Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Asus A7V266-C, A7V8X, genius 5.1 i problem  (Pročitano 1268 puta)
16. Jul 2003, 22:10:27
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
na 266c mi je sve radilo kako treba a na 8x samo prednji par nije mi jasno kako kad su iste integrisane zvucne u pitanju.cak sam probao i sa starim drajverima i njenim mixerom.ma testu sve lepo salje  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Malo duze opisi svoj problem.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
ovako:
moja stara ploca asus a7v266c ima integrisanu zvucnu koja podrzava 5.1 zvuk.tj sa svog dvd uredjaja bih mogao da cujem pravi dolby digital zvuk kada gledam dvd naravno.i tada je sve idealno radilo.kada sam putao muziku ili gledao div-x opet su radili svi zvucnici samo sto je to verovatno bio neki dupli stereo ili sl. ali dobro je zvucalo.sada sam promenio plocu za asus a7v8x koja ima istu integrisamu zvucnu na cijem mixeru postoji ista mogucnost da se prebaci iz stereo na 5.1 sto sam ja i uradio ali mi rade samo prednji par zvucnika(prednji levi i prednji desni)zadnji levi i zadnji desni i centralni i subwofer NERADE uopste.
na testu mozes da pustis zvuk na svaki zvucnik ponaosob da vidis da li svi rade da li si lepo spojio i da li su lepo rasporedjeni-sto sam ja i uradio i sve je super.cuje se lepo front left sa prednjeg levog itd.
ali kada pustim bilo sta iz bilo cega sto moze da reprodukuje zvuk windows media player,winamp,redlight... rade samo prednja 2 zvucnika!
u slucaju da igram neku igru sa podrskim za 5.1 npr vietcong sve rdai kakko treba tj svi zvucnici.
e sad samo nemojte da mi kazete da tako i treba da ce svi raditi samo ako je 6-o kanalni zvuk jer mi je na staroj ploci sve radilo i iz stereo varijante.probao sam milon puta sva moguca podesavanja cak sam i instalirao drajvere sa a7v266-c ploce da probam sa njima ali nevredi.
zna li neko u cemu je problem i kako da ga resim.
p.s. nadam se da sam sad bolje opisao svoj problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
izgleda da treba detaljnije? Smile  Smile:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Izvinjavam se, nisam video komentar pa nisam odgovorio:
Za pocetak [posto je tvoj problem meni nepoznat, iz dosadasnjih iskustava] iz device managera iskljuci tvoju zvucnu kartu, resetuj komp i pusti win da je prepozna, kad te pita za drivere ubaci cd koji dodje uz samu plocu i pokusaj. Javi sta si uradio, pa da vidimo ako treba neka alternativa.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
ne vredi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: a7v266-c asus

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.