Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apsolutni pocetnik-(ne obracaj paznju)-  (Pročitano 11667 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Ja tebe uopste ne razumem...Pa imam toliko drugarica koje imaju forume, web strane, ali nije sve u tome...Jesi li razmisljao o tome da se obratis nekom profesionalcu za pomoc???
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
hahahhahaahha Mario ova ti je dobra... Wink

@mimicu zasto zene idu kod manikira,pedikira,frizera...??? Zbog vas zar ne? Sta se onda bunis? Zar bi ti radije da ti devojka lici na strasilo i sedi uz kompjuter ili da izgleda kako joj i prilici i trosi slobodno vreme na pedikira,manikira...??? ajd razmisli pre nego sto napises nesto Wink  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Upravo o tome i govorim da potpuna ravnopravnost nije moguca vec samo balans ravnopravnosti koji se uspostavlja time da vi (zene) mozete ovo a mi (muskarci) mozemo ono !!! Upotpunosti ravnopravnost izmedju polova nije moguca perpetum mobile, zar ne !!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
ravnopravnost medju polovima u smislu da je musko=zensko i ne treba da postoji, ali da zene mora da se postuju, mora Smile  Smile  
zena i treba da bude zena: fina, nezna, slatka,..., zenstvena bre!!
a vi muskarci da budete takvi kakvi jeste i da se ne umisljate da ste nesto superiorniji, jer i niste.

mimicu dragi,
nisam rekla da nismo otvorile ni jedan forum, nego forum sa vec navedenom temom (tj, forum na kome cemo da vas blatimo)
a i ne vidim zasto su pedikiri losi Smile:
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 12
Ma kakva ravnopravnost. Smile  Time bi se izgubio svaki smisao zivota.  Smile  Smile  Muskarac treba da dominira. A to da ste nas vi rodile se svodi na pricu kokoska ili jaje. Da se ja pitam nikad ne bi bilo ravnopravnosti a kamoli da zene nadjacaju Smile
IP sačuvana
social share
Gospodzo brate zgazis me !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Ma to je sve nebitno, u nekim stvarima smo bolji mi, u nekim devojke, ali je istina to da najbolje funkcionisemo kao celina, zajedno...Ne mozemo mi bez njih, ne mogu one bez nas...To je moje misljenje Smiley
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
podsvesno, velika većina teži savršenstvu. ipak idem kod kozmetičara zbog sebe..i kod frizera isto. zbog sebe jer volim taj osećaj- može se tumačiti na nekoliko načina.. i ne volim kad moram sve sama, onda mi nijedno muško i ne treba
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
JeJa tu se potpuno slazem sa tobom (da ti netreba musko ako moras sve sama) Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
zene, zene... Ne moze se bez njih, ali sta ces..Uvek nesto poremete, prave se pametne Smiley  a mi im stalno popustamo Smiley  Sala..

Ravnopravnost se nikad ne moze postici, jer nesto one rade sto mi ne mozemo niti one mogu nesto sto mi mozemo Smiley (naprimer da voze auto Smiley ) Zato ako neke zele ravnopravnost neka im, pa nek one unose drva a mi cemo da idemo kod pedikira Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
Citat: El Radisa
nesto one rade sto mi ne mozemo niti one mogu nesto sto mi mozemo Smiley naprimer da voze auto


HA! da voze auto? možda se još nisi dobro provozao (sa osobom ženskog pola naravno)
i šta to mi radimo što vi ne možete??? a nije vezano za snagu?

#sanjica    nisam mislila na sex, ovom prilikom
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.