Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 95
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apple iPhone 2G/3G/3GS pitanja i odgovori  (Pročitano 227081 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
skinuo sam  Jailbreak 1.0.1 Free Download u formatu SIT i pc nece da otvori tu aplikaciju.
a i nece da prebaci na iphone preko itiunsa.
pa sada sta i kako.
a posto mi se smejete, sta sada da uradim.

dali je dobar Download Cydia for iPhone firmware v2.x ?
« Poslednja izmena: 28. Nov 2009, 15:04:51 od nutela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple iP5
eto sada trenutno skidam Jailbreak 1.0.1 Free Download.
vidim pise da otkljucam tel, a ako mi je iphone otkljucan zasta mi onda sluzi???


Ma koji Jailbreak 1.0.1, treba ti blackra1n i blacksn0w. Evo jednog tutorijala koji sam ja preveo za jedan drugi forum, mislim da od ovog ne može prostije da se objasni:



Kako uraditi jailbreak i unlock 3G i 3GS iPhone-a pomoću BlackSn0w


Ovo je tutorijal kako pomoću BlackSn0w otključati vaš 3G ili 3GS iPhone koji ima OS 3.1.2 i baseband 05.11.07. Počećemo tako što ćemo pretpostaviti da vaš iPhone nije ni jailbroken ni otključan:


0. vaš iPhone treba da ima baseband 05.11.07, ako to nije slučaj onda apdejtujte vaš firmware na OS 3.1.2 pomoću iTunes-a


1. otvorite web browser na vašem računaru i idite na adresu http://www.blackra1n.com/. Kliknite na Windows logo u dnu ekrana




2. snimite blackra1n.exe na vaš desktop






3. dupli klik na blackra1n ikonicu da pokrenete program




4. vaš iPhone treba da bude povezan sa računarom preko USB-a i onda kliknite na make it ra1n




5. vaš iPhone će sada ući u recovery mode




Videćete sliku GeoHot-a kako zamenjuje uobičajeni ekran pri recovery mode-u




blackra1n će odraditi svoje i vaš telefon će se restartovati




Pojaviće se pop-up poruka da je blackra1n besplatan software i da ako želite da izrazite svoju zahvalnost možete uplatiti neku svotu po želji na geohot@gmail.com




6. pošto se vaš iPhone restartovao, on će sada biti jailbroken i primetićete blackra1n ikonicu na njemu - pokrenite ovu aplikaciju. Za dalji rad će vam trebati wi-fi internet veza.




Izaberite Cydiu i naravno sn0w koji će otključati vaš telefon pa onda pritisnite na Install dugme u gornjem desnom uglu ekrana




blackra1n će početi sa skidanjem izabranih paketa




Pošto se blacksn0w bude instalirao, videćete sledeću poruku. Pritisnite Close dugme, vaš telefon je sada otključan, ne morate čak ni da ga restartujete




7. kada sve bude gotovo, blackra1n će respring-ovati vaš telefon i videćete ikonicu za Cydia aplikaciju na njemu. Ako želite, možete ponovo pokrenuti blackra1n aplikaciju i obrisati je koristeći Uninstall blackra1n dugme





Posle svega ovoga, bitno je takođe da u Sources u Cydiji dodate sledeći repository http://cydia.hackulo.us i da zatim instalirate AppSync 3.1 kako biste kasnije mogli da na telefon instalirate sve vrste aplikacija preko iTunes-a bez problema, a preporučljivo je instalirati i CallerID Fix da bi telefon pravilno prikazivao broj onoga koji vas zove. Za obe aplikacije koristite Search opciju u Cydiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
hvala drug!
samo nemam  wi-fi internet vezu.
znaci dosao sam do prikljucivanje  na wi fi vezu , to znaci da kada nadjem wifi vezu da zavrsim sa instaliranjem cydie i picim.
ako ima jos neki propust da sam napravio reci.

a ostali :
pa zar nije bilo lakse ovakvo objasnjenje, (a tako nesto sam i trazio.) nego vi mi se smejete sto neznam.
covek obiasnio u dve reci, i nadam se da ce ova 18a strana i ostalimo pomoci koji neznaju....
hvala hvala 10+ 
da dodam...neman   dugme u gornjem desnom uglu (INSTAL), vec samo Uninstall blackra1n na sredini ekrana.
dali to znaci da mi ne pokazuje zato sto nisam konektovan preko wifi?
« Poslednja izmena: 28. Nov 2009, 15:48:02 od nutela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Apple iP5
Izađi napolje i nađi neki free wi-fi ili idi kod nekog druga ako ima, i instaliraj i Cydiu i Sn0w.

Sad jedino ako ti je telefon sim-free tj. fabrički otključan, onda ti Sn0w neće trebati, inače je obavezan Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
jeste otkljucan i mogu sve sim kartice, kada sam ga kupio odma su mi ga i otkljucali. tel je kupljen u italy, tako da mogu i nase i ital sim bez frke.
a recimo da nemam wifi kako dalje stoje stvari.
moguli da direkno sa iphona da nastavim sa zavrsetkom ako nadjem wifi?''
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
e ljudi drug -ardzuna- para vredi ne kao ostali.
video covek da neznam pa sve natenane.
svaka cast majstore!!!

dali posle mogu i slike da save, sa iphone na pc.
« Poslednja izmena: 28. Nov 2009, 16:03:18 od nutela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Apple iPhone
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple iP5
Ako ti je fon sim-free, onda ti nije neophodan wi-fi jer možeš da koristiš i gprs vezu od provajdera čiju karticu trenutno koristiš.
Samo pazi na račun, jer su neke aplikacije i teme teške i po nekoliko MB pa je zato najbolje da uplatiš neki internet dodatak - ja sam na prepaid-u kod Telenora i koristim paket od 250 MB za 700 din tako da mi se ne skida ništa od kradita koji imam za pozive i SMS.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
e super!!!
koristim vodafon, a ima paket od 3eura i 500MB koji ti traje 7dana a pokriven sam mrezom umts...
vec koristio i svrhu  appStore gde mi dozvoljava do 10MB da skidam, preko trazi wifi.
bas super i od tebe.  mogu li te proglasiti za moderatora?
« Poslednja izmena: 28. Nov 2009, 16:17:15 od nutela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ko prezivi pricat ce!!!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Apple Iphone 2g
mene interesuje dali cemi se izbrisati podatci iz tel ako ga stavimna 3.1 verziju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 95
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.