Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ASANŽ: Svetski moćnici iskrivili sliku o Srbiji i ubijali vas!  (Pročitano 9785 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Nemam pojma, kolko se taj Asanze setao po Londonu i nikom nista, osim neke galame po medijima, ustvari, trazili ga Svedjani, a ne Ameri za izrucenje. A ima ona prica o onom malom sto je upao iz zezancije u neki NASA kompjuter pa su ga ekspresno uhvatili i poslali preko bare. Mogli su ga sto puta uhvatiti pre nego sto je usao u ambasadu, nije valjda da su se uplasili Aleks Jonsa  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
vise oni koristi imaju od njega ovako....
sve ono sto su morali da priznaju kad tad..ili da najave da mute nesto...
on( i onaj debil snouden)  je to njima omogucio ovako i prosli su glat... Smile
i bice ziv i "slobodan" dok im je takav potreban... Smile Smile

vazno je da ti pricaju ono sto vec na neki nacin znas...lakse ces to prihvatiti kao istinu...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154

A ti bi vozio auto na konoplju? Neki rasta-mobil  Smile
Ako ga ti napravis, onda da : )
Nije "na", vec "od" ...to su ti priloske odredbe : ))

Citat
Konoplja se i dan danas sadi za industriju, naravno, ne oni klonirani monstrumi iz indoor plantaza nego ona bez THC-a   Smile
E ako se sadi, onda u redu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0

A ti bi vozio auto na konoplju? Neki rasta-mobil  Smile
Ako ga ti napravis, onda da : )
Nije "na", vec "od" ...to su ti priloske odredbe : ))

Citat

Pa ne pravi se auto ni od nafte  Smile

Citat
E ako se sadi, onda u redu!







IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
 Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Nema veze, neka se samo prica. I neki prosecan Amerikanac moze da nas locira na mapi i promisli o ukazanoj nam nepravdi..... Smile



dobro je sto ti u svemu trazis pozitivno nesto... Smile


U pravu si, uvek trazim pozitivno, taman i da je mrvica.  Smile

Ali smo fakat pretrpeli presedan sto se tice krsenja ljudskih prava pa taman da po tom osnovu prica doticni ili bilo ko drugi, ok mi je da se prica o tome. I briga me ko je on, koji je njegov delokrug interesovanja, da li je postavljen ili je otpadnik, totalno me bas ali bas briga.
Sve je to deo globalne policke scene koja je, naspram estradne, mLogo zaebanija i ima mnogo zaledjina iza sebe koje, ko je zaludan, neka tumaci.  Smile

« Poslednja izmena: 11. Apr 2014, 02:47:05 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung Galaxy S2
Elem, skoro je na reddit-u izaslo kako su tvorci GSM tehnologije tj. prvih mobilnih bili kontaktirani od strane bezbjedonosnih agencija sa porukom da nece uopste moci plasirati tehnologiju ako ne pridodaju jos module koji omogucavaju prisluskivanje.

Pa normalno. Svako ko na kratko upotrebi mozak shvati da ništa od toga ne ide bez nadzora i kumovanja sa moćnim agencijama i korporacijama. Pa uostalom,zar iko misli da onaj debil Sergej Brin može tek tako za 5 godina (2001.-2006.) od nekog tamo programera da dogura do najmoćnijeg čoveka sveta? Pogotovu onako operisan od bilo koje socijalne inteligencije... I da neko može da ima sve informacije sveta i satelitske snimke cele planete u velikim rezolucijama... a da nema veze sa bebednosnim agencijama i centrima moći...

Al naravno, kad pričaš ljudima o tome,svi su u fazonu ''maa joook bre'',''ma preteruješ''. ''Pa gde će jedan pošteni Google tako nešto da radi. Mislim,jedan predivni Apple to ne radi,pa što bi onda tek radio jedan Google...''
A onda kad posle par godina sve to počne da izbija na videlo, i kad ljudi shvate da par korporacija danas zna sve o tebi samo preko tvog telefona, odavao ti podatke ili ne... onda odjednom kuku lele,otkud to, pa zar je moguće i šta ti ja znam.

Al dobro,neka ih, ljudi svršavaju na te korporacije,i evo im sad. Za par godina će ionako biti u ponudi i Google automobili, Google telekomunikacioni sistemi, možda i Google kuće... tako da će ljudi moći da budu jedna velika srećna porodica s korporacijama. Naravno,dokle god redovno plaćaju usluge.  Smile U suprotnom, gasi ti se motor usred vožnje na autoputu,pa ti se snađi,jbg...  Smile  Smile

P.S.

Citat
Ko kad bi rekao da se Google bavi proizvodjom vakcina. Jednostavno nema smisla da neko baziran na softeru predje u farmako posao. Slicno za Monsant.

Šta je tolko čudno da se bavi i vakcinama? Pa,nema smisla ni da se kao IT kompanija bave auto industrijom, marketingom, telekomunikacijama, geografijom, elektronikom... i još se predstavljaju kao vrhunski stručnjaci u tim sferama... pa opet rade i to. Nema gde ih nema,jedino još iz WC šolja ne iskaču. Tako da šta im je problem da počnu i s medicinom? Ako ima idiota koji će da koriste njihove proizvode,što da ne. To je sada kul.

Ne znam sta je cudno u toj prici. Sansa da neko ne zloupotrebi neku tehnologiju je skoro, pa, nula.

Opet uvek me je interesovalo na koje nacine su zlouptrebili recimo genetski inzenjering.

Sta mislis spavaju li u nekom frizideru negde neki supervojnici ?
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Nije čudno,samo je stvar u tome što po prvi put u istoriji ljudi s jedne strane pričaju kako žele slobodu i privatnost, a s druge strane sami uskaču u zamke. U isto vreme zahtevaju istinu,a kad je dobiju onda nisu u stanju da je prihvate. Svi pričaju kako neće da dozvole da ih iko špijunira,a svi brže bolje kupuju tehnologije preko kojih čak i ja,običan civil,mogu da saznam mnogo o njima. Ali kad im pričaš o tome,svi su u fazonu ''maaa jooook...'' I onda tako s vremena na vreme osvane poneka vest u novinama i svi se šokiraju i zgražavaju kad shvate šta se sve trenutno zna o njima.

Što se supervojnika i drugih javnosti neotkrivenih tehnologija tiče, toga uvek ima,ali ne u onoj meri i onom obliku koje mi očekujemo. Prekjuče sam baš odgledao Betmena i bila ona scena kad Brus pita Lucijusa ''pa zašto vojska ne koristi ova čuda?'' a ovaj kaže ''pa zato što vojska ne smatra da je život vojnika vredan 300.000$''.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Npr ljudima koji kupe laptop sa kamericom nigde ne piše da ta kamerica može da se uključuje bez njihovog saznanja.

Значи сада мене неко гледа? Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Nemam pojma, kolko se taj Asanze setao po Londonu i nikom nista, osim neke galame po medijima, ustvari, trazili ga Svedjani, a ne Ameri za izrucenje. A ima ona prica o onom malom sto je upao iz zezancije u neki NASA kompjuter pa su ga ekspresno uhvatili i poslali preko bare. Mogli su ga sto puta uhvatiti pre nego sto je usao u ambasadu, nije valjda da su se uplasili Aleks Jonsa  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.