi navijali, javlja AP. Istovremeno je grupi hrvatskih navijača zabranjeno da uđu na stadion, jer su pred ulazom zapalili baklju.

"Nećemo tolerisati ružno ponašanje i to smo jutros pokazali. Ovde smo da bi uspostavili standarde. Naš zadatak je da se pobrinemo da događaj bude siguran i da su ljudi bezbedni", izjavio je Menzel.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG L5 II
Kirilenko: Ja sam kao Andrej Aršavin

Junakinja prvog dana Australijan opena svakako je mlada Ruskinja Marija Kirilenko koja je eliminisala jednog od favorita turnira Mariju Šarapovu sa 2:1 (7:6, 3:6, 6:4).

Kirilenkova je posle meča bila u centru pažnje ne samo novinara u Melburnu već i publike koja ju je ovacijama ispratila sa terena. Na pitanje da li je trijumf nad Šarapovom njena najveća pobeda u karijeri, nasmejana Ruskinja je da joj je jedna od najvrednijih do sada.

"Mislim da sam Mariju već pobedila jednom pre nekoliko godina, ali sam takođe i pobeđivala devojke iz TOP 10. Znala sam da će Marija da igra agresivno pa sam se i ja pripremala za taj meč na sličan način", rekla je mlađa Marija.

Pobednica najuzbudljivijeg meča 1. kola je otkrila i da je prijateljica sa Šarapovom, ali i sa ostalim teniserkama, ali i da se na terenu sve zaboravlja. Novinare je interesovalo i da li možda imitira fudbalera Arsenala Andreja Aršavina kada često stavlja prst na usne kako bi "utišala" publiku.

"Znam da i Aršavin to radi, Svetlana Kuznjecova mi je to rekla. Ona je mislila da sam ja to pokupila od njega. Samo ja to uglavnom radim zato što tada i jeste buka na tribinama", istakla je Kirilenko.

Ona je dodala da joj se u glavi "ništa specijalno" nije događalo prilikom poslednja dva poena, i da je gledala samo da bude što je moguće više koncentrisana.

"Nisam te poene doživela kao odlučujuće, jer da jesam, pitanje je kako bi ih odigrala. Pokušala sam i uspela da ostanem smirena. U prvom setu se nisam najbolje snalazila, ali već u drugom sam videla kako mogu da je pobedim. Još od Vimbldona prošle godine vukla sam povredu kolena i drago mi je što sam je izgleda pred AO zalečila", dodala je Marija koja je na kraju poželela svom dečku Igoru Andrejevu sreću u meču 1. kola protiv Švajcarca Rodžera Federera.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG L5 II
Del Potro i Nadal sigurni, ispao Štepanek

Pobednik US Opena Argentinac Huan Martin Del Potro zabeležio je pobedu protiv Amerikanca Majkla Rasela sa 3:1 (6:4, 6:4, 3:6, 6:2) na startu Australijan Opena.

Ni Del Potro nije izbegao sudbinu ostalih kolega da mu meč bude u prekidu zbog kiše, ali ga to nije sputalo da opravda ulogu jednog od favorita turnira.

U muškoj konkurenciji sigurne pobede na startu su upisali i Endi Rodik (7) protiv Tima de Bekera (6:1, 6:4, 6:4) i Ivan Ljubičić (25) protiv Džejsona Kublera (6:1, 6:2, 6:2), dok je Fernando Gonzales (11) imao za nijansu više problema protiv Olivijea Rohusa (6:3, 6:4, 3:6, 6:1). Endi Marej (5) je oduvao Kevina Andersona sa 6:1, 6:1, 6:2 za sat i 37 minuta igre.

Naturalizovani Australijanac Bernand Tomić nastavio je sa uspešnim partijama budući da je eliminisao Francuza Gijoma Rafina, dok su u 2. kolo prošli i Ivan Ljubičić, Vejn Odesnik i Florijan Majer. Meč Ive Karlovića i Radeka Štepaneka obeležilo je izbacivanje preglasnih navijača sa tribina, koje je očito smetalo Čehu pa je i njegova eliminacija jedno od iznenađenja dana. Na turniru više nije ni sve slabiji Amerikanac Mardi Fiš, koga je neočekivano lako izbacio Kazahstanac Andrej Golubev.

 

U poslednjim satima prvog dana turnira, Rafael Nadal je izašao na teren i za dva sata i 34 minuta pobedio domaću uzdanicu Petera Lužaka sa 3:0 u setovima. Nadal će igrati sa pobednikom meča Slovaka Lukaša Lacka i Leonarda Majera iz Argentine.

Australijan open 1.kolo:

Muškarci:

Endi Marej (5) (V.Britanija) - Kevin Anderson (Južna Afrika) 6:1, 6:1, 6:2

Endi Rodik (7) (SAD) - Tijemo De Beker (Holandija) 6:1, 6:4, 6:4

Huan Martin Del Potro (4) (Argentina) - Majkl Rasel (SAD) 6:4, 6:4, 3:6, 6:2

Bernard Tomić (Australija) - Gijom Rafin (Francuska) 6:3, 6:4, 6:4

Fernando Gonzales (11) (Čile) - Olivije Rohus (Belgija) 6:3, 6:4, 3:6, 6:1

Ivan Ljubičić (24) (Hrvatska) - Džejson Kubler (Australija) 6:1, 6:2, 6:2

Vejn Odesnik (SAD) - Blaž Kavčić (Slovenija) 4:6, 6:1, 6:4, 6:2

Ivo Karlović (Hrvatska) - Radek Štepanek (13) (Češka) 2:6, 7:6, 6:4, 3:6, 6:4

Florijan Majer (Nemačka) - Filip Pečner (Nemačka) 0:6, 2:6, 6:4, 6:2, 6:2

Izvor: Blic

Rafael Nadal (2) (Španija) - Peter Lužak (Australija) 7:6, 6:1, 6:4

Andrej Golubev (Kazahstan) - Mardi Fiš (SAD) 6:2, 1:6, 6:3, 6:3
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG L5 II
Drugi dan AO: Svi na terenu

Imena svih predstavnika Srbije u singlu se nalaze u rasporedu mečeva za drugi dan Australijan opena. Svi oni bi trebalo da u noći između ponedeljka i utorka odigraju mečeve 1. kola, naravno, ako kiša ne pokvari planove.

Prva će na teren Jelena, koja bi konačno trebalo da odigra svoj meč 1. kola protiv Monike Nikulesku. "Džej Džej" će protiv Rumunke igrati na Margaret Kort areni prva po redu, što znači da ako ne bude kiše duel počinje u 1 čas posle ponoći po našem vremenu. Taj meč možete pratiti uživo u tekstualnom prenosu na Blicsport.rs.

U isto vreme na četvrtom po veličini terenu igraće Ana Ivanović, koja se u 1. kolu sastaje sa malo poznatom američkom teniserkom Šenaj Peri, 107. na WTA listi.
Peri je do glavnog žreba stigla kroz kvalifikacije i ovo će joj biti treći duel sa Anom. U sva tri je slavila srpska teniserka, bez izgubljenog seta, a dueli su igrani u 2006. i 2007. godini.

Novak Đoković igra poslednji meč na Hajsens areni protiv svog prvog rivala Danijela Himeno-Travera. Novakov protivnik je 73. teniser sveta, dve godine je stariji i slavio je u njihovom jedinom međusobnom susretu - 2006. u Barseloni rezultatom 6:4, 3:6, 6:3.

Pre Noleta se igra jedan meč u muškoj konkurenciji, u kom se očekuje laka pobeda Fernanda Verdaska nad Belom, a zatim slede dva meča u ženskoj: Voznijacki (4) - Voznijak i Venus Vilijams (6) - Lusi Safarova.

Nešto pre Novaka bi na red na terenu broj 18 trebalo da stigne Janko Tipsarević. Oni igra protiv američkog tinejdžera Rajana Harisona treći meč po redu. Janko i 341. teniser planete se do sada nisu susretali.

Viktor Troicki, kome nedostaju samo dva poena da se plasira u 2. kolo, "uglavljen" je na teren broj 19, ali tek posle meča Sergejev - Sela. Viktor vodi posle preokreta protiv Nikolasa Lapentija sa 4:6, 6:3, 6:1, 5:3, a rezultat u devetom gemu četvrtog seta je 30:30 i servira Ekvadorac.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG 
А јел може да се направи једна тема само за вести јер ово је тотално глупо да само копирате вести којих има свуда на нету а коментара нигде.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Pa eto ako ti je glupo napisi neki komentar  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG L5 II
Nadal: Uvek sam najnervozniji u prvom meču

Rafael Nadal je zadovoljan nakon trijumfa u prvoj rundi Australijan opena i kaže da je znao da neće imati lak zadatak protiv domaćeg tenisera Petera Lučaka sa 7:6 (0), 6:1, 6:4.

Branilac titule u Melburnu smatra da je dobro što je stigao da završi meč uprkos kiši koja je odložila većinu duela prvog kola. Dozu samopouzdanja mu je ulio i trijumf bez izgubljenog seta.

"Srećan sam zbog prolaska u drugu rundu. Znao sam da neće biti nimalo lako, a kada igram u prvom kolu nekog grend slema, uvek postoji ta nervoza koja kasnije nestane. Prvi set je bio veoma naporan, pravio sam mnogo grešaka, ali sam tajbrejk rešio u svoju korist, posle je bilo mnogo lakše", rekao je Nadal.

Na terenu je Španac u nekim trenucima imao problema kako sa obućom, tako i sa žuljevima na ruci.

"Odlučio sam se da ne uzimam nove patike jer su ove bile stare samo dva dana. Međutim, na nekim mestima na đonu su bile izlizanije nego što sam mislio, pa sam često klizao više nego što je trebalo", dodao je Nadal.

Rafa nije opterećen odbranom titule i smatra da će dobro odigrati turnir.

"Nosim lepe uspomene iz prošle godine, ali nemam neki teret zbog toga. Pobede u polufinalu i finalu prošle godine su neke od najemocionalnijih mojih trijumfa. Moja igra će još napredovati. Publika je kao i uvek sjajna", završio je Nadal.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG L5 II
Šarapova: Imala sam loš dan, život ide dalje

Ruska teniserka Marija Šarapova naizgled nije previše razočarana posle eliminacije u 1. kolu Australijan opena.

Da li zbog toga što u poslednje vreme ne uspeva da se vrati u željenu formu pa je očekivala eliminaciju od Marije Kirilenko ili je privatno zadovoljna svojim životom, tek Maša je pred okupljene novinare u Melburnu izašla vrlo nasmejana i pozitivna.

Na pitanje zbog čega nije igrala u svom stilu i kako to da je izgubila u 1. kolu, Šarapova je rekla da jednostavno "nije uspela da pobedi i to je to".

"Imala sam svoje šanse ali nisam uspela da ih realizujem. Dopustila sam joj da previše kontroliše meč. Ovo je jedan od onih mečeva koji dolaze na početku sezone kada još tražite stabilnost u igri a toga nema. Ne postoji sredina - ili igrate dobro ili loše", rekla je Šarapova.

Ona je naglasila da ne misli da ju je servis danas izneverio, mada mora da popravi i taj deo igre u nastavku sezone. Takođe je istakla da u ovom trenutku i ne puca baš od samopouzdanja.

"Zadovoljna sam svojim kretanjem na terenu, uprkos tome što vam Marija ne dozvoljava previše slobode u igri, jer često menja ritam. Sa druge strane, ne pitajte me imam li samopouzdanja u ovom trenutku, jer se odgovor sam nameće kada ispadnete prvog dana Gren slem turnira. Međutim, predamnom su sada dve mogućnosti - da budem razočarana i padnem u depresiju i da ustanem, nastavim da treniram i vratim se u formu. Ja biram drugu opciju. Dogodio mi se loš dan, ali život ide dalje", naglasila je Šarapova. 

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.