Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:48:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astroloski znaci  (Pročitano 4281 puta)
23. Avg 2005, 08:55:01
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Astroloski znaci

Ovan (Aries)
MOTO: JA SAM
KARAKTERISTIKE: Preduzimljiv, odvazan, impulsivan, svojeglav, dinamican. Ima najjacu energiju, ali nema istrajnu volju. Posjeduje fizicku ljepotu. Vodi vecitu bitku i u konstantnoj je aktivnosti. Voli sport i sve vrste fizickih aktivnosti.
PLANETA: Mars.
ZANIMANJE: Politicar, inzinjer, advokat, komicar, vojnik, hemicar, astronom, hirurg, mesar, berberin.
MANA: Arogantan, nepromisljen.

Bik (Taurus)
MOTO: JA IMAM
KARAKTERISTIKE: Stabilan, strpljiv, istrajan, inertan. Ima izuzetno jaku volju. Voli dom i porodicu. Sklon je materijalnom sticanju. Ne odustaje lako. Voli luksuzne predmete, nakit, finu odjecu. Moze biti izrazito lijep ili ruzan.
PLANETA: Venera.
ZANIMANJE: Umjetnici, modni kreatori, cvjecari, poslasticari, trgovci, ekonomisti, slikari, muzicari, vajari, naucnici.
MANA: Posesivan, lako prasne.


Blizanci (Gemini)
MOTO: JA MISLIM
KARAKTERISTIKE: Brz, zivahan, radoznao, komunikativan, drustven, spretan. Radi vise poslova istovremeno. Na licu ima masku. Voli znanje radi njega samog. Mladalackog je izgleda i duha.
PLANETA: Merkur.
ZANIMANJE: Pravnik, ekonomista, matematicar, pisac, naucnik, sahista, kosarkas, umjetnik, spiker, nastavnik, postar, trgovac, sluzbenik, zanatlija, izdavac.
MANA: Povrsan i nezahvalan.


Rak (Canser)
MOTO: JA OSJECAM
KARAKTERISTIKE: Culan, tajanstven, odan. Ima bujnu mastu. Materinski je nezan. Voli kucu, porodicu. Slabe je volje, sklon picu. Obicno ih majke guse preosjetljivoscu. To je najemotivniji astroloski znak. Ima jaku imaginaciju.
PLANETA: Mesec.
ZANIMANJE: Fotografi, glumci, mornari, ugostitelji, istoricari, pisci, slikari, moleri, trgovci, putnici, ekonomisti, nastavnici, psihoterapeuti.
MANA: Preosjetljiv, skrt.


Lav (Leo)
MOTO: JA HOCU
KARAKTERISTIKE: Voli da bude u centru paznje, na celu akcije. Voli zivot, djecu, vlast. Voli da zapovjeda, gnjavi. Autoritativan je, velikodusan i otmen. Pada na komplimente. Sa godinama gubi zivotni elan. Ukoliko krene religioznim putem, iskljuciv je i dogmata.
PLANETA: Sunce.
ZANIMANJE: Organizator, sef, politicar, umjetnik, glumac, bankar, zlatar.
MANA: Snobizam.


Devica (Virgo)
MOTO: JA ANALIZIRAM
KARAKTERISTIKE: Precizan, savjestan, pedantan, racionalan, nepovjerljiv. Odlican saradnik, na koga se uvijek mozete osloniti. Vise vjeruje u razum nego u intuiciju. Okrenut je zdravlju, poljoprivredi, ali i umjetnosti. Zivi od sopstvenog rada.
PLANETA: Merkur.
ZANIMANJE: Farmaceut, trgovac, pisac, lingvista, pijanista, slikar, glumac, sportista, pravnik.
MANA: Hipohondricnost, sitnicavost.


Vaga (Libro)
MOTO: JA ODMJERAVAM
KARAKTERISTIKE: Pazljiv, odmjerava, harmonican, dobro se slaze sa drugima. Veliki je esteta. Posjeduje ljepotu, gracioznost, prozracan ten. Na poslu je diplomata, u kuci netaktican. Voli timski rad. Elegancija, dobar ukus.
PLANETA: Venera.
ZANIMANJE: Pravnik, sudija, glumac, pjevac, politicar, slikar, pijanista, diplomata, arhitekta, vaspitac, nastavnik.
MANA: Hirovit, puno trosi.


Skorpija (Scorpio)
MOTO: JA ZELIM
KARAKTERISTIKE: Posjeduje jaku volju, dinamican je, skoncentrisan, uporan i ozbiljan. Privlace ga izazovi. Zagonetni su, tajanstveni, mracni. Cine sve za prijatelje, ali suprotnom polu ne vjeruju. Njihova deviza je "sve ili nista". Veliki su ljubavnici i naucnici.
PLANETA: Pluton.
ZANIMANJE: Finansijeri, psihijatri, detektivi, advokati, spijuni, speleolozi, okultisti, trgovci.
MANA: Ljubomora, osvjetoljubivost.


Strijelac (Sagitarius)
MOTO: JA SHVATAM
KARAKTERISTIKE: Voli slobodu, entuzijasta je, duhovit. Sportski tip, ima ogromnu energiju, jak libido. Voli putovanja, filozofiju, obrazovanje. Prati ga sreca. Uobrazen, snob, ali gotovo uvijek na strani zakona.
PLANETA: Jupiter.
ZANIMANJE: Novinari, ambasadori, pravnici, filozofi, svjetski putnici, sudije, ljekari, religija, pravo, crkve, pripadnost drzavnim i javnim institucijama.
MANA: Nedostaje mu hrabrost.


Jarac (Capricornus)
MOTO: JA KORISTIM
KARAKTERISTIKE: Ozbiljan, misaon, ambiciozan, tezi ka uspjehu u kasnijim godinama. Istrajan je, ima jaku volju, mudar, duhovan, nesiguran, ali i materijalista, sebicnjak. Postize sve cemu se posvjeti. Ne trazi priznanje za sebe. Kontrolise osjecanja.
PLANETA: Saturn.
ZANIMANJE: Zidari, vrtlari, monasi, pustinjaci, policajci, direktori, menadzeri, umjetnici, kompozitori, slikari, vajari, racunovode.
MANA: Stidljivost.


Vodolija (Aquarius)
MOTO: JA ZNAM
KARAKTERISTIKE: Individualista, originalan, nekonvencionalan, istinoljubiv. Kontroverzan je, neuhvatljiv, lezeran, sarmer, boem, kockar. Plasira nove ideje. Ne podnosi kontrolu.
PLANETA: Uran.
ZANIMANJE: Fotografi, inzenjeri, kompjuteri, reziseri, glumci, balerine, pronalazaci, istrazivaci, fizicari, antikvari, novinari, okultisti, nova zanimanja.
MANA: Sebican prema bliznjima, a human prema drugima.


Ribe (Pisces)
MOTO: JA VJERUJEM
KARAKTERISTIKE: Indirektan, zagonetan, romantican, hipersenzitivan, selektivan. Iako shvata bolje od drugih, voli da blefira. Simbol je univerzalnog covjeka. Popustljiv, emotivni, ali je na poslu lider. Zivi u svijetu imaginacija. Ima jaku intuiciju. Vizionar je i odlican medijum.
PLANETA: Neptun.
ZANIMANJE: Vezano za bolnice, socijalne ustanove, okultizam, umjetnost, posebno slikarstvo i gluma.
MANA: Dvolicnost.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:48:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.