IN < - Aspekti u sinastriji - >LO
<< < (24/47) > >> :: Odgovori!
Autor: Vivien_Leigh :
Sny hvala za objasnjenje Meseca u opoziciji u sinastriji, mogu ti reci da je tacno, snazno uticcemo jedno drugom na raspolozenju.

Autor: milenaaaa :
to i ja imam..istina
Autor: andjela pizelli :
Citat: Vivien_Leigh 30. Apr 2007, 16:57:10

a Mesec- Mesec opozicija? i Venera-Venera opozicija i Asc-Acsc opozicija? Konjukcija Lilith i Marsa iz njegove 7.-e kuce u mojoj prvoj?

Opozicije lichnih planeta u sinastriji daju jaku privlachnost,sa plimama i osjekama
Asc-Asc opozicija odlichan aspekt,jer se zatvaraju 2 polovine kruga,osobe popunjavaju kuce jedna drugoj. :chuckel:

Autor: Chiiva :
A konjunkcija Mars/Mjesec/JuzMeCvor sa Venerom/JuzMeCvor/Desc. i konjunkcija Venera(ona) Jupiter(on)?

Je li Bas mnogo lose utice ovaj JuzMesCvor?  :help:

andjela, tacno je ovo za najjaceg covjeka!
Autor: andjela pizelli :
Citat: Chiiva 05. Maj 2007, 11:06:22

A konjunkcija Mars/Mjesec/JuzMeCvor sa Venerom/JuzMeCvor/Desc. i konjunkcija Venera(ona) Jupiter(on)?

Je li Bas mnogo lose utice ovaj JuzMesCvor?  :help:

andjela, tacno je ovo za najjaceg covjeka!

Konjukcija Jupitera i Venere u sinastriji je posebno lijep aspekt,koji donosi ljubav,al iz mog iskustva,rekla bih da Venera voli vish Jupiter nego shto Jupiter voli Veneru,mada ljubavi ima i kod njega.

Konjukcija Mjeseca i Venere ukazuje na ljubav,pa konjukcija Marsa i Venere na brak.
Zatim osoba koja ima Mjesec na partenrovom DC,predstavljena je za njega osobom sa kojom ce u braku naci duhovnu harmoniju,a ovaj Mars ce donijeti svadje da ne bude dosadno,a chvorovi,ma zazmiri
 :chuckel:
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana
<< Prethodna strana