Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:53:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Audi TT stiže ranije  (Pročitano 6596 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Safari
keva je novi teteac  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
Audi TT uskoro u kombinaciji sa sportskim paketima s-line za 2.0 tfsi i 3.2 V6



Audi TT pogonjen 2.0-litrenim TFSI i 3.2-litrenim V6 agregatom uskoro će biti dostupan u kombinaciji s atraktivnim S-line paketom opreme. Agresivniji izgled i još bolje performanse zasigurno će zaintrigirati sve potencijalne kupce ovog sportskog kupea.

Dinamično dizajnirani branici ukrašeni su većim usisnicima zraka te karbonskim elementima. Tvrđi i 10 milimetara niži ovjes zaslužan je za bolje držanje ceste. U kombinaciji s niskoprofilnim gumama, koji se nalaze na naplatcima veličine 18 ili 19 cola, TT-a će biti teško izbaciti iz zadane putanje.

Kožna sjedala u S-line paketu imaju još izraženije bočne oslonce, a unutrašnjost je dodatno oplemenjena umetcima od aluminija. Ovako opremljen kupe iz Ingolstadta biti će dobavljiv isključivo u Avus srebrnoj i Misano crvenoj boji.

Cijena S-line sportskog paketa iznosi 1800, a S-line vanjskog paketa 1300 eura.






Izvor: AutoGodine.hr
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Stvarno odlično izgleda.. a tek koji osjećaj mora bit za volanom.. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Apple Iphone 8+
video sam ga neki dan u bg ovakav crveni Smile
extra Smile
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
Audi TT roadster - samouvjereni trendsetter



Audi je predstavio TT prilagođen ljubiteljima vožnje pod otvorenim nebom. Poštujući razlike među pripadnicima ove skupine vozača, div iz Ingoldstadta ponudio je TT Roadster u dvije izvedbe, vođene različitim filozofijama.

Snažniji model pokreće 3.2-litreni V6 s uzdama upregnutim u 250 konja, najvećeg okretnog momenta od 320 Nm. Snaga se prenosi na sve kotače putem nadaleko poznatog Audijevog quattro sustava. Osnovni model namijenjen je onima koji užitak krstarenja pretpostavljaju demonstraciji moći, no i 200 KS te 280 Nm iz dvolitrenog TFSI agregata bit će dovoljno za izražavanje sportskog temperamenta, iako samo s pogonom na prednje kotače.



Snažniji 3.2 V6 razvija 250 KS i 320 Nm, a osnovni 2.0 TFSI 200 KS i 280 Nm

Kupci će uz standardni manualni mjenjač sa šest brzina moći kao alternativu izabrati 'S tronic' sustava prijenosa s dvostrukom spojkom (poznatijeg kao DSG u Volkswagenovim modelima). Njime opremljen slabiji TT Roadster 2.0 ubrzanje 0-100 km/h ostvaruje za 6.5, a snažniji 3.2 V6 za samo 5.9 sekundi. Najveća brzina u oba je slučaja elektronički ograničena na 250 km/h. Pri tome će se potrošnja osnovnog 4-cilindraša kretati oko 7.8 l/100 km, dok će 'šestak' potrošiti približno 9.5 l/100 km.


TT Roadster se u maniri pravog trendsettera ne povodi za trendovima, već uvodi nove - umjesto metalnog, ima platneni krov u crnoj ili sivoj boji

U inat trendovima TT Roadster opremljen je automatiziranim platnenim krovom, umjesto složenim metalnim poput većine konkurenata. Razina buke i vibracija smanjena je umetanjem dodatnog izolacijskog sloja. Krov je uz standardnu crnu, dobavljiv i u sivoj boji. Sklapanje i rasklapanje krova posve je automatizirano i traje 12 sekundi.

Dodatna prednost u odnosu na sklopive čvrste pokrove je i mogućnost operabilnosti do brzine od 50 km/h. Naime, neki od najnovijih kupe kabrioleta s metalnim krovnim konstrukcijama za njihovo spuštanje ili podizanje moraju u potpunosti mirovati. Pri brzinama višim od 120 km/h, iz stražnjeg dijela TT Roadstera izdiže se spojler, koji poboljšava prianjanje automobila uz podlogu.


Iako je prtljažni prostor simboličnih dimenzija, putnici će uživati u kraljevskom komforu

Premda vlasnici kabrioleta kompaktnih dimenzija u pravilu ne računaju na prostranstvo prtljažnog prostora, Audi je i u tom segmentu napravio pomak u odnosu na prvu generaciju. S prijašnjih 210, prtljažnik je narastao na 250 litara. Naravno, sa spuštenim krovom ponuda prostora za prtljagu drastično se smanjuje. U usporedbi s prethodnikom, novi je TT Roadster 13.7 cm duži (417.8 cm), 7.8 širi (184.2) i 0.8 viši (135.Smile.

Cijena osnovnog 2.0 TFSI na domaćem njemačkom tržištu kreće od 33.800 eura, odnosno 43.800 eura za 3.2 V6. Početak prodaje, u skladu sa startom sezone kabrioleta, određen je za proljeće 2007.


Izvor: AutoGodine.hr

IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia N86
Audi skinuo TT

U AUDIJU su spremni za iduće ljeto. Sedam godina nakon predstavljanja prve generacije modela TT roadster isti na scenu stupa u potpuno novom izdanju.

Svi hvalospjevi koji su opjevani o coupe inačici vrijede i u pogledu otvorene izvedbe. Nije potrebno puno da se zaključi kako je sklopivim krovom s potpuno automatiziranim upravljanjem Audijev sportaš dobio na atraktivnosti. Isto vrijedi i u pogledu užitka u vožnji svojstvenom svim automobilima s otvorenim pogledom, a napose onima na osnovi rasnih sportaša.

Budući vlasnici neće se morati puno mučiti oko izbora motora. Za početak su predviđene tek dvije opcije, 2.0 TFSI sa 200 KS ( 6,5 s, 237 km/h, 7,8 l/100 km) te 3.2 V6 snažan 250 KS (5,9 s, 250 km/h, 9,5 l/100 km) i dostupan isključivo u inačici s quattro pogonom na sve kotače. Mjenjač je u oba slučaja ručni sa šest stupnjeva prijenosa, dok se S tronic (DSG) nudi na popisu dodatne opreme.

Konstrukcija vozila i ovdje je bazirana na ASF (Audi Space Frame) tehnologiji čije glavne odrednice su kombiniranje dva tipa konstrukcijskog materijala, aluminija i čelika, i to u omjeru 58:42. Time je masa svedena na minimum, slabija izvedba teži 1.295 kg, dok je istovremeno krutost nosive konstrukcije povećana za 100 % u odnosu na prethodnika.

No ipak, najzanimljiviji dio Audijevog noviteta je krov. Radi se o pomičnom krovu pokretanom elektro-hidrauličkim putem. Pod uvjetom da se vozilo kreće brzinom do 50 km/h proces otvaranja krova traje svega 12 sekundi. Zvučna je izolacija bitno poboljšana, a volumen sklopljenog krova sveden na najmanju moguću mjeru.

Prve isporuke modela očekuju se na proljeće. Slabija izvedba će na tržištu Zapadne Europe stajati 33.800 eura, dok će za TT pokretan 3.2 V6 motorom trebati izdvojiti 43.800 eura.


Izvor: Index
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
video sam ga neki dan u bg ovakav crveni Smile
extra Smile

gde si ga video,na ulici?

ja sam ga video u Porscheovom auto salonu preko puta Ade isto crvene boje
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
to je mozda bio jedan te isti Smiley
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


..::U Srcu Zauvijek Dijete::..

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 9031
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja se moram pohvaliti da sam ga vidjela uživo i to baš nedavno u Munchenu...eto i slikala sam ga mobitelom - samo za vaše oči Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple Iphone 8+
bravo lane moje Smile  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:53:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.