Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:04:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Assassin's Creed 3  (Pročitano 33484 puta)
16. Feb 2012, 13:36:33
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Novi nastavak sjajnog serijala biće objavljen u utorak, 30. oktobra 2012. godine, saopštio je Ubisoft.

Šef kompanije Yves Guillemot rekao je kako je razvojni tim na ovom projektu radio u tri poslednje godine. “Promovisaćemo žestoko ovaj naslov jer je u pitanju proizvod na kome je tim radio tri godine. Ono šo smo videli je fantastično”, rekao je. Kao što je ranije rečeno, igra će se pojaviti u verziji za PC, PlayStation 3, Wii U i Xbox 360.


It's been pretty obvious for a while now that this year's Assassin's Creed game would be a numbered sequel, not least thanks to some heavy hints dropped by Ubisoft boss Yves Guillemot.

It is he that has finally ended the speculation by revealing that Assassin's Creed III will be out on October 30, 2012. That's a Tuesday, but it could well be that the game is getting a simultaneous worldwide release, rather than the normal Friday release of most other titles in the UK.

Guillemot was talking to investors so he didn't reveal any details about the game itself. 'We will push the title a lot because it's a fantastic product that the team has been working on for three years,' he told the publisher's money men. 'What we have seen is just fabulous.'

The big question is when exactly the new game will be set, with the current favourite rumour pointing towards the American Revolution. Previous rumours though have included Ancient Egypt, the French Revolution, the Russian Revolution, The First World War, and Victorian London.

It's possible that more than one of these settings, or none of them, could be in the final game, but for that we'll just have to wait and see.

That the game will appear on the Xbox 360, PlayStation 3 and PC seems a no-brainer, but Nintendo also announced, at last year's E3, that an unspecified Assassin's Creed game would be appearing on the Wii U. We wouldn't be surprised to see 3DS and/or PS Vita versions or spin-offs too.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

D.jpg
(126.07 KB, 550x400)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
ima jos dosta do tada
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
aha  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.46
mob
Sendo 
Konačno, ja sam juče triunfalno izbrisao Revelations, mrzelo me da igram istu igru treći put.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6357
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.46
Konačno, ja sam juče triunfalno izbrisao Revelations, mrzelo me da igram istu igru treći put.

pa brisaces i ovu, bice ista kao i prethodne garant
IP sačuvana
social share

               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
Konačno, ja sam juče triunfalno izbrisao Revelations, mrzelo me da igram istu igru treći put.
i ja isto
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Opet će da bude glavni kandidat za igru godine. Igra sa najviše hype-a ostavljena za pred kraj. Svi će svršavati na Assassina. 
« Poslednja izmena: 16. Feb 2012, 14:17:42 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.46
mob
Sendo 
Ma nemoj? Nemoj da ti kažem 5 naslova koji će biti bolji provereno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Opet će da bude glavni kandidat za igru godine.

dosta dobrih igara izlazi ove godine(Ghost Recon,Borderlands 2,GTA V i Far Cry 3 koji je po meni najveci kandidat za igru godine) tako da tesko.Mozda osvoji nagradu za najbolju avanturu ili tako nesto....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ma nemoj? Nemoj da ti kažem 5 naslova koji će biti bolji provereno Smile

Ne sumnjam. Ali će se klinci masovno napaliti na Assassina.  Smile Već vidim kako će nam pred kraj godine izlaziti iz frižidera.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:04:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.142 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.