Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:56:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Audi A5 - krajem godine  (Pročitano 9248 puta)
05. Feb 2007, 12:29:13
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Audi A5 - krajem godine



Krajem godine Audi namjerava uzdrmati svjetsko tržište velikih kupea. Novi A5 nastao je na temelju koncepta Nuvolari, a dimenzijama će biti sličan sadašnjem A6, pa isprva neće imati pravu konkurenciju.

O novom Audijevom kupeu šuška se već godinama, no sada je postalo jasno da će njemački proizvođač uskoro predstaviti svoju novu uzdanicu. Novi A5 vanjštinom će slijediti dizajnerske smjernice s uspješnog koncepta Nuvolari, predstavljenog 2003. na ženevskom salonu. Što se gabarita tiče, ovaj kupe bit će osjetno veći od modela A4, pa će time iskočiti iz segmenta u kojem vlada ljuta konkurencija (BMW 3 Coupe, Mercedes CLK, VW Eos).

Očito je, dakle, da Audi namjerava popuniti prazninu u ponudi velikih kupea, jer izravni konkurenti iz BMW-a i Mercedesa u početku neće imati spreman odgovor, budući da na svojem "lageru" nemaju slične izvedbe serije 5 ili E-klase.



Nakon A5 kupea, kompanija iz Ingolstadta vjerojatno će predstaviti i kabriolet inačicu s mekanim sklopivim krovom. Obje izvedbe koristit će iste pogonske agregate, oba V6 konstrukcije - trolitarski turbodizelski i 3.2-litarski benzinski FSI od 255 KS.

Iako još nema službenih potvrda, premijeru novog A5 možemo očekivati krajem ove godine.

Izvor: NetPortal
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Audi nešto kao pravi sportske automobile?Da,da šta bi bez Lamborghinija u vlasništvu?
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
pa imaju mnogo sportskih automobila..imaju par cestovnih raketa benzinca na 4X4 pogon 4,2 litarskih motora..a ne smijemo zanemariti novi R8..a ne smijemo niti zaboraviti legendarnog audia quattra šta je jedno vrijeme bio na vrhu rally scene..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Audi nešto kao pravi sportske automobile?Da,da šta bi bez Lamborghinija u vlasništvu?
kao pravi?!s3 s4 s8?!?!nisu sportski putnicki auti?!?!
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
SonyEricsson W610
Jedva cekam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Hupajupa S3,S4,S8 su sportski automobili sa nekim dizajnom?Ajde da ne ulazimo u pricu o izgledu,jer je to licni afinitet,da li znas da svaki taj Sportski Audi ima po bar jednu ili dve turbine?!Za mene to nije uspeh,stancovati turbine je mnogo laksi posao nego osmisliti npr. VTEC!Zna se koji sport je merilo jedne fabrike automobila : F1!A u bas tom segmentu Audija nema nigde,pa kako onda da napravi pravi atmosferski motor i kako da primenjuje znanja i vestine u kreiranje punokrvnog sportskog automobila,ako nema iskustva u ovom najprestiznijem takmicenju?Znam,sada ces spomenuti Le Mans.OK,postujem,ali jednostavno to nije to.Bar za nas kojima je benzin u krvi!
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Hupajupa S3,S4,S8 su sportski automobili sa nekim dizajnom?Ajde da ne ulazimo u pricu o izgledu,jer je to licni afinitet,da li znas da svaki taj Sportski Audi ima po bar jednu ili dve turbine?!Za mene to nije uspeh,stancovati turbine je mnogo laksi posao nego osmisliti npr. VTEC!Zna se koji sport je merilo jedne fabrike automobila : F1!A u bas tom segmentu Audija nema nigde,pa kako onda da napravi pravi atmosferski motor i kako da primenjuje znanja i vestine u kreiranje punokrvnog sportskog automobila,ako nema iskustva u ovom najprestiznijem takmicenju?Znam,sada ces spomenuti Le Mans.OK,postujem,ali jednostavno to nije to.Bar za nas kojima je benzin u krvi!
ti zaista mislis da je "lako stancovati" turbine?!?!audi dakako ima extra tim strucnjaka koji su u stanju da naprave izuzetan dobar sportski auto.to sto spominjes nesposobnost audijevih tehnicara da naprave atmo motor nije istina.zar se sportski auto ne mjeri u njegovim perfomansama,obrtnom momentu,snazi,ovjesu i td?!tematika tubro motora je jako opsirna,moglo bi se pisati u nedogled!koncept wv audi ima izuzetno veliku paletu agregata,dizela i benzinaca,sportskim motora i td.navodis r12,ljudi napravili najjjaci dizel na svijetu,malo preradjeniji motor se krije iu od sada novom q7 v12 dizelu,1000 nm ,500ks!znaci,ljudi su razvili svoj koncept dizela.s druge strane,japanski vtec motor koji navodis je sam vrhunac sportskog putnickog automobila,suvisno je ista vise reci za takav izum.
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Pa navedi mi jedan sportski Audi sa atmosferskim motorom?Svaka cast za dizel motore,ali,traktor ce uvek ostati traktor!
I da,uvek ce Audi biti Direktorski automobil.A sportski?Pokusavaju,nije da nije.Tu je i Lambo da pripomogne. Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
SonyEricsson 
A5   je solidan   ali R8 definitivno najbol;ji Audi dosad naravno da jos nekonkurise sa Lamborginijem ali grabi lavovskim koracima napred   


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
Pa navedi mi jedan sportski Audi sa atmosferskim motorom?Svaka cast za dizel motore,ali,traktor ce uvek ostati traktor!
I da,uvek ce Audi biti Direktorski automobil.A sportski?Pokusavaju,nije da nije.Tu je i Lambo da pripomogne. Smile
Nisu direktori ludi,neće ljudi da lome bubrege u nekoj trkalici nego hoće da se voze brzo i udobno,i
zna se šta je AUDI u auto svetu,nije dzabe nemačka vlada posle više decenija sa mercedesa prešla na AUDI.
A ja lično da mi daju najbržeg japanca i jednog audija s4,s6,s8,bilo kojeg uvek bih uzeo audija,bez razmišljanja.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:56:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.