Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Arshini srpskih nacionalista  (Pročitano 8261 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
"Ако Косово није наше, зашто од нас траже да им га дамо? Ако је њихово, зашто га отимају? А ако већ могу да га отму, не знам што се толико устручавају."

- Матија Бећковић, (НИН, број 2831, 31. март 2005.)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Nemoj molim te citirati Matiju Beckovica, Branu Crncevica, Dobricu Cosica, Mihajla Markovica i tu ekipu. To je skup ljudi koji su bili Miloseviceva desna ruka i glavni jastrebovi rata i koji su na sve moguce nacine potpirivali rat koji je tek pocinjao u Hrvatskoj pa na dalje. Sada kada vidim ponovo te povampirene likove kako nam ponovo sole pamet i ne skidaju se sa televizije, malo me podilazi jeza. Ne znam da li si gledao mozda dinoc intervju sa Rambom Amadeusom? Pita ga voditeljka zasto su ga zvali na raznorazne manifestacije i od strane rezimskih medija, a on kaze da smo mi ocigledno mazohisticki opredeljen narod. Kaze zanimljivo bi bilo da neko napravi emisiju o tome koje se stvari najvise prodaju u sex-shop-u i kaze da je siguran da se prodaje najvise nekih sprava za nanosenje bola partneru. To je upravo tako. Ja kada vidim sve te polumrtve likove od po 100 godina koji ne znaju iz prve ni kako se zovu, a koji se tako jako guraju i ponovo zele da budu u prvim borbenim redovima kada je borba za Kosovo i ostalo u pitanju, onda ja ne znam sta da mislim o nama nego da smo mazohisticki opredeljen narod. Smile
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Aj sad odgovori nesto pametno, nemoj automatski nekog diskvalifikovati bez i jednog valjanog razloga.
I ne zaboravi, nije se u Slobino vreme desio 17. mart.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Jednostavno ti ljudi su za mene simbol proslosti, odnosno pocetka svog sranja koje se desavalo. Ne znam koliko se ko seca, ali glavni ideolozi Miloseviceve politike i ljudi cije misljenje je Milosevic jos kako uvazavao su bili upravo gore navedeni. Zato smatram da je pitanje dobrog ukusa i imanja cak i malo obraza pa da se takvi ljudi pojave u javnosti bilo gde, a ne jos da se ponasaju kao da se nista nije desilo i kao da je Kosovo sada prvi problem koji Srbija ima i kao da su oni jedina inteligencija Srbije koja to treba da resava. Cak i da su njihovi stavovi potpuno ispravni, kazem CAK, posto ja toliko ne mogu da ih vidim i cujem da nemam zivaca ni da citam njihove baljezgarije, oni su imali sovju sansu, zasrali su DEBELO i zato treba da cute i budu srecni sto ih narod nije obesio za primer, a ne jos da se ponasaju kao heroji. Medjutim, kad malo bolje razmislim, kada vidim ko su sve danas heroji, onda mozda ovako nesto i ne bi trebalo ovoliko da me nervira. Pretpostavljam da si trazio komentar na ovo

Citat: SerbianFighter
"Ако Косово није наше, зашто од нас траже да им га дамо? Ако је њихово, зашто га отимају? А ако већ могу да га отму, не знам што се толико устручавају."

- Матија Бећковић, (НИН, број 2831, 31. март 2005.)



Zasto traze od nas da nam Kosovo damo? Smile  Ko trazi od nas da im damo Kosovo? Mi sami se stavljamo u pozciju da smo neki faktor u celoj toj prici, a u sustini smo nista i niko od nas nije trazio nista, pa ni da damo Kosovo.

Ako je njihovo, zasto ga otimaju? Na ovo sam odgovorio vec i to je najbolji primer koliko su ljudi koje sam pomenuo sposobni da pricaju satima a da nista bitno ne kazu. Znaci niko nas nista nece pitati i zato oni mogu da rade sta hoce kao sto i rade a od koga ce ga i zasto otimati ja ne znam, posto koliko znam ono je oteto jos 99.

A ako vec mogu da ga otmu, zasto se toliko ustrucavaju? E ovo je najbolji deo. Ovo kad covek procita trenutno dozivljava deja vu 90. godina. To sad on valjda hoce da kaze kako bi oni nama uzeli Kosovo, ali ne smeju jer nas mnogo plase. To je zaista toliko uzasno da ne znam koji komentar dati na tako nesto.

Ovo samo dokazuje to sto sam vec rekao u prethodnom postu, da ima nekolicina ljudi koji su bili glavni ideolozi Milsoeviceve politike u koje spada i Matija Beckovic i koji su cutali i niko nije znao ni da su zivi dok je Zoran bio presednik vlade. Sada od kada je Kostunica dosao na vlast, odjednom je Srbija postala meka za sve ratne zlocince, bivse Miloseviceve ideologe i ratne jastrebove, razne kriminalce poput gospodina legije i ostalih koji imaju poverenje u sadasnju vlast, sve bivse kadrove poput samih socijalista i likova poput vucelica i ostalih koji su bili miloseviceva udarna pesnica i jos puno toga. Zato se ja plasim da se mi strmoglavo vracamo u 90. i da nam jos samo Sloba fali koga bi mogli da proglasimo za cara, psto ce nas mira i marko kako stoje stvari izgleda uskoro obradovati sovjim pristustvom. Jos da nam vrate i haske optuzenike pa da onda budemo one big happy familly. Smile
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Pogrom na Kosovu se desio za vreme Kostunice, ali to nije toliko bitno u kontekstu ovoga sto sam gore rekao, jer ni Kostunica ni Zoran ni niko drugi od nasih pliticara tu nije nista kriv, jer to se desilo na teritoriji koju mi ne kontrolisemo, tako da je za to odgovarn iskljucivo KFOR.

I kad sam vec kod toga, da pomenem jos nesto, sto se odnosi na jednu drugu temu, ali nadam se da cete shvatiti o cemu je rec. Kada je izbilo to sranje na Kosovu znate sta je bilo? Svi vojnici su se jednostavno razbezali jer su bili picke i jer su tamo samo da setaju ko neki manekeni i onda su siptari i napravilis ve ono sto su napravili zato sto su se oni povukli. Znate ciji vojnici su JEDINI krenuli u tucu protiv siptara? Znate li koji, JEDINI? Americki vojnici i da nije bilo njih danas bi vise pravoslavnih crkava bilo u istanbulu nego na kosovu. To je i mene veoma iznenadilo, jer tako nesto od njih nikada ne bih ocekivao, ali eto. ovo sam napisao zato sto je neko rekao kako nismo valjda ludi da verujemo da ce amerikanci da nam garantuju sigurnost.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ti imas ozbiljan problem sa prosloscu..
Posebno onom prosloscu na koju je Sloba i njegovi uticali..
Ok.. on je covek koga su svi mrzeli a on je bez problema imao vecinu kakvu jos uvek niko nije skupio... on je bio protiv nas i borili smo se da ga skinemo.. i na raznim protestima i demonstracijama i tog famoznog 5.10. .. i sta.. onda su dosli jedni pa i drugi nasi.. i nisam ni po cemu video da su bolji od njega. Ali bukvalno ni po cemu..
Djole je to lepo rekao.. ceo zivot se boris da pobede nasi.. i onda shvatis da nasih nema
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Citat: Ciklopentanoperhidrofenan
... Kada je izbilo to sranje na Kosovu znate sta je bilo? Svi vojnici su se jednostavno razbezali jer su bili picke i jer su tamo samo da setaju ko neki manekeni i onda su siptari i napravilis ve ono sto su napravili zato sto su se oni povukli. Znate ciji vojnici su JEDINI krenuli u tucu protiv siptara? Znate li koji, JEDINI? Americki vojnici i da nije bilo njih danas bi vise pravoslavnih crkava bilo u istanbulu nego na kosovu. To je i mene veoma iznenadilo, ...


Piсka je zenski polni organ. Nisam cuo da "bezi". Od koga bezi? Od svoje vlasnice?

Mizoginija je znak nesigurnosti zbog nedostatka argumentata i opsteg primitivizma.

U Istanbulu ima oko 70 crkava -- mahom pravoslavnih, nekoliko rimokatolickih, jermenska (monofizitska), anglikanska, koptska, nekoliko protestantskih.

Naravno, na Kosovu je bilo oko 1600 crkava a potpuno unisteno je oko 150. Mnoge nisu uopste ostecene, a ostale postoje ali treba da se obnove.

Najznacajnije crkve -- i u smislu kulturno-umetnice istorijske vrednosti, i kao ono sto neki ljudi smatraju za svetinje -- na Kosovu cuvaju okupatori iz Italije.

Neki od njih, mahom oni sa juga Italije -- iz nekadasnjeg vizantijskog, danas relativno konzervativnog, siromasnog i prilicno religioznog podrucja -- to rade sa osecanjem vecim od obicne vojnicke duznosti.

Tokom pogroma prosle godine najgore su prosle i crkve i ljudi u podrucju pod upravom nemackih okupacionih trupa.

Okupatori iz SAD (USA) jesu pucali u samoodbrani -- ali NE i u odbrani Srba.

Okupatori iz Nemacke nisu pucali ni u samoodbrani i jedan od njih je vrlo ozbiljno povredjen i ostao je invalid.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Citat: SF
Ti imas ozbiljan problem sa prosloscu..
Posebno onom prosloscu na koju je Sloba i njegovi uticali..
Ok.. on je covek koga su svi mrzeli a on je bez problema imao vecinu kakvu jos uvek niko nije skupio... on je bio protiv nas i borili smo se da ga skinemo.. i na raznim protestima i demonstracijama i tog famoznog 5.10. .. i sta.. onda su dosli jedni pa i drugi nasi.. i nisam ni po cemu video da su bolji od njega. Ali bukvalno ni po cemu..
Djole je to lepo rekao.. ceo zivot se boris da pobede nasi.. i onda shvatis da nasih nema


Ja jesam imao velikih problema sa Slobom u svakom pogledu, a najvise zbog toga sto mi je jedan znacajan deo zivota upropascen upravo zahvaljujuci njemu, kao i to sto moju generaciju mnogi oznacavaju kao neku x generaciju koja je stradala pod slobom i kao takve nas jos i zale. koliko i sta imam protiv slobe necu sada da pocinjem jer ne znam gde bih i kada zavrsio.

Sto se nasih tice. Kao i ti borio sam se, cak i u pravom smislu te reci, sa slobinom policijom i vise puta direktno zrtvovao svoj zivot. Kao takav imao sam vise prilika da u praksi osetim slobinu vlast i njegove poluge sile, tako da o tome ne bih vise, a sve to da nasi dodju na vlast. Problem sa nasima je visetruk. Prvo kada kazem nasi, tu ne mislim na 90% onih ljudi koji su pod parolom nasi dosli na vlast. Da li je to moglo da se izbegne? Nije. Da li je to ipak bilo neizbezno? Jeste. Znaci vece zlo je zamenjeno manjim. Da li sam razocaran onim sto su nasi uradili, rekao bih i da i ne. Naravno da je dobro nije ni priblizno. Da je bolje, rekao bih da jeste u mnogim segmentima i ako ljudi to ili ne vide ili nece da vide ili jednostavno ne osecaju na sovjoj kozi, sto opet postujem i priznajem da ljudi, ukljucjuci i mene zive veoma tesko i skromno. Osnovni problem je sto su Srbi kao narod veliki emotivci i nemaju strpljenja ni u cemu. Mi kao narod imamo osobinu da mnoge stvari pokrenemo koje su veoma pozitivne, ali nemam onu crtu germanskog mentaliteta, a to je suluda upotnost i istrajnost. Mi smo pokazali koliko smo jaki i kako mozemo u trenutku da uradimo sve, 5.oktobra. Onda su svi ocekivali valjda da za 2-3 meseca odjednom ljudi koji su dosli dovedu sve u red sto je prethodnih 10 ili cak 50 godina unistavano. Meni je bilo jasno da ce nam minimum 10 godina zestokog rada trebati da dodjemu u neki nivo koliko toliko solidne zemlje. Problem je i tu nastao. Prvo zato sto samo ljudi koji su trebali da svojim pirmerom pokazu kako i sta treba raditi, svi osim Djindjica i mozda jos 2-3 ljudi to nisu radili, kao ni sami ljudi koji su ocekivali da odjednom sve procveta i da im vlast sama obezbedi dobar standard i sve ostalo. Znaci tih deset godina koje sam ocekivao se svakim danom znacajno povecavaju, tako da sada vise i ne razmisljam kada cemo i da li uopste krenuti u nekom pozitivnom smeru i poceti da licimo na normalnu zemlju. Po meni sve je stalo onog dana kada je Zoran ubijen. Do tada islo je sve u dosta dobrom smeru i ako je bio opsti haos, ali cinilo se da ce iz tog haosa nesto izaci. Posle toga, sve je stalo, a sa dolaskom Kostunice pocelo je i da se vraca unazad, tako da sada meni se vise cini da zivim u nekoj 95. nego u 05.



Citat: Tralala
Piсka je zenski polni organ. Nisam cuo da "bezi". Od koga bezi? Od svoje vlasnice?

Mizoginija je znak nesigurnosti zbog nedostatka argumentata i opsteg primitivizma.


No comment Smile

Citat

U Istanbulu ima oko 70 crkava -- mahom pravoslavnih, nekoliko rimokatolickih, jermenska (monofizitska), anglikanska, koptska, nekoliko protestantskih.

Naravno, na Kosovu je bilo oko 1600 crkava a potpuno unisteno je oko 150. Mnoge nisu uopste ostecene, a ostale postoje ali treba da se obnove.


Uskaces sam sebi u usta.

Na matematici u prvom razredu osnovne skole se uci da je

1600 crkava - 150 crkava = 1450 crkava

1450 crkavava > 70 crkava

dakle i za ovo NO COMMENT

Citat
Najznacajnije crkve -- i u smislu kulturno-umetnice istorijske vrednosti, i kao ono sto neki ljudi smatraju za svetinje -- na Kosovu cuvaju okupatori iz Italije.


A sta predlazes? Da ih ostave da ih cuva kosovski zastitni korpus? Smile

Citat
Neki od njih, mahom oni sa juga Italije -- iz nekadasnjeg vizantijskog, danas relativno konzervativnog, siromasnog i prilicno religioznog podrucja -- to rade sa osecanjem vecim od obicne vojnicke duznosti.


Znaci OPET uskaces sam sebi u usta i demantujes sam sebe. Smile Znaci prvo pricas o nekim okupatorima, sto oni i jesu, ali ne znam kakve to veze ima sa onim sto sam ja rekao, a onda govoris o tome da oni to rade sa osecanjem vecim od obicne vojnicke duznosti, sto je inace tacno. Gledao sam neku dokumentarnu emisiju o manastirima na kosovu i bas je bila prica o tim italijanskim vojnicima i kaludjerice su rekle kako su im oni kao deca, kako dolaze redovno u crkvu i  kako cuvaju te manastire bolje nego sto je to radila nasa policija i vojska. Znaci sto se njih tice i ako su okupatori nista im se lose ne moze reci kada su crkve u pitanju. Znaci opet NO COMMENT. Smile

Citat
Tokom pogroma prosle godine najgore su prosle i crkve i ljudi u podrucju pod upravom nemackih okupacionih trupa.

Okupatori iz SAD (USA) jesu pucali u samoodbrani -- ali NE i u odbrani Srba.

Okupatori iz Nemacke nisu pucali ni u samoodbrani i jedan od njih je vrlo ozbiljno povredjen i ostao je invalid.


Amerikanci sta god ti mislio o njima, su jedini zasluzni sto ti mozes da ucis matematiku. Oni su direktno usli u sukob sa pomahnitalom ruljom i direktno su zasluzni sto su siptari zaustavljeni bar tu gde su.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.