IN < - Aspekti u sinastriji - >LO
<< < (35/47) > >> :: Odgovori!
Autor: ninaaaaa :
tinna-bg
hvala puno :)  :flower:
Autor: Laksmi :
E ja sam citala u Aroju da ej najbolje se drzati manjih aspekata...
Inace astro com daje i orbise generacijskih mnogo vece,cak 10 a to su vec slabiji aspekti,slabije jacine...Mislim da je najbolje uzimati oko 5 menje su greske :[115]: Pogotovo za nas koji jos ucimo :[115]:
Autor: tinna-bg :
Moze li mi neko reci, kad su vladari dc-a u opoziciji, a i njihovi dispozitori u opoziciji, da li u toj vezi moze doci do braka?

Odmah da kazem da u ovoj sinastriji imaju obostrano mesec kvadrat saturn.

Njegov uran egzatan kvadrat njena venera.

Ja licno mislim da ovde tesko da ova meza moze da se odrzi i dovede do braka, sta vi mislite?

Imam jos jedno pitanje, npr. sinastrija katastrofalna da se upitas sta je te ljude spojilo, pogledas Dejvison, a on super. Kako onda doci to tacnog odgovora, da li ce ti ljudi ostvariti svoju vezu kroz neki trajniji odnos ili ne?
Autor: Laksmi :
Sto se tice prvog pitanja i najgora sinastriaj moze dovesti do braka ako je ukljucen npr Neptun koji obmanjuje pa jos tranziti na nebu se poklope no to ne mora da znaci da ce se isti i odrzati,ili opet hoce ali an obostranu nesrecu...

Taa sinastrja pkazuje da ce u toj vezi patiti ona osoba cija je venera i da veza nema buducnost,bolje da se odvoje i zadrze prijateljstvo...

A sto se tice Dejvisaona pa ada analiziras uporedne horoskope po bilo kojem sistemu analizirs odnos ljudi,sta ej to sto ih spaja,sta je to sto ih pokrece i privlaci jedno drugom,tu ima uticaja i hemija naravno ali nekada se odgovr nalazi u komunikaciji ne samo emocijama...neke ljude spaja posao,neke ljude spajaju istai stavovi,prijateljstvo itd...
Za dugotrajan odnos i uspesan ja gledam i ostale aspekte,narocito sa merkurom, ne samo vladare 7i 5 i njihove dispozitore i vladare horoskopa...

I uvek gledas tranzite jer ako su tranziti losi slabe tacke znaju odmah da pokvare odnos...Po menije bitnija sinastrija,u svakom slucaju,ona pokazuje koliko su ljudi spremni da uloze u vezu da je ocuvaju nego sam Dejvison...Tranziti na njemu ce pokazati krizne periode za koje treba biti spreman a na spremnost da se veza ocuva ukazuje sinastrija
Autor: tinna-bg :
Hvala ti Laksmi puno. Ne gledam ni ja samo vladare dc-a, naravno da treba gledati sve aspekte u sinastriji, da bi mogla da se ima neka kompletna slika, i naravno da treba gledati i njihove natale prvo.

Hvala ti sto si mi razresila ovu nedoumicu u vezi sinastrije i dejvisona, kad je jedno dobro, a drugo lose. :flower:
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana
<< Prethodna strana
> Verzija za PC

counter