IN < - Aspekti u sinastriji - >LO
(1/47) > >> :: Odgovori!
Autor: andjela pizelli :
Medju  TOP temama se nalazi tema:Tumachenja sinastrija.

Znachi ,nemamo temu u kojoj mozemo raspravljati, o aspektima u sinastrijama i kachiti tekstove o istim.
Zato ja otvaram ovu,gdje mozemo stavljati tekstove,prichati o svojim iskustvima u vezi sinastrija,isto tako i o tranzitima nad istim.

Autor: LiQuid_Dream :
Ma gledaj ti nju, odma' otvorila temu 

Evo ja cu prva da se ubacim, kratko i jasno: konjukcija Sunca i Meseca u sinastriji:
- lose;
- dobro;
- daleko mu lepa kuca? 

Pitam ovo, jer jedni kazu - moze da prodje, vezhe "prijateljski";  drugi - ne nikako, te katastrofa, te nesreca jedno drugom? Pa, sta je zapravo tacno? 
Autor: ninaaaaa :
ja sam nasla ovo-
u konjukciji sunce-mesec,oni se dopunjuju,sunce osoba tezi da bude na neki nacin dominantna u vezi,a mesec je podrzava i prati...sve zavisi od toga koliko se dvoje pronalaze u ovim ulogama,ima npr. ljudi koji ne vole da budu dominantni...bolje je kad je sunce muskarac...
e sad,u zavisinosti od aspekata,ukoliko nema drugih izazovnijih aspekata,pre ce dati prijateljstvo nego vezu,jer nema izazova...ili dobar aspekat za brak ukoliko su osobe starije i zrelije.. nesreca jedno drugom u svakom slucaju nikako nisu,to nigde nisam nasla...
a iz nekog mog vrlo skromnog iskustva...konjukcija sunce-mesec daju vise prijateljstvo nego bilo sta drugo...

Autor: LiQuid_Dream :
Ninaaa, zahvaljujem, svako iskustvo je dobrodoslo 

Kazem ti, i ja sam otprilike bila tu negde u kontanju da je to vise 'prijateljski' - al' ne znam gde, nikako ne mogu da se setim, naletela sam na neko crno tumacenje ovog aspekta u sinastriji... Bas me zacudilo. I bas cu da pokusam da pronadjem taj text na netu, pa cu da ga prekopiram ovde, ako nije problem?
Autor: julianna :
evo ovako, njegov ac pada u moj dc u konjukciji sa mojim sjevernim čvorom
moj ac pada na saturna-vladara 9 kuće (2 brak), inače je razveden
moje sunce u nejgovoj 9oj (2brak)
zmaj- trigon između njegove vener, mog miseca i stelijuma u 2oj kući (neptun,jupiter,merkur) te dva sekstila na moj pluton i mars

> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana