Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:02:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apel!  (Pročitano 4299 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Sandra 80 ,nije mi jasno zašto  imaš potrebu da me pređeš, to jeste ubjediš da si nepismena ? Glupo je ismijavati jednu ovakvu temu i zezati se na račun jednog bespomoćnog bića.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Stvarno ne razumem ove LIKOVE koji po raznim forumima prosipaju svoju nazovi dobrotu! Smile Pitam ovog lažnog humanistu: Kako može da čeka da se neko preko foruma javi i usvoji kuče? Kako može da traži, vapi i čak kritikuje druge ljude dok taj pas svakodnevno polagano umire? I sad mi svi recite ko je više kriv ako mu se nešto desi - svi mi članovi foruma koji apsolutno nemamo načina da pomognemo toj maloj kuci, koju uzgred nikada nismo ni videli, ili ovaj lažni humanista i moralista koji "zbog prirode svog posla" i toga "što živi sama" ne može da mu pomogne?! Smešno i strašno! :evil:
« Poslednja izmena: 06. Sep 2010, 09:50:19 od milena 81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
HTC CHA CHA
Želim ti da što pre nađeš dom malenoj.

Ne bi bilo loše da, dok joj ne nađeš krov nad glavom, je uzmeš kod sebe da ne mrzne napolju gladna i žedna.
Koliko god da nemaš vremena njoj je ipak potreban redovan obrok i sveža voda. Ne bi bilo loše da je očistiš od crevnih parazita i da je okupaš nekim šamponom protiv buva i krpelja.
I ne zaboravi, to je samo privremeno dok joj ne nađeš novi dom.

I još nešto, lakše ćeš da je udomiš ako je pre toga rešiš buva, krpelja i crevnih parazita.

Srećno!  Smile
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Poručujem svim članovima foruma da mi je jako žao što neki misle da sm lažni humanista.Ja u stvari ne želim da ovoliko brinem o nemoćnim, ali ne mogu protiv sebe. Što se tiče kuce privremeno je zbrinuta, ja je obilazim , hranim i pri tome imam problema od ljudi koji tu žive zašto je više ne nosim kao što sam obećala. Hvala i onim koji me kritikuju i to me motiviše da ovo privedem kraju,a usput radim 12 sati, ne živim u tom mjestu i jednom sedmično stignem da obiđem kucu. Za sada to rješavam tako što joj donesem hranu i platim ženu da je nahrani svaki dan. Iskreno nisam sigurna koliko to ona dobro radi jer kuca je i dalje mršava i meni se raduje.Rado bih je usvojila,a ko hoće da vjeruje to je istina. Mnogo sam razočarana i žao mi je što sam ovim putem pokušala da rješim sad i svoj problem. Više se neću javljati niti  sudjelovati u ovom forumu,pozdrav svima i veliko hvala na razumjevanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A čime se to ti baviš pa radiš 12 sati, svašta?! Zar to negde postoji? I u kom to gradu ti živiš i radiš ako već nisi u toj Rogatici?  Lepo od tebe što, kako ti kažeš, želiš da pomogneš nemoćnima, ali tvoja opravdanja su malo degutantna. . . treba se pokazati na delima a ne na rečima!
« Poslednja izmena: 07. Sep 2010, 14:04:59 od milena 81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
bravo Milena  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
SonyEricsson C902
A čime se to ti baviš pa radiš 12 sati, svašta?! Zar to negde postoji? I u kom to gradu ti živiš i radiš ako već nisi u toj Rogatici?  Lepo od tebe što, kako ti kažeš, želiš da pomogneš nemoćnima, ali tvoja opravdanja su malo degutantna. . . treba se pokazati na delima a ne na rečima!

sad bi citirao RASMCa

Тако је! За крст часни и слободу златну!

За краља и отаџбину

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
HTC CHA CHA
Mislim da ste svi ipak malo preterali.
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Malo više.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ponavljam da ne želim nikoga da napadam ali dobro poznajem ovakav tip ličnosti koji ovim putem samo žele da skrenu na sebe pažnju i da se predstave kao "dobrice" ali ne i istinski da pomognu. Dovoljno smo, ovih dana, videli u medijima koliko je takvih koji, nazovi, spašavaju nemoćna bića a u stvari samo žele da skrenu pažnju na sebe. Zlo mi je više od takvih dobrih samarićana koji preko tuđih leđa žele da ispoljavaju svoju "humanost". Ipak, još jednom ponavaljam, ovoj maloj kuci koja zaista postoji želim da nađe dom, a cicigagi želim da zaista pomaže ljudima i da to čini zbog njih samih a ne ličnih interesa i pobuda. Srećno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:02:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: APEL

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.