2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Australian Open 2009  (Pročitano 28752 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Dakle Nadalu fali US open a Federeru Rolan Garos da bi imali sva cetiri Grand Slama , pre ce Nadal osvojiti Us open nego Federer Rolan Garos , šteta za Federera a i za sezonu , jer da je dobio Federer bila bi mnogo zanimljivija ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6674
Zastava Бачка Паланка
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Mnogo mi je zao sto je Novak stao u cetvrtfinalu.

Rinaka, sezona bi i ovako trebala biti interesantna, sta Nadal sve treba da odbrani, Boze sacuvaj... Ako uspe, nema sumnje da je kralj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Da, posebno Vimbldon ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


moje zastave, nikad na pola koplja.....

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2684
Zastava Bajina Basta
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
Sve je to lepo. I Nadal jeste kralj. Ali 2008e. Tokom prosle sezone, cinilo mi se da je Federer bas los i da ga je Nadal razbio na svim poljima. A ja se zaboravio i kad god Fedex ne osvoji turnir,meni kao da je ispao u prvom kolu. A on vec 20 komada nije ispao pre polu finala. I sad je kao pravedan ovaj sistem da ga neko zameni na broju 1. Ccccc....
Sve mi ovo lici na F1 i kad resise da skinu Sumija.. Jos malo ce izmisliti da u tenisu ne sme da se menja reket do kraja meca.  Smile
IP sačuvana
social share
"...zasto se sve to desava,
    dal' covek ista resava
    il smo samo tu zbog ravnoteze
    medju zvezdama.... "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung 
Надал јесте у сјајној форми, али тенис је такав спорт, да морате бранити оно што сте освојили, како би остали на врху. Лепо је то Јувеландиа приметио.

Биће ова година паклена за Надала. И ова и следећа.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 4206
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung 
Svaka čast i Federeru i Nadalu na sjajnom meču. Žao mi je Rogera, istina da je Nadal sjajan igrač, ali Federer je ipak izgubio najviše "zahvaljujući" svojim greškama. Nadal i pored svojih kvaliteta, nikada neće biti istinski kralj teniskih terena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
Nadal i pored svojih kvaliteta, nikada neće biti istinski kralj teniskih terena.
Nadal je vec istinski kralj  koji je tenisu dao  novu dimenziju i novi smisao , da ga nije tenis bi mnogo siromašniji !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 4206
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung 
Citat
Nadal je vec istinski kralj  koji je tenisu dao  novu dimenziju i novi smisao , da ga nije tenis bi mnogo siromašniji !

Možda sam se grubo i pogrešno izrazila s tim da "nikada neće biti kralj teniskih terena". On jeste trenutno kralj po svojim svojim igrama(velikom telentu i fantastičnoj fizičkoj pripremljenosti), ali jednostavno, kao što reče SF, on nema tu eleganciju, tu prefinjenost, to "nešto" što ima Federer. Pratim tenis već mnogo godina, i po mom mišljenju, "to nešto" nije imao čak ni veliki Sampras(za one prije Samprasa ne mogu govoriti jer ne znam). Po meni, Federer je daleko najbolji teniser u posljednje dvije decenije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
kao što reče SF, on nema tu eleganciju, tu prefinjenost, to "nešto" što ima Federer
To je tacno i ja sam istog mišljenja !
Citat
"to nešto" nije imao čak ni veliki Sampras(za one prije Samprasa ne mogu govoriti jer ne znam). Po meni, Federer je daleko najbolji teniser u posljednje dvije decenije.
To nešto jeste imao Sampras i ja se dvoumim izmedju njih dvojice kome bih dao prednost ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone 7 Plus
AUS OPEN: I igrači "prolupali" zbog vrućine
Ponedeljak, 2. februar 2009. 12:33    

Ovogodišnji Australijan Open obeležila je jubilarna, deseta Gren slem titula u singlu za Serenu Vilijams, prvi trijumf Rafaela Nadala u Melburnu, kao i veliki povratak Jelene Dokić svetskom tenisu.

Publika je, ipak, imala prilike i da uživa u neobičnim izjavama najboljih tenisera sveta, a ne samo u njihovim potezima

Najpričljiva je, po običaju, bila Serena Vilijams, koja je u Melburnu imala velike padove u igri izazvane nedostatkom koncetracije.

"Imam mentalne probleme... Mada mislim da svi imaju takve probleme", kazala je Vilijamsova.

Ruskinja Nađa Petrova učešće na prvom Gren slemu sezone završila je porazom od zemljakinje Vere Zvonareve u četvrtfinalu, iako se nadala da će joj prolaz dalje olakšati Italijanka Sara Erani koja je prethodno igrala sa sedmom teniserkom sveta.

Interesantno je da se Petrova nadala iznenađenju, iako nikada do tada nije videla kako Eranijeva igra.

"Nikada nisam osetila njene lopte", kazala je Petrova.       (kako je ovo zvucalo na engleskom  haahahahahahahahahahahahahahah ah)

Najdalje od svih Ruskinja stigla je Dinara Safina, ali je u duelu sa mlađom sestrom Vilijams izgubila i drugo Gren slem finale u karijeri. Poraz je, ipak, nije previše uzbudio.

"Sada idem da pojedem čokoladni kolač. To će biti moj poklon", navela je Safina, koja je često bila prinuđena da odgovara i na pitanja o njenom starijem bratu Maratu, šampionu Australijan Opena iz 2005. godine.

Safina je o bratu uvek govorila sve najbolje, a sa njenim mišljenjem složila se i Serena Vilijams.

"Potpuno je razumem. I ja sam idealizovala Marata", istakla je nasmejana Amerikanka, koja se i preporučila zainteresovanim mladićima.

"Sve radim. Kuvam, čistim, pišem, šalim se. Uglavnom sve", navela je Vilijamsova.

Neki teniseri već su stekli status legendi, pa se sve što dotaknu pretvara u vredan suvenir. Jedan novinar tako je izrazio želju da dobije peškir finaliste Rodžera Federera, što je Švajcarac odbio.

"Nemam toliko peškira, a i ovi koje imam namenjeni su mojim prijateljima. Vas i ne znam, ali dobar pokušaj", rekao je Federer.

Vrućina je, kao što je već uobičajeno, konstantno smetala teniserima.

"Ljudi su bili spremni da umru, a ne da igraju tenis", rekla je Elena Dementijeva, dok je neočekivani polufinalista Fernando Verdasko imao neuobičajen plan za borbu sa visokom temperaturom.

"Verovatno ću nekoliko narednih dana da provedem u frižideru", rekao je Španac, kome su dobre partije u Melburnu donele prvi put plasman na devetu poziciju ATP liste.

Endi Rodik jedini je video i nešto dobro u celoj situaciji.

"Crvena je lepa boja. Ako na suncu provedete dovoljno dugo vremena pegice mogu da vam se spoje i onda možda i dobijete dobar ten", ocenio je Rodik.

Pojedini učesnici turnira imali su zamerke na raspored mečeva, koji je često zbunjivao publiku, ali i same igrače.

"Jedan dan sam igrao noću, jedan dan noću, jedan noću, sledeći dan... danju", rekao je Nadal.          (Sta li je hteo da kaze...)

Jelena Janković je u Melburnu izgubila prvo mesto na WTA listi, ali je pokazala sasvim nov način da postavljanjem pitanja eskivira ne baš uvek prijatne novinara.

"Da li ste vi pričali sa mnom tokom meča? Kada sam dolazila po peškir bio je tamo neki čovek koji je izgledao baš kao vi... Možda je neki klon. Navijao je za mene", upitala je Jankovićeva i prešla na sledeće pitanje.

Medijski je najispraćenija bila rasprava Rodika i Serene Vilijams o meču koji su njih dvoje igrali kao deca i u kome je Amerikanka savladala zemljaka.

"Imao sam 10 godina i bukvalno sam morao da trčim pod tušem da bi me voda pogodila. Ona je, sa druge strane, već dizala kamione", rekao je Rodik, ali mu Vilijamsova nije ostala dužna.

"Endi je samo ljubomoran, pošto su moji bicepsi i sada verovatno veći od njegovih. Neverovatno je ljubomoran, ali ne mogu da ga krivim", naglasila je Vilijamsova.

Sudije su, takođe, bile na meti tenisera.

"Nažalost, neki ljudi samo žele da se pet sekundi pojave pred kamerom i pokažu svima da su oni glavni. Tužno je to. I glupo", rekao je Marat Safin komentarišući odluku glavog sudije da mu oduzme poen zato što je prilikom servisa ušao u teren.

Safin je, inače, najavio da će mu ovogodišnji Australijan Open biti poslednji u karijeri, pa je novinare zanimalo šta će Rus dalje raditi.

"Uživaću, uživaću, uživaću. Pokušaću da gledam drugačije na tenis. Na primer, da ga gledam na televizoru, da navijam za nekog drugog", kazao je Safin.

Federer je odavno poznat kao najveći protivnik korišćenja tehnike da bi se utvrdilo da li je loptica završila u polju ili u autu. Švajcarac je čak rekao i da je to pravilo odvratno, ali je pokazao da ume dobro da ga iskoristi, pošto je uglavnom bio u pravu.

"Zašto sam uglavnom u pravu? Morate da imate loše linijske sudije za to. Oni mogu dosta da vam pomognu", pojasnio je Federer.

Gren slemovi su teniserima najbitniji turniri u karijeri, pa su i odlična prilika da se uoče njihovi sujeverni potezi, iako neki zaista nemaju smisla.

"Uvek koristim isti tuš ovde. Uvek tražim istu svlačionicu. Međutim, nema šanse da se setim koja je to svlačionica... Tako da možda i jeste glupo sve to", priznala je Serena Vilijams.

(Beta, MONDO)
« Poslednja izmena: 02. Feb 2009, 22:03:48 od zare88 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.