Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:27:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Aparat za Espresso  (Pročitano 22306 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
...takodje, ko hoce na firmu, ima milion opcija, treba se malo raspitati samo (internet, okrenete telefone) - u principu sve firme koje prodaju neku od kafa daju i automate na iznajmljivanje - znaci ako imas dovoljan 'promet' onda se to najvise isplati - zavisi i koju kafu volite, dali vam je cena bitna ili dobra kafa (dali je za vas, zaposlene ili za musterije i koliko vam je stalo do njihovog misljenja) - ja preporucujem dobru kafu - moja omiljena je 'haus' (hausbrant) ili eventualno ove nase, Don (dosta dobra i pitka) ili Grand ali ne bilo koja (jedna je dobra druga nije bas najbolja ali su sve pitke). Illy je skup i prejaka kafa (za mene bar, mada veoma dobra), Lavazza je klasika, ima i jace i veoma dobre malo slabije i tako dalje, Julius je ok takodje. Imas i leve firme tipa "Bago" koja prodaje neku levu italijansku, ne preporucujem, niti ono Saikafe i slicno, bfuuu - svi manje vise iznajmljuju aparate. Eto, mozda nekom pomogne...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Koji je najbolji kucni aparat za espresso ?
Do 15000 din .
Koji pravi najpriblizniju kafu onoj iz kafica ?
Nemora nista drugo da radi , samo da pravi espresso !
Imam Bosch TCA4101 i odlican je. Vredi svaki dinar. Kosta 13.600 din. Kvalitet je bolji nego po kaficima.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

TCA4101BIG.JPG
(27.58 KB, 300x300)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 167
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Samsung 
za dobar espresso najbitniji je kvalitet kafe;a ovde je nemoguce naci iole podnosljivu kafu
aparat nije toliko bitan  a za prave hedoniste najbolje je ako mogu naci rucni aparat za espresso
na njemu se moze postici najbolja nijansa kafe samo ako je majstor tj kafedzija dobar
IP sačuvana
social share
Kada sam obavestio roditelje koliko mi treba za nov kompjuter rekli su mi : "Sine što se lepo nedrogiraš, ko sva druga deca! "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
jel prodaje neko mlin sa onim za nabijanje espresso kafe?Aparat sam nasao solidan ali ovaj mlin nikako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


to be or not to be

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 735
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia C3
Fora ti je u pritisku koji daje aparat, sada imas kucne aparate sa 15mbar, ali jos veca caka u nacinu mlevenja kafe. da li je krupnije ili sitnije mlevena
IP sačuvana
social share
S.P.Q.R.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
ako je neko zainteresovan za espreso aparat moze da se javi pm
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Apple iPhone 6s
Ne znam dali ste culi za nespresso, reklamira ih dzordz kluni.
Ne znam dali moze da se kupi kod nas. Ja imam jedan iz svajcarske i pravi odlicnu expresso kafu.
aparati picinju od nekih 100eura pa navise.
Ja imam isti kao ovaj na slici

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

aparat-de-cafea-nespresso-krups-essenza-xn2007-olive-krups-image1-122018.jpg
(19.58 KB, 400x400)
« Poslednja izmena: 18. Apr 2009, 13:47:21 od slavisaj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Pritisak nije toliko bitan za ukus koliko ljudi misle,bitna je finoca mlevenja mlina,kvalitet kafe,nacin przenja te iste kafe koja ima 3 stepena przenja light,medium i dark,tako nesto ,zatim sama kafa kvalitet ogleda se u odnosu arabica(kvalitetna) i robusta( manje kvalitetna) u samoj mesavini zrna,zatim duzina same kafe koju italijani preporucuju 3cl znaci bas kratko,ma puno stvari utice

Ako je neko zainteresovan ja imam par komada Saeco incanto 220e prodajem,malo korisceni u Italiji ,kupljeni ,remontovani i funkcionalni,dajem pola godine garancije, nov inace kosta 470e. Koliko para toliko muzike :D
0641903150. I izgleda bas kao na slici

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Incanto anthrazit_Saeco.jpg
(31.55 KB, 500x500)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
"bristot" kafa je za mene vrhunska espresso kafa.  Zasad je jos uvek nema u Srbiji, ali uskoro ce biti.

www.caffebristot.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ja sam rešio problem sa espreso kafom.      Hvala bogu i u Srbiji se može kupiti kvaliteni aparat i kafa.  
Kupio sam kućnu varijantu espreso aparata italijanske proizvodnje "brasilia maki" i pijem vrhunsku kafu za 35 dinara.    Ima 12 vrsta kafe u kapsulama.    Imam i stanu i u kancelariji tako da pijem vrhunsku kafu isto mogu i ponuditi mojim  klijentima i prijateljima.    
Da ne pričam koliko se uštedi jer do sada sam naručivao iz susednog kafića.   
Prefinjen dizajn aparata, dobra cena i kvalitet, ideaolno se poklapa i u sobe i kancelarije.  Lako je za koriscenje.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

brasilia-maki-480x480.jpg
(86.32 KB, 480x480)
« Poslednja izmena: 03. Jan 2011, 12:03:18 od csalogany »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:27:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.276 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.