Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:35:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Aspekti u sinastriji  (Pročitano 288438 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
SonyEricsson 

sunce konj.  mjesec, smč konj. venera, merkur konj. mc, ic konj. sunce, asc konj. neptun, asc konj. jupiter, dc konj. smč, uran konj. uran, pluton konj.  pluton i saturn,lilith konj. sunce, te neptun konj.  jmč

molim ako bi mi netko mogao reci nesto o tim aspektima. .
hvala unaprijed!

Sunce konjukcija mjesec - odlično
smč konj. venera - sudbinski spoj
merkur konj. mc - dobro
ic - konj. sunce - veza iz proslog zivota (ako cemo vjerovati u to)
asc konj. neptun - asc dobro ne agledava neptun idealizuje ga
asc konj. jupiter - jupiter usrecuje asc itd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Citat: milka77 link=topic=184737. msg7032814#msg7032814 date=1241471571
Hvala, Andjela.  

Sto se Marsa tice njedan nije u domicilu.   Moj Mars je u Raku, njegov u Vagi.   Mada, mislim da sam negde procitala na ovom forumu  da ovakav odnos Marsa dovodi i do velikih svadja.   Oboje smo prilicno teskog, gotovo istog karaktera.  
Naravno, ima i drugih, izazovnih aspekta.    npr.   moj Saturn pravi kvadrat sa njegovim Neptunom i Suncem.   
No, mene je konkretno interesovala karmicka - sudbinska  povezanost, jer kad smo se upoznali osetili smo  obostranu magneticnu privlacnost.   

Saturn kvadrat Sunce je prilicno nezgodan i tezak aspekt, narocito za osobu Sunce, jer je SA sklon tome da gusi njegov sjaj.
SA i SO su prirodni neprijatelji, cak moglo bi se reci da je SO planeta koju SA najvise mrzi.
SO je vodja, aristokrata, kralj, vladar, autoritet sam po sebi, dok je SA njegov antipod i sve u suprotnosti sa njim.  SA je vladar tame, mraka, on je simbol zavisti, ljubomore, i zbog svega onog sto SO jeste, u njemu se radjaju kompleksi, ljubomora, zavist pa cak i mrznja na uspeh i sjaj SO.
Zato ce uciniti i ciniti sve da ga ponizi, omalovazi i unisti njegov sjaj.
Gusice ga svojom ljubomorom, negativnim komentarima, ogranicenjima, zvocanjem ili ce se koristiti svojom hladnocom kao oruzjem kako bi ga sputao, ali na kraju moguce i ohladio od sebe.
SA je uvek malefik, cak i kada je dobar po znaku on je maleficna planeta, i to se cesto zaboravlja.
Pokusaj da obuzdas svoju ljubomoru i zelju da ga spustis na zemlju, jer SO treba da sija, to je njegovo prirodno stanje, i potreban mu je neko ko ce mu u tome biti podrska i izvor stabilnosti, a ne kriticar ( koji se bdw uglavnom sluzi negativnom kritikom, ne shvatajuci da na SO ne deluje negativna kritika, tacine, deluje ali bas tako - negaitvno ) jer u suprotnom postoji opasnost da ga previse pocne gustiti ovaj tvoj negativizam, dok ga na kraju potpuno ne ugasi i ohladi od tebe. . . to je opasnost ovog aspekta, da se SO na kraju ohladi od SA, na kraju kaze jednosavno "Da, ja sam los, ne valjam nista, takav sam itd. . . ali me vise boli bas sta ti mislis, jer mi tvoje misljenje vise uopste nije vazno. . . "

U zavisnosti od recepcije planeta, aspekt moze biti za nijansu ublazen, ali kvadrat sam po sebi vec stvara pritisak, teskocu, kao neku vrstu prisile koju vrsi SA na SO sa ciljem da ga menja.  Iza te potrebe u stvarnosti se krije samo njegova ljubomora i zavist, jer sve sto SA zeli i sve cemu SA tezi jeste vlast, moc, polozaj, da vlada i bude neko i nesto, a sve to je ono sa cime se SO prirodno radja.  
Samo sto je SA veoma subjektivan, i nikada to nece priznati ni sebi ni drugima.
SA je najveci glumac u horoskopu, prepun je razlicitih maski koje ce da stavi na lice po potrebi, manipulator, i tesko ce sve to priznati samom sebi, a kamoli drugima. . .  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
mob
SonyEricsson 
Dugo sam pratila jednu vezu koja je imala u sinastriji konjukciju Venere i Urana, i opstajala jer je imala ta konjukcija, trigon sa oba Saturna i poslije niza godina, doslo je do raskida, eto ni Saturn ne moze spasiti ovu konjukciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:35:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.