Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Apel i poziv za pravu stvar.  (Pročitano 3657 puta)
19. Feb 2009, 01:07:37
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 309
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Apple 
Zashto  ljudi sa ovog foruma ne bi organizovali novac u dobrotvorne svrhe? Koliko sam shvatio, Burek Forum ima dosta uchesnika. Mogao bi svako da prilozi po, 50, 100, 1000,10000 kinti, da se daju pare za podizanje domova beskucnicima, ugrozenima na Kosovu i Metohiji, obnova kulturnih dobara, poput porushenih i oshtecenih manastira, chishcenje reka i shuma, proshirivanje stanishta divljim zivotinjama, pomoc kolegama sa foruma, koji nemaju dovoljno da plate shkolarine, pravljenje i obnova puteva, i uvodjenje vode, za ljude u zaboravljenim delovima nashe zemlje, pomoc deci bez roditelja, zdravstveno ugrozenoj deci, kojoj roditelji ne mogu pomoci, zlostavljanim zivotinjama i ljudima,.... Dali bismo veci smisao ovom forumu, umesto da stalno uchestvujemo na ispraznim temama (ima i ozbiljnih, i drugih dobrih tema. Da ne bude da sam prozvao sve teme ovog foruma). Koliko samo para bacimo na gluposti i sitnice, u toku dana. Tih 100, ili koliko vec, kinti bi utroshili na pomoc nekome kome je potrebna.                 E, to bi bila PRAVA stvar!!!!!!!   Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora klody (Vreme: 19. Feb 2009, 07:54:10)
« Poslednja izmena: 19. Feb 2009, 02:47:30 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S
ti bi stvarno bila prava stvar, samo sto je to u praksi nemoguce uraditi ...

pod 1. Uvek ce biti nepoverljivih ljudi sa komentarom "ne znam ja gde te pare stvarno idu" ... cak iako daju pishljivih 100, 200 dinara
pod 2. Uvek ce biti nezadovoljnih - u fazonu, zasto on prvi a ja drugi, ili meni je potrebnije, ili ce uvek jedan deo ljudi biti a jednu opciju a drugi deo za drugu i eto haosa ...

Ovakve stvari se mogu izvesti samo u komunizmu, gde citava grupa ljudi (ceo narod) slusha jednu budalu i bezpogovorno radi ono sta ta budala kaze ... danas je demokratija zastupljena skoro svuda, a to pravo da mozes reci, misliti, uraditi sta god ti mislis u mnogome otezava bilo koju organizaciju i pracenje neke organizacije (vecih razmera)

Ja i dalje tvrdim da je komunizam dobar za debilna drustva kao sto je na primer nase ... treba nam jedan diktator da nas nauci pameti

Zamisli, na primer da u Kini prestane komunizam i zapocne demokratija ... pa milijardu i po ljudi misli, prica i radi ono sto hoce ... pa na sta bi to licilo?

U jbt, gde ja odoh ...

Summary ... te fore skupljanja para pa deljenje na razna mesta i ljudima kojima je pomoc potrebna, ne prolaze tek tako lako, iako je ideja vise nego dobra, ali kao sto rekoh, teeeeesko izvodljiva u praksi
« Poslednja izmena: 19. Feb 2009, 02:47:43 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Sony xperia
Mozes taj post da postavis i na temi:
http://forum.burek.com/index.php/topic,321348.160.html
pa da vidi sa Jocom sta se moze uraditi.



« Poslednja izmena: 19. Feb 2009, 02:47:55 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
Ljudi sa Bureka su se više puta uključivali u razne inicijative za pomoć koje su bile u ozbiljnoj organizaciji.
« Poslednja izmena: 19. Feb 2009, 02:48:07 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 309
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Apple 
ti bi stvarno bila prava stvar, samo sto je to u praksi nemoguce uraditi ...

pod 1. Uvek ce biti nepoverljivih ljudi sa komentarom "ne znam ja gde te pare stvarno idu" ... cak iako daju pishljivih 100, 200 dinara
pod 2. Uvek ce biti nezadovoljnih - u fazonu, zasto on prvi a ja drugi, ili meni je potrebnije, ili ce uvek jedan deo ljudi biti a jednu opciju a drugi deo za drugu i eto haosa ...

Ovakve stvari se mogu izvesti samo u komunizmu, gde citava grupa ljudi (ceo narod) slusha jednu budalu i bezpogovorno radi ono sta ta budala kaze ... danas je demokratija zastupljena skoro svuda, a to pravo da mozes reci, misliti, uraditi sta god ti mislis u mnogome otezava bilo koju organizaciju i pracenje neke organizacije (vecih razmera)

Ja i dalje tvrdim da je komunizam dobar za debilna drustva kao sto je na primer nase ... treba nam jedan diktator da nas nauci pameti

Zamisli, na primer da u Kini prestane komunizam i zapocne demokratija ... pa milijardu i po ljudi misli, prica i radi ono sto hoce ... pa na sta bi to licilo?

U jbt, gde ja odoh ...

Summary ... te fore skupljanja para pa deljenje na razna mesta i ljudima kojima je pomoc potrebna, ne prolaze tek tako lako, iako je ideja vise nego dobra, ali kao sto rekoh, teeeeesko izvodljiva u praksi
Zanemari to, skupice se pravi ljudi! Smatram da ih ima dosta. Uchinicemo velike stvari. Lightsoft, obrishi one moje postove sada, i pomozi mi da nakachim ovo kao temu da se ozbiljno okupimo, bez zezancije i foliranja. Iskoristimo nashe brojno stanje, ako je istina da ovaj forum ima vishe od pola miliona korisnika! Ne znam kako da nakachim temu, ne znam kako se to radi, nikakav sam sa kompjuterima!
Ljudi sa Bureka su se više puta uključivali u razne inicijative za pomoć koje su bile u ozbiljnoj organizaciji.
To je odlichno, i trebalo bi to cheshce raditi! Gde cesh bolju korist od Foruma, ako se ljudi na njemu ne organizuju za neshto do jaja dobro?!?!?  Smile
« Poslednja izmena: 19. Feb 2009, 02:48:24 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Sony xperia
Imas ovo sada kao novu temu. Srecno bilo.




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S
Lindberger:

Ja sam uvek za te akcije, samo sam, kao sto rekoh, skeptican po pitanju uspeha. Ali sto da se ne proba ... Ja sam za da pomognem pri organizaciji sto vise mogu. Ajde da probamo ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 309
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Apple 
Imas ovo sada kao novu temu. Srecno bilo.
Mnogo ti hvala!!!! Makar jednoj osobi uspeli da pomognemo.
ti bi stvarno bila prava stvar, samo sto je to u praksi nemoguce uraditi ...

pod 1. Uvek ce biti nepoverljivih ljudi sa komentarom "ne znam ja gde te pare stvarno idu" ... cak iako daju pishljivih 100, 200 dinara
pod 2. Uvek ce biti nezadovoljnih - u fazonu, zasto on prvi a ja drugi, ili meni je potrebnije, ili ce uvek jedan deo ljudi biti a jednu opciju a drugi deo za drugu i eto haosa ...

Ovakve stvari se mogu izvesti samo u komunizmu, gde citava grupa ljudi (ceo narod) slusha jednu budalu i bezpogovorno radi ono sta ta budala kaze ... danas je demokratija zastupljena skoro svuda, a to pravo da mozes reci, misliti, uraditi sta god ti mislis u mnogome otezava bilo koju organizaciju i pracenje neke organizacije (vecih razmera)

Ja i dalje tvrdim da je komunizam dobar za debilna drustva kao sto je na primer nase ... treba nam jedan diktator da nas nauci pameti

Zamisli, na primer da u Kini prestane komunizam i zapocne demokratija ... pa milijardu i po ljudi misli, prica i radi ono sto hoce ... pa na sta bi to licilo?

U jbt, gde ja odoh ...

Summary ... te fore skupljanja para pa deljenje na razna mesta i ljudima kojima je pomoc potrebna, ne prolaze tek tako lako, iako je ideja vise nego dobra, ali kao sto rekoh, teeeeesko izvodljiva u praksi
Kina nije nishta manje kapitalistichka od USA. I kod njih je monetarni sistem kao i svuda u svetu. A nashi plitichari, kojoj god stanci da pripadaju, su proizvod komunistichkog sistema (kada proleteri umisle da su doktori nauka, i najuspeshniji u drushtvu su samo partijski drugovi). Hvala ti shto si se pridruzio. Hajde da otvorimo rachun 'Burek Forum' za humanitarnu pomoc, i privuchemo shto vishe korisnika i ljudi dobre volje! Simijon, Fidel Kastro, puno vas volim, malo je dobrih ljudi poput vas! Da li cete doci na okupljanje Forumasha u subotu, pa, da se dogovorimo oko ovoga uzivo?!   Smile Smile Smile Smile Smile




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S
Ja na okupljanje nazalost necu doci, ali nije to jedina prilika ... upoznacemo se, Boze zdravlja

A vezano za temu se mozemo dogovarati i organizovati ... we'll keep in touch
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 309
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Apple 
Ja na okupljanje nazalost necu doci, ali nije to jedina prilika ... upoznacemo se, Boze zdravlja

A vezano za temu se mozemo dogovarati i organizovati ... we'll keep in touch
Mozemo da se dogovorimo oko toga...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.