Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:45:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astralna Projekcija  (Pročitano 32065 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Ericsson T-68
i ja imam pitanje,da li bi opojna sredstva trebala da uticu u ulazak na astralnu ravan????? Smile Smile Smile

Kako koja. Mada to nije bitno, fora je znati sam od sebe svojom voljom da udjes na astralnu ravan.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Gde god se ti okrenuo,zadnjica ti je uvek pozadi..

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 119
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Siemens CX 70
izgleda da meni samo ostaje da vezbam...i vezbam..i jos vise da vezbam....nego na nekim net stranicama pise da koriscenje tamnije crvene boje pospesava ulazak,jer to uopste tacno????mislim,da nemam kome drugom da se obratim sa ovim pitanjima... Smile
IP sačuvana
social share
Da li bog nas stvorio ili mi njega? Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Ericsson T-68
PRocitaj ovaj esej sto sam dao na pocetku, i evo ti u attachmentu knjiga.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Yoga budnog sanjan... (1946.38 KB)
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Gde god se ti okrenuo,zadnjica ti je uvek pozadi..

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 119
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Siemens CX 70
e hvala ti knjiga otkida!!!!!!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Da li bog nas stvorio ili mi njega? Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja imam drugaricu, kojoj se to desava. Bar tako ona kaze, i znam da mi je rekla da to nije dobro za nju
Ali meni je bas onako opasno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
šta god da radite, znajte da na neki način možete snositi posljedice za to ...  Smile


i ja imam pitanje,da li bi opojna sredstva trebala da uticu u ulazak na astralnu ravan????? Smile Smile Smile

opojna sredstva mogu samo da ti unište mentalno tijelo; a onda ti sigurno ništa više neće biti važno, a najmanje astralni put.
« Poslednja izmena: 22. Jun 2007, 15:23:08 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
izgleda da meni samo ostaje da vezbam...i vezbam..i jos vise da vezbam....nego na nekim net stranicama pise da koriscenje tamnije crvene boje pospesava ulazak,jer to uopste tacno????mislim,da nemam kome drugom da se obratim sa ovim pitanjima... Smile

Evo, obrati se meni.   Smile

Heh. Nisam stručnjak, al sam vala čitao sve što mi je padalo pod ruku od tih ezoteričnih tema.

Prvo malo filozofije.

Ako jedinka, koja bivstvuje na ovome svetu ne znajući ko je, šta je i kuda ide, pokuša da zagleda dalje od nasleđa i onoga što su je učili od malena, lako može dopreti do vanrednog broja "priručnika" redova, sekti i šta ti ja znam. Svi oni nude neka svoja shvatanja sveta i okoline pa objašnjavanjem sveta objašnjavamo i sebe a i obrnuto.

Međutim, ako je predodređen, a bog zna da nisu svi, da vidi kroz sva ta učenja, doći će do spoznaje da su mnoge stvari u mnogo religija, sekti, učenja i svemu ostalom veoma slične, ako ne i iste, samo drugačije rečene.

Ista je stvar sa A.P.

San i ulazak u A.P. po jednom dubokoumnom poznavaocu se najlakše postiže stavljanjem eksera najbolje što većih u ruku leve šake između kažiprsta i srednjeg prsta i njegovim snažnim stezanjem.

Ovo nam omogućava da pre nego što utonemo u san budemo svesni osećaja da tonemo u san, što je i preduslov ulaska u A.P. ili "sanjanje".

Kasnije, kada se čovek izvešti, u snu će videti koje mu je pomagalo potrebno ,i on će ga sam napraviti.

To je to.  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam moj cirkular.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
i ja imam pitanje,da li bi opojna sredstva trebala da uticu u ulazak na astralnu ravan????? Smile Smile Smile

opojna sredstva mogu samo da ti unište mentalno tijelo; a onda ti sigurno ništa više neće biti važno, a najmanje astralni put.
Citat

Netačno.

Opojna sredstva služe da "okamenjemoj" ličnosti pokažu da shvatanje sveta oko nas jeste takvo samo zbog toga zato što smo tako naučeni.

Naravno, ne trebaju svakom opojna sredstva i halucinisanje da biu ovo naučili, međutim, nisu svi ljudi isti.
IP sačuvana
social share
Ja sam moj cirkular.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
 Nije zezanje....
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
..i mojoj drugarici se to deshavalo chesto dok je bila mladja, i to je "svojom voljom ulazila na astralnu ravan".. kaze da je strashno neugodan osjecaj iza toga, javlja se malaksalost, drhtavica, konfuzija, i svashta neshto  Smile
inache, ima nekoliko planeta u 12-oj, izmedju ostalog i Sunce  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:45:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.21 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.